dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

34,99 zł/m²85,19 m² 2 981 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Mielczarskiego 10. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

28,60 zł/m²11 m² 315 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy pod wynajem powierzchnię biurową - 11 m2 - 1 pokój. Czynsz 26 zł netto / m2 + Opłata eksploatacyjna 14 zł netto / m2 + części wspólne 2,6 zł netto /m2 W opłacie eksploatacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

85,01 zł/m²171 m² 14 536 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 170 m , usytuowany w nowym budynku przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum.

Szczegóły ogłoszenia

46 500 zł2 305 m² 20,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu hali produkcyjno-magazynowej położonej w Lewinie Brzeskim, nie zalanej - posadowiona na wysokim fundamencie, o wysokości około 1m powyżej poziom gruntu. Hala wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł28,80 m² 26,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża kontener morski Proponuję do wynajęcia wolnostojący kontener o powierzchni 28,8 m 2 położony w kompleksie handlowo-magazynowo-usługowym. Powierzchnia sześcienna.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 zł35 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone przy Błoniach. Mieszkanie dostępne od 1 czerwca. Istnieje wcześniejsza możliwość umówienia się na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

850 zł63 m²

 

Piętro:2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Pokoje dla studentów Politechniki Bydgoskiej - ul. Bielawskiego 2 Szukasz wygodnego miejsca do zamieszkania blisko uczelni? Oferujemy świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Bielawskiego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Warszawa,mazowieckie

70 zł/m²30 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje na wynajem biuro (ok.30 m2 brutto) w śródmiejskiej kamienicy. Lokal znajduje się na trzecim piętrze na Muranowie, na styku Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

37,04 zł/m²108 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia stylowy lokal usługowy położony w piwnicy w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy, w prestiżowej lokalizacji na Toruńskiej Starówce. Powierzchnia lokalu 108 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²51,86 m² 3 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal na wynajem / I piętro / wschodnia ekspozycja / opcjonalny garaż lub magazyn / prestiżowy adres Szukasz przestrzeni, która dopasuje się do rytmu Twojej działalności i pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54,60 m² 32,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żagań, dwa pokoje, centrum miasta do wynajęcia, 1800 zł Przestronne mieszkanie do wynajęcia w samym centrum Żagania Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużą przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²230 m² 15 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia kameralne piętro powierzchni biurowej w centralnej części Wrocławia. Powierzchnia 230 m kw składa się z 6 pokoi biurowych, aneksu kuchennego oraz toalet. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł75 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Urocze mieszkanie na wynajem z balkonem położone w najlepiej skomunikowanej części Starego Mokotowa. Apartament: na 3 pokojowy apartament o powierzchni 75m2 składają się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł42,69 m² 38,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na warunkach najmu okazjonalnego niespełna 43 m.kw., urocze, widokowe, i bardzo atrakcyjne mieszkanie 2- pokojowe na osiedlu I.J. Paderewskiego. Mieszkanie w dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł350 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:50 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem magazyn z powierzchnią biurową i toaletą znajdujący się na parterze o powierzchni całkowitej 350 m2 w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł360 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Uroczy i przestronny dom z tarasem i ogrodem na Sadybie. Niedawno wyremontowany, z klimatyzacją. Idealny wybór dla rodziny. Dom jest nieumeblowany, jednakże posiada dużo zabudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

107,50 zł/m²40 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro nieruchomości mint property ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy z przeznaczeniem na usługi medyczne przy ulicy Kopisto w Rzeszowie.Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²60 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokalu biurowy o wysokim standardzie w biurowcu klasy A Lokal znajduje się na drugim piętrze prestiżowego budynku przy ul. Grunwaldzkiej (nad Aldim) Przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Internet W cenie, przyjazne zwierzakom + Voucher 1200 zł na start! Do wynajęcia ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m z aneksem kuchennym, położone w nowym, czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom dla pracowników - Zawiercie Oferujemy wynajem trzech niezależnych lokali mieszkalnych w odnowionym domu jednorodzinnym, przeznaczonych na kwatery pracownicze. Po gruntownym remoncie budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 zł15 m² 122,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Toruńskiej 10. Idealna dla jednej osoby, która szuka czegoś prostego, gotowego do wejścia i dobrze skomunikowanego. Mieszkanie ma około 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego biznesu w Białymstoku? Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal położony na parterze wolnostojącego budynku na popularnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

94,74 zł/m²38 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowy lokal usługowy o powierzchni 38 m , położony przy ul. Swojczyckiej we Wrocławiu (psie Pole). Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku po gruntownym remoncie. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł2 700 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu nieruchomość położoną w Woźnikach Śląskich przy ul. Kolejowej. Nieruchomość obejmuje rampę.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł53 m² 55,66 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie tuż przy stacji metra Stokłosy. Lokal mieszkalny dwustronny, dobrze doświetlony z racji wysokiego piętra z dobrym widokiem. Pokoje są niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

16,67 zł/m²120 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadamy w ofercie wynajmu dobrze usytuowany w centrum miasta obszerny lokal biurowo - usługowy o powierzchni około 120 m2. Lokal zajmuje pierwsze piętro budynku składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²95 m² 6 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia, przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 95 m2. Biurowiec położony w strategicznym miejscu dzielnicy Włochy. Doskonale skomunikowany z miastem. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²90 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U28 o powierzchni 90 m , który znajduje się na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²50 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość położona we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego , niedaleko granicy administracyjnej miasta. Przy budynku przystanek autobusowy lini 207, do stacji kolejowej niecałe 2 km. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł63 m² 103,17 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy gustownie wykończony apartament w Centrum o powierzchni 63m2 zlokalizowany w budynku apartamentowym Hanza Tower z 2021r. blisko Placu Rodła. Pod budynkiem znajduje się miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

30,30 zł/m²165 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Przedstawiamy ofertę wynajmu obiektu użytkowego położonego w miejscowości Myszęcin, idealnego do prowadzenia działalności usługowej, magazynowej lub warsztatowej. Powierzchnia użytkowa budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

74,38 zł/m²121 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia od zaraz, przestronny lokal o powierzchni 121m2 przy ul. Topolowej (róg z ul. Ariańską) w bliskiej odległości ronda Mogilskiego oraz Sądu Rejonowego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Dubois

Szczecin,zachodniopomorskie

15 000 zł300 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjna oferta wynajmu obiektu biurowo-magazynowego zlokalizowanego przy ulicy Dubois w Szczecinie. Nieruchomość posiada 300 m powierzchni użytkowej, w tym 100 m powierzchni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj od zaraz w rozkładowym mieszkaniu 2 pokojowym z balkonem w centrum miasta! lokalizacja: nadodrze - ulica Jedności Narodowej *mieszkanie jest po kapitalnym remoncie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 zł90 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*for eng contact me directly* Polecam Państwu Nowoczesne mieszkanie po gruntownym remoncie w kamienicy z wysokimi sufitami! Apartament posiada trzy pokoje w pełnym rozkładzie do którego.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Jana Zamoyskiego w Krakowie, na terenie prestiżowej inwestycji May Apartments w dzielnicy Stare Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł74 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Loco Real Estate ma przyjemność zaprezentować 74 metrowy, trzypokojowy apartament w świetnej lokalizacji. Nieruchomość położona jest w obrębie Starego Miasta, na ul. Bednarskiej,.