dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 550 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 550 ogłoszeń

55 zł/m²66 m² 3 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Biuro 3 pokojowe w centrum Warszawy. Kamienica to połączenie budownictwa lat 60., z nowoczesnością urbanistyczną stolicy europejskiej. Dzięki pełnej modernizacji budynku możemy.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 zł210 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz trzykondygnacyjny dom wielolokalowy o dużym potencjale, zlokalizowany w świetnie skomunikowanej i spokojnej części Poznania na Winogradach, przy ul. Sadowej,.

Szczegóły ogłoszenia

61,65 zł/m²316,30 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo biurowy, którego lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum Warszawy oraz lotniskiem, a także doskonałe połączenie z głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 35 m z dużym balkonem | ul. Mogilska | Świetna lokalizacja | Dostępne od zaraz!miejsce postojowe W garażu podziemnym W cenie. Do wynajęcia nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46,30 m² 64,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house Na wynajem wyjątkowa nieruchomość urządzona ze smakiem, wykończona materiałami wysokiej jakości, położona zaledwie 8 minut samochodem od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²120 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta biznesowa: restauracja baanko na wynajem (franczyza) Znakomicie położona w samym sercu Białegostoku, baanko reprezentuje nie tylko wyrafinowaną kulinarną oazę, ale także stabilne.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni 48m2 położony w nowym apartamentowcu usytuowanym na strzeżonym i ekskluzywnym osiedlu w okolicy Jasnej Góry. Apartament dwupoziomowy wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Ruczaj. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie. Lokalizacja: przystanek autobusowy kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł780 m² 51,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

Do wynajęcia cały budynek na siedzibę firmy. Blisko S7, mostu Curie-Skłodowskiej, wjazdu na S2 Nowoczesny, bezpieczny, dostosowany do wysokich wymagań i przepisów. Całkowicie nowy, czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3 piętrze przy ul. Osiedlowej w Fordonie w Bydgoszczy. Lokal po świeżym remoncie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²345 m² 18 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem na ostatnim piętrze biurowca, blisko al. Niepodległości i przystanku skm.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta komfortowy apartament W centrum Mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone na drugim piętrze w dwupiętrowym apartamentowcu. Funkcja: przedpokój, pokój dzienny, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44,61 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które będzie wizytówką Twojej firmy? Ta oferta łączy świetną lokalizację, funkcjonalny układ i komfort pracy w standardzie, którego trudno szukać w tej części.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł290 m² 41,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Looking for the perfect house to rent? Do not hesitate to contact me! urokliwy I luksusowy dom wolnostojący położony w miejscowości Żerniki Małe 1 km za Tyńcem Małym w gminie Kobierzyce.

Szczegóły ogłoszenia

30,50 zł/m²590 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu unikatową nieruchomość komercyjną o powierzchni użytkowej 590 m2, zlokalizowaną przy ul. Brzeskiej 95C w biznesowym sercu dzielnicy przemysłowej Siedlec. To budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for an apartment? we will help you find the perfect place call us! Serdecznie polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej i zielonej okolicy na Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł53,51 m² 54,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe, z ogródkiem i miejscem postojowym. Wolne od lipca! lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się w dzielnicy Stawki przy ul. Szuwarów. Okolica bardzo spokojna, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

7 450 zł98,68 m² 75,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,68 m , zlokalizowane przy ulicy Morgowej w Warszawie. To idealna propozycja dla osób, które poszukują mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł57,50 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfort, cisza i zieleń w sercu Gocławia 57,5 m | 5. piętro Do wynajęcia jasne, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 57,5 m przy ul. J.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł130 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkach przy ul. Szwoleżerów o pow. 130 m2, 2-poziomowe, 5-pokojowe; na układ funkcjonalny składa się: i poziom: pokój dzienny z balkonem, kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł44,50 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul. Iłżecka 23, prezentuje do wynajmu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,50 m2, piętro 1/4, przy ul. Polnej w Ostrowcu Św.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinety na wynajem w budynku biurowym w centrum przy Piłsudskiego. Powierzchnie od kilkunastu do 60 mkw. Biurowiec z dostępem 24, ochrona, światłowód, recepcja, winda. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

61,48 zł/m²122 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy/ usługowy W centrum lublina- krakowskie Przedmieście Cena 7 500 zł netto - 123,79 m Dodatkowe opłaty: - prąd wg wskazań licznika - wodę wg wskazań wodomierza , - wywóz.

Szczegóły ogłoszenia

91 zł/m²49,61 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna jedynie u nas. Lokal użytkowy z witrynami na Motławę - Gdańsk Stare Miasto Oferujemy nowoczesny lokal użytkowy, położony w reprezentacyjnej części gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł450 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prime Property prezentuje luksusową rezydencję w spokojnej, kameralnej okolicy Woli Justowskiej. Nieruchomość składa się z 3 kondygnacji: -parter: nowoczesna, w pełni wyposażona oraz.

Szczegóły ogłoszenia

24,49 zł/m²49 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy, usytuowany na pierwszym piętrze kamienicy, mieszczącej się u zbiegu głównych ulic miasta, tj. Krakowskiej i Wałowej. Łączna powierzchnia lokalu wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala/magazyn o pow. 250m2 w Dobrzewinie. Dobrzewino jest położone między Chwaszczynem a Bojanem przy głównej trasie. Nowa hala o pow. 250m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł270 m² 59,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Stary Wilanów, bliźniak na wynajem, użytkowe 270 m2, sauna, garaż na dwa auta. : dla kogo? Dla rodziny. Dla ceniących doskonałą lokalizację Starego Wilanowa. : atuty? Doskonała lokalizacja, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

61,66 zł/m²122,45 m² 7 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

oferujemy narożny lokal położony przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego z dużymi, wyeksponowanymi witrynami. W bezpośredniej okolicy lokalu znajduje się zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 50 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy metrze Natolin. Lokal znajduje się na poziomie -1 w budynku handlowym tuż przy parkingu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł59 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament 2-pokojowy z dużym balkonem, zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie. Mieszkanie ma 59 m2, jest nowocześnie umeblowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł55,10 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

od 1 majabiuro Nieruchomości mint property oferuje do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie na Wiślanych Tarasach.Mieszkanie o łącznej powierzchni 55 m2 zlokalizowane jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

80,92 zł/m²346 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal usługowo-handlowy o powierzchni 346 m , położony w budynku przy ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsku Wrzeszczu. Wejście bezpośrednio od ulicy oraz zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

19 999 zł521,24 m² 38,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała rampy rozładowcze Oferuję Państwu do wynajmu lokal o łącznej powierzchni 521,24m 2 położony niedaleko Centrum. Lokal posiada ifs Międzynarodowy System Bezpieczeństwa Żywnośc.

Szczegóły ogłoszenia

39,66 zł/m²58 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe, biura o różnych wielkościach: 20 m2 , 30 m2, 40 m2 , 50 m2, całość to ok 600 m2 po kapitalnym remoncie. Pomieszczenia socjalne, sala konferencyjna, recepcja. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 zł35 m² 56,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Paderewskiego na Słocinie. Nieruchomość o powierzchni 35 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 zł1 400 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na wynajem plac o powierzchni ok. 1400m2 wraz z pawilonem biurowo-socjalnym (28m2), zlokalizowany na terenie obiektu produkcyjno- magazynowego przy ul. Starołęckiej. Do wynajęcia od sierpnia (.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²16,87 m² 523 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnie biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku dworca pkp w Tarnowie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł500 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala na wynajem : parter: -powierzchnia biurowa 30 +5,7 m2 -wc 1,3 m2 -powierzchnia magazynowa 341,20m2 Piętro : -powierzchnia biurowa 23,12+23,12+37,18+13,6+8,52m2 -wc 1,16+1,3 m2 Cena 16500 netto plus.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł71 m² 91,55 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia przestronne, odnowione mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 71 m, położone na 5. piętrze w 8-piętrowym budynku w samym sercu warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

17 200 zł860 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy do wynajęcią halę magazynową o pow.860m2 z możlwością podnajmu w razie rozbudowy firmy o dodatkową halę według zapotrzebowania o 720m2 lub 580m2 lub według.