dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

9,99 zł/m²130,15 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwo do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w budynku dworca pkp Bogumiłowice na działce o nr. 59/8 obr.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł143 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Plac do wynajęcia W ustroniu morskim! Do wynajęcia atrakcyjny plac o powierzchni 143 m pod działalność sezonową, położony bezpośrednio przy nadmorskim deptaku, wzdłuż piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dwie nowe hale magazynowe na wynajem, każda o powieżchni prawie 1000 mkw., Możliwość manewrowania ciągnikiem siodłowym z naczepą. Lokalizacyjnie dobrze skomunikowane z autostradą A1,.

Szczegóły ogłoszenia

18,50 zł/m²180 m² 3 330 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia przestronne powierzchnie magazynowe w kompleksie budynków położonym w strategicznej lokalizacji na Wrotkowie w Lublinie. Kompleks składa się z budynków na.

Szczegóły ogłoszenia

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową w zamykanych kontenerach o powierzchni 30 m2 i wysokości 2,9 m. Minimalny okres najmu 3 miesiące. Obowiązuje jednomiesięczna kaucja. Kontenery.

Szczegóły ogłoszenia

26,04 zł/m²46,08 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ostrów Wlkp. ul. Wiosny Ludów Do wynajęcia lokal usługowo biurowy o powierzchni 46,08m2 na I piętrze budynku usługowego. Lokal składa się z sali sprzedaży, zaplecza socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²209 m² 14 630 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wynajmę Lokal zlokalizowany w ekskluzywnej najbardziej prestiżowej inwestycji "galerii Len" w zabytkowym budynku po gruntownej rewitalizacji w Centrum Żyrardowa Lokal posiada 209m2 lokal.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²18,63 m² 745 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku Dworca pkp w Dęblinie. Przedmiotem oferty jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 zł550 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 550m2 z powierzchnią biurowo socjalną 70m2 standard: wysokość 6,50m ogrzewanie posadzka bezpyłowa teren ogrodzony manewr tir brama z poziomu 0 atuty: lokalizacja szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Nowy Targ,małopolskie

61,50 zł/m²20 m² 1 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta najmu lokalu biurowego ul. Szewska 7, nowy Targ ________________________________________ Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni ok. 20 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Bielsko-Biała,śląskie

9 000 zł250 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bez prowizji. Bielsko-Biała. Obrzeża centrum. Dom do najmu dla pracowników firm. Budynek mieszkalny zlokalizowany w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu, blisko do przystanków komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

26 100 zł121 m² 215,70 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu luksusowego apartamentu o pow. 121m w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Udogodnienia Apartamentowiec dysponuje największym prywatnym basenem.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem wyposażoną, w bardzo dobrym standardzie, słoneczną kawalerkę przy ul. Jugosłowiańskiej w Poznaniu. Lokal znajduje się na 6 piętrze w wysokim bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

32,05 zł/m²156 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy lokale handlowo-usługowe w dobrym stanie technicznym, przystępnej cenie w samym centrum Gorzkowic. Do wynajęcia lokal z witryną o powierzchni 156 m2, z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie na Bugaju, od zaraz. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia kawalerkę o powierzchni użytkowej 26 m.kw, które znajduje się na parterze w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł1 601 m² 3,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu rampę utwardzoną kostką brukową o powierzchni 1601 m usytuowana na działce nr 175/9 w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47,40 m² 31,65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje w Centrum Mieszkanie położone przy ul. Niepodległości o powierzchni 47,40 m 2 na którą składa się: - umeblowany pokój stołowy - sypialnia (bez łóżka) -.

Szczegóły ogłoszenia

16,67 zł/m²180 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal 127,78 m2 Z salą sprzedaży 48,56 m2 plus piwnica 55,33m2! w kamienicy przy ulicy Sienkiewicza, ścisłe centrum Sosnowca! Cena najmu tylko 3000 pln miesięcznie plus koszt ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

8 800 zł4 000 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do wynajmu grunt utwardzony w kształcie prostokąta o pow. ok 4 000m2 zlokalizowanego w Katowicach Szopienicach, blisko dk79 i drogi ekspresowej S89.~Działka zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²66,60 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

***kamienica*** samo centrum białegostoku*** Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 66,6 m2. Istnieje możliwość podziału na dwa lokale: opcja wynajęcia oddzielnego: lokal 1-.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł56 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel   Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 56 m - ul. Włodarzewska , Ochota (szczęśliwice) Oferuję do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł42,65 m² 89,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: sylwia Bednarska Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 ***mieszkanie dostępne od 1.06*** (english version below) Z przyjemnością oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

98,98 zł/m²86,89 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 86,89m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie na os. Parkowym w Rokietnicy, dwa pokoje. Powierzchnia 42m2, na którą składają się dwa niezależne pokoje o powierzchniach ok. 14m2 i 9,86m2, oddzielna kuchnia ok. 7m2,.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²18,85 m² 1 169 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe - Lublin, centrum okolice Placu Litewskiego Biura zlokalizowane na 1 i 2 piętrze budynku, pokoje na 1 piętrze o powierzchni: 14,85m2; 18,85m2; 18,86m2; 16,78m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

16 800 zł600 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo-usługowo-biurowy ok. 600 m2 w doskonałej lokalizacji przy Estakadzie Kwiatkowskiego Atrakcyjny obiekt o funkcji magazynowo-usługowo-biurowej o łącznej powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Kraków,małopolskie

46 zł/m²295 m² 13 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

ul. Wielicka |podgórze | Kraków Nowoczesna powierzchnia biurowa w dzielnicy Podgórze Idealne miejsce dla wszystkich firm dla których istotna jest świetna komunikacja zarówno środkami transportu.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł64 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy z tarasem i klimatyzacją oraz miejscem parkingowym w garażu na Salwatorze english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²22,30 m² 1 739 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem biuro znajdujące się w Gdyni Śródmieście przy ulicy Żeromskiego. Pomieszczenie znajduje się w budynku biurowym, z dostępem do zaplecza sanitarnego oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł153 m² 75,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestige Nieruchomości prezentuje apartament o powierzchni 153m2 zlokalizowany na Mokotowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z kuchnią, sypialni z pojemnymi szafami.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²297 m² 17 820 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.297 m2 na parterze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł783 m² 28,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża miasta teren Z utwardzonym placem manewrowym teren przemysłowy Proponuje do wynajęcia kompleks obiektów o łącznej powierzchni 783m 2 położony na działce 1800m 2.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł550 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Na wynajem luksusowy dom o powierzchni 550m2. Parter około 350 m2: - garaż na 2 auta - spiżarnia - pralnia - 2. sypialnie - 2. garderoby - 2. łazienki - salon - kuchnia - jadalnia - taras.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu domu w zabudowie szeregowej, położonego w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Dom oferuje wyjątkowe warunki do życia, idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40,66 m² 73,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkowy apartament położony w kameralnej, prestiżowej inwestycji ul. Zielonego Mostu miejscu, w którym nowoczesna architektura harmonijnie współgra z ponadczasową.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²180 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro Estaton ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w Sanoku przy ul. Lipińskiego. Dokładny adres lokalu: ul. Lipińskiego 209 38-500.

Szczegóły ogłoszenia

158 485 zł3 317,40 m² 47,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia nowoczesny, funkcjonalny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 3 317,40 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 5 000 m . Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

22,31 zł/m²130 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować lokal biurowo-usługowy na wynajem w Bielsku-Białej - idealny pod biuro, centrum usługowe, usługi pocztowe! Powierzchnia użytkowa: około 130 m Czynsz najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł85 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pierwsze piętro w wolnostojącym domu jednorodzinnym, przystosowanym na potrzeby zakwaterowania pracowników. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

16,04 zł/m²1 122 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość hala produkcyjno-magazynowa Z zapleczem biurowym | konin | blisko A2 Opis nieruchomości Na wynajem funkcjonalna hala produkcyjno-magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże mieszkanie przy ulicy Oporowskiej 9, blisko centrum Kutna. Umeblowane i wyposażone. 68 mkw., II piętro, 4 pokoje, kuchnia, hall, łazienka, balkon, piwnica. Duży parking przy budynku.