dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 541 ogłoszeń

2 665 zł52,20 m² 51,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! 2 pokoje | 52,2 m | balkon | garaż podziemny | osiedle strzeżone | Praga-Południe Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,2 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

68,08 zł/m²69,04 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu dwustronny, funkcjonalny lokal ok. 70 mkw do wynajęcia w kamienicy w samym centrum Warszawy. Lokal składa się z: 3 pokoi - dwa duże po ok. 20 mkw i trzeci gabinet 7,6.

Szczegóły ogłoszenia

88,46 zł/m²107,38 m² 9 499 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy, narożny lokal usługowy o powierzchni 108 m2, zlokalizowany na Pradze Południe, z witrynami i wejściem od dużej, ruchliwej ulicy, vis a vis przystanek autobusowy. Woloło nowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze budynku przy ul. Spiskiej (gumieńce). Na powierzchnie 39m2 składa się: - duży, ustawny salon z rozkładaną kanapą, stolikiem.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł80 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko morza w otoczeniu przyrody i z szybkim dojazdem do całego miasta? Ta oferta spełni wszystkie najważniejsze oczekiwania. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł47 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Katowice Koszutka ul. Okrzei - 2 pokoje, 47m2 + balkon / winda / doskonała lokalizacja po remoncie! idealna lokalizacja-koszutka! we speak english! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia handlowa W galerii przy dużym natężeniu ruchu. Hala o powierzchni ok.200 m2. Miejsce charakteryzuje m.in. się dobrą widocznością, dużym parkingiem, możliwością umiejscowienia.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

3 250 zł146 m² 22,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Okolice Przecławia. Na wynajem hala o powierzchni 146m2 na którą składają się ok. 130m2 powierzchni magazynowo-produkcyjnej oraz powierzchnia ok. 10m2, którą zajmują pomieszczenia socjale.

Szczegóły ogłoszenia

11 760 zł735 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia powierzchnię magazynowo - usługową zlokalizowaną w obiekcie przystosowanym do składowania towarów i prowadzenia działalności logistycznej. o powierzchni 735m2.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²71,90 m² 1 079 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Adres: ul. Stargardzka 45, marianowo Powierzchnia użytkowa: 71,90 m2 Liczba pomieszczeń: 7 Grunt: działka ewid. nr 71, o pow. 731 m2 Cena: 25,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²119 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piła - lokal usługowo-handlowy do wynajęcia 119 m , ul. Staromiejska, duże witryny, centrum miasta idealna lokalizacja - jeden z najlepiej rozpoznawalnych adresów w Pile imponujące.

Szczegóły ogłoszenia

19,79 zł/m²485 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę kompleks budynków wraz z placem, w skład którego wchodzą; budynek gospodarczy, warsztat budynek mieszkalny 1. Działka usługowa nr 6046/1, pow. 2757 m Na działce znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

74,81 zł/m²135 m² 10 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal Z przeznaczeniem na cele biurowe 135 M2 W budynku przy arkadii ul. Słomińskiego dostępny od 1 września budynek: budynek przy Słomińskiego 17 to wybudowany w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Przecław,zachodniopomorskie

44,72 zł/m²80,50 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-biurowy o powierzchni 80 m2, wraz z możliwością korzystania z miejsc parkingowych znajdującej się przed lokalem. Lokal składa się z: * 3 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

11 851 €1 522 m² 7,79 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 1083 m2 + dodatkowa powierzchnia na antresoli 227 m2, wraz z powierzchnią biurową 212 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesny park.

Szczegóły ogłoszenia

95,88 zł/m²156,45 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy na Włochach. Powierzchnia: 156,45 m Parter | 5 pomieszczeń | duże witryny Lokal znajduje się w dobrze skomunikowanej części Warszawy (włochy), w otoczeniu nowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 zł15 m² 131,33 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej 165 o powierzchni 15 m2, znajdujące się na 3 piętrze apartamentowca z windą. Mieszkanie jest idealne dla osoby ceniącej sobie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę bezpośrednio (najem okazjonalny) widne, dwustronne, umeblowane 2-pokoje, oddzielna kuchnia - dostępne od 1 czerwca 2026 r. Mieszkanie 46 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

75,68 zł/m²113,77 m² 8 610 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal o powierzchni około 113m , zlokalizowany w świetnie rozwiniętej dzielnicy w centrum miasta, zaraz obok Ronda Matecznego. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł46,30 m² 52,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m , położony na 3. piętrze budynku panorama z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł46 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wspaniałe mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego przy Placu Wolnica, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duże, słoneczne mieszkanie w świetnej lokalizacji, na nowym osiedlu w miejscowości Rokitki. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²330 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę lokalu na wynajem w samym centrum Opola! nieruchomość Powierzchnia lokalu to aż 330 m kw. Pomieszczenia są wysokie -ponad 3 m.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł600 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia hale i obiekty produkcyjno-magazynowe Oferujemy Państwu na wynajem kompleks hal produkcyjno-magazynowych o łącznej powierzchni około 600 m2 zlokalizowanych na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

5,54 zł/m²812 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia obiekt handlowo- usługowy , położony w Terespolu przy ulicy Czerwonego Krzyża 5. Całkowita powierzchnia do wynajęcia 812 metrów kwadratowych na którą składają się 4 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł230,85 m² 17,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia budynek biurowo-magazynowy w Lesznie Powierzchnia użytkowa: 198,60 m2 media: prąd, woda, kanalizacja, gaz cena: 4.000 zł netto (plus podatek VAT) opis nieruchomości: oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Leszno

Leszno,wielkopolskie

8 346 zł185,46 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa - Leszno. Do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenia magazynowo-biurowe zlokalizowane w Lesznie przy ul. Okrężnej 19b. Obiekt znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Katowice,śląskie

23 850 zł1 325 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Posiadamy do wynajęcia halę o powierzchni łącznej ok. 1.330 m2 w Katowicach. Hala składa się z 2 połączonych naw. W nawie głównej o powierzchni ok. 1.000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DE facto Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne mieszkanie na ul. Gwiezdnej. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Gwiezdnej w Elblągu, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł71 m² 77,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście Apartament 3-pok. (pow. 71m2) po remoncie - w ścisłym Centrum - Aleje Jerozolimskie. Piętro 3 z 5, nowa winda. Lokal odpowiedni do zamieszkania jak również na biuro, salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł42,80 m² 37,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania Na wynajem klimatyczne mieszkanie o powierzchni 42,80 m , położone przy ul. Babina w Kaliszu. Lokal znajduje się na 3. piętrze i składa się z: 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, komfortowy apartament 2-pokojowy zlokalizowany na 7 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Gwiaździstej we Wrocławiu. Mieszkanie zostało wykończone w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

79,33 zł/m²150 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wyjątkowy lokal na Placu Szczepańskim w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy. Lokal mieści się na I piętrze, w budynku również winda. Do wynajęcia powierzchnia 149,86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²30 m² 1 740 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 18m2 na wynajem Nowoczesny budynek biurowy, zlokalizowany w atrakcyjnym miejscu, oferuje wygodną przestrzeń biurową, którą można dostosować do wymagań najemcy. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal użytkowy pod działalność handlową, usługową zlokalizowany w D.H. Manhattan o powierzchni 30m2. Do lokalu doprowadzona woda. Lokalizacja Lokal znajduje się w Olsztynie w D.H.

Szczegóły ogłoszenia

57,50 zł/m²40 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny, samodzielny lokal biurowy. Biuro znajduje się na parterze. Składa się z pokoju, magazynku, wc. Z dostępem do kuchni i salki konferencyjnej. Nowoczesny blok.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28,80 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pok. do wynajęcia Szczecin Drzetowo, ul. Stalmacha Do wynajęcia jasne, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w dzielnicy Drzetowo Szczecin, przy ul. Stalmacha Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 876 zł47,71 m² 81,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45.68 m , położone na piątym piętrze nowoczesnej inwestycji z 2024 roku z windą. W pobliżu znajdziesz wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

47,62 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 42 m, położony na drugim piętrze kamienicy na Pasiece. Lokal w stanie dobrym, jasny i ustawny, z wysokością pomieszczeń ok. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Gliwice,śląskie

38,17 zł/m²131 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność Oferujemy na wynajem reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m2. Nieruchomość usytuowana jest na 1.piętrze zabytkowej kamienicy przy ul.Frederyka Chopina. Ulica, przy której.

Szczegóły ogłoszenia

33 384 zł1 669,19 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Z akład produkcyjno - magazynowy w Obornikach Śląskich. Obiekt wybudowany w 1975 roku i rozbudowany w latach 2013- 2016. Powierzchnia użytkowa 1669,16m2, pow. zabudowy - 1812 m2,.