dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

3 900 zł59 m² 66,10 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wola / ul. Żelazna / 59 m2 / 2 pokoje / balkon W pełni umeblowane mieszkanie położone w ścisłym centrum. Mieszkanie Słoneczne mieszkanie składające się z: - pokoju dziennego - aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł110 m² 263,64 zł/m²

 

Piętro:30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem | Złota 44 | 110 m | 36 piętro Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu premium, zlokalizowanego na 36 piętrze ikonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł41,42 m² 84,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 41 mkw zlokalizowane na 3. piętrze budynku mieszkalnego wzniesionego w 2024 roku położonego przy ulicy Ługi 53b.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w pełni umeblowany o powierzchni 48m , położony na parterze budynku z windą w centrum miasta. Mieszkanie urządzone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł205,30 m² 23,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 276 m²

Wynajmę przestronny dom mieszkalny położony przy ulicy Dębickiej w Rzeszowie. Dom w bardzo funkcjonalnym układzie idealny dla dużej rodziny lub do adaptacji pod działalność (biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z niepowtarzalnym stylem. Mieszkanie o powierzchni 44 mkw posiada dwa balkony z widokiem na drzewa i ścianę z kamienia. Zlokalizowane jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

29,41 zł/m²170 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia - 170 m - Czechowice-Dziedzice, ul. Mazańcowicka Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 170 m , położony w Czechowicach-Dziedzicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²26,41 m² 1 056 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia o powierzchni około 26,41m2, lublin Bronowice Sala sprzedaży, toalety w częściach wspólnych budynku, możliwość podziału powierzchni według potrzeb najemcy, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

24 180 zł390 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmij powierzchnię magazynową i biurową na Woli! Zapraszamy do wynajęcia atrakcyjnego lokalu magazynowego o powierzchni: 390m. Dodatkowo oferujemy dwa pomieszczenia biurowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

22 950 zł337,50 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Do wynajęcia ogrzewany magazyn 337,5 m z rampą i placem manewrowym - Sopot, aleja Niepodległości. Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 335,7 m (połączenie dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości delta oferuje od czerwca mieszkaniedo wynajmu długoterminowego (minimum rok) w budynku przy ulicy Wróblewskiego w Ustce. Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia prestiżowy lokal z dużą witryną przy ulicy Wyszyńskiego w Piekarach Śląskich - główna ulica o dużym natężeniu ruchu pieszych jak i samochodowym. Bliski dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł84,95 m² 45,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o wyjątkowym charakterze, położone w sercu warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na poddaszu (ostatnia kondygnacja), co.

Szczegóły ogłoszenia

55,26 zł/m²38 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 38 m2 na pierwszym piętrze w odrębnym budynku przy ul. Piekoszowskiej w Kielcach. W skład lokalu wchodzi: pomieszczenie biurowe, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Jana Twardowskiego. Mieszkanie ma 60 m2, jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd. Składa się z 2 pokoi jeden większy jeden mniejszy,.

Szczegóły ogłoszenia

49,99 zł/m²120 m² 5 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 120 m , położony przy ul. Kościelnej w Wołominie - jednej z głównych ulic prowadzących prosto do Placu 3 Maja. Lokal cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Rzeszowie, na osiedlu Drabinianka przy ul. Miłej. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

63,33 zł/m²60 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 60 m , położony na 2 piętrze budynku. Atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - w pobliżu skrzyżowania Al.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Numer oferty w biurze 6546 Najem okazjonalny! Oferta najmu dla osób bez dzieci. Polecamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 na czwartym piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²435 m² 36 975 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 435m2 - Lublin Lokal obecnie wykończony! Duża witryna wystawowa, główny ciąg pieszych, ulica o dużym natężeniu ruchu, lokal typu "open space", instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

125,37 zł/m²339 m² 42 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na wynajem biuro w prestiżowym biurowcu klasy A+ o łącznej powierzchni 339m2, położone w samym centrum Warszawy w niedalekiej odległości od Dworca Centralnego. Atuty: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł900 m² 9,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję do wynajęcia halę magazynową zlokalizowaną na Kotowie w Poznaniu. Hala namiotowa o pow.900 m2 i wymiarach: 45 m x 20 m, wysokości w kalenicy 6 m, wysokości bocznej 2,6.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²49,39 m² 4 198 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal Usługowy w seahall Z przyjemnością prezentujemy lokal usługowy o powierzchni 49,73 m , usytuowany w dynamicznie rozwijającej się przestrzeni seahall, przy alei Generała.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 zł127,76 m² 62,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Elegancki apartament 5-pokojowy po odświeżeniu | Ochota | ul. Włodarzewska 55g | zielona okolica i świetny dojazd Do wynajęcia przestronny i komfortowy apartament o powierzchni 125.

Szczegóły ogłoszenia

56,05 zł/m²44,60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy położony na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta, z doskonałą komunikacją do reszty Krakowa. Lokal o wielkości 45 m2 składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

15 300 zł225 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Do wynajęcia ogrzewany magazyn 225 m z rampą i placem manewrowym - Sopot, aleja Niepodległości. Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 225 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 274 zł79,06 m² 16,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8 Prowadzący konkurs ofert: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury, plac Oddziałów.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł39 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem   . Dostępność od 1 Lipca 2026 r. Forma Najmu- najem Okazjonalny. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie (dwustronne rozkładowe) o powierzchni 39 m2, znajdujące się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²29 m² 1 479 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa 29 m - Gdańsk Śródmieście, trakt św. Wojciecha. Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 29 m zlokalizowane w centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²55 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal biurowy w ścisłym centrum Warszawy | 3 gabinety | Aleje Jerozolimskie | Śródmieście Na wynajem funkcjonalny lokal o powierzchni 55 m , idealny pod działalność biurową -.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²165 m² 8 745 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Polecam do najmu powierzchnię biurową w bardzo wysokim standardzie i z doskonałym dojazdem do Poznania. Znajduje się ona w znanym kompleksie younick Technology Park w podpoznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe położone przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, położone w niskim bloku na IV piętrze. Cena wynajmu: 2.200 zł/mc (.

Szczegóły ogłoszenia

385,33 zł/m²120 m² 46 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro dla 32 osób między stacjami metra M2 "rondo daszyńskiego" oraz "płocka" [orientacyjny koszt najmu] Czynsz bazowy - już od 1445 pln/os. miesięcznie Zabezpieczenie - odpowiednik.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł46,49 m² 107,55 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 46,49 m | Praga-Południe | ul. Zamoyskiego 37 Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,49 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²70 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem wolnostojący obiekt handlowo - usługowy o powierzchni ok 70 m.kw. Lokal w układzie open space,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł79 m² 46,84 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 79 mkw zlokalizowane na 9. piętrze budynku mieszkalnego przy ulicy Żytniej 18 w Warszawie, dzielnica Wola. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²22,46 m² 898 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku Dworca pkp w Dęblinie. Przedmiotem oferty jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł87 m² 80,46 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 87 m , usytuowane na 3. piętrze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Ursynowie. Układ mieszkania: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł49 m² 55 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rewelacyjne mieszkanie przy ul. Kilińskiego 121, o powierzchni 49 m2. Lokal składa się z sypialni, dużego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament z pięknym widokiem na panoramę miasta, znajdujący się przy ul. Partyzantów w Gdańsku. Lokalizacja: ulica Partyzantów.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis: wynajmę klimatyczne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40 m przy ul. Karola w Katowicach (dzielnica Zawodzie, tuż przy Uniwersytecie Ekonomicznym, zaledwie 1,5 km od.