dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom z ogrodem na wynajem | 160 m | Saska Kępa, ul. Dąbrowiecka 3 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego i komfortowego domu o powierzchni 160 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie na wynajem w Gdańsku przy ul. Powstańców Warszawskich. Mieszkanie jest nowe, w pełni umeblowane, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz. W pokoju szafa. W kuchni- meble kuchenne oraz gazówka. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny .

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł97 m² 77,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny, 3 pokojowy apartament W sercu wilanowa Balkon | Możliwość dokupienia mebli | Kameralne osiedle | Zielona okolica | Strefa fitness i sauna w budynku ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²67,20 m² 5 712 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy z witrynami od ul. Zbigniewa Kupca, usytuowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Nowa Dąbrowa w Gdyni. To idealne miejsce dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²27 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pawilon handlowo- usługowy położony przy ul. Konopnickiej nad Jarem. Budynek wolnostojący obok przynależny teren nadający się na parking lub innego rodzaju działalność, działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

58 900 zł2 020 m² 29,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite Nieruchomości przedstawia do wynajmu duży wybór hal magazynowych wraz z biurami przy ul. Jana Pawła II w Piasecznie. Biura od 70 m2 - 640 m2 Magazyny od 1.800 m2 - 4.500 m2 Duży.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²81 m² 2 835 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ( Dzielnica Podgórze - Rybitwy ) - lokale biurowe 81 m, 16 m, 33 m, 104 m - z meblami - jasne i przestronne pomieszczenia - kuchnia i toaleta w częściach wspólnych -.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł44 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, świeżo po remoncie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 mkw, położone przy ulicy Pomorskiej blisko ścisłego centrum miasta. Mieszkanie z bezpośrednim widokiem na Plac.

Szczegóły ogłoszenia

51,50 zł/m²55 m² 2 833 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal idealny na gabinet kosmetyczny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego lokalu o powierzchni około 55m2, usytuowanego w samym sercu Opola. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

117,65 zł/m²170 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję lokal użytkowy o powierzchni ponad 170 m , położony w ścisłym centrum Wrocławia, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych. Lokal jest w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52,84 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w apartamencie z widokiem na panoramę miasta! Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 53 m 2 wraz z tarasem ok. 8 m 2. Apartament położony jest na 16.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie na os.na Fali na Pogórzu o pow.39m2. Nieruchomość składa się z: salonu z otwartą kuchnią, sypialni z szafą, łazienki z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

W ofercie wynajmu dom o powierzchni zabudowy 58 m2 położony na skraju miejscowości Strzelce Kraj. w województwie lubuskim. Cała posesja ogrodzona z bramą wjazdową. Dom posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, przy ul. Wrzeciono w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze. Z tego względu zamontowane są rolety antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²89,30 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 89,30 m2 zlokalizowany w apartamentowcu przy ul. Wieniawskiej 11 w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²219 m² 8 541 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal magazynowo-usługowy 219 m - Kolonia Sielce. Do wynajęcia przestronny lokal magazynowo-usługowy o powierzchni 219 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Kolonia Sielce.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł39 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, jasne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - wysoki standard, świetna lokalizacja - Gdańsk Ujeścisko - Łostowice. Z przyjemnością prezentuję nowe mieszkanie do wynajęcia,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

124 740 zł13 860 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo - usługowy. Z możliwością działalności sportowej. Hale - 360 m2 + 360 m2 + kontenery biurowo socjalne.około 80 m2. Wysokość hali od 3m do 5m. Plac 13860 m2 Obecnie brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł200 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą w klimatycznej sopockiej kamienicy z 1904 roku. Przestrzeń o powierzchni 200 m po podłodze, z widokiem na morze.

Szczegóły ogłoszenia

87,81 zł/m²85,41 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia w pełni przygotowany, funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod usługi stomatologiczne, zlokalizowany na parterze estetycznego budynku. Powierzchnia lokalu: 85,41 m Dostęp: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²100 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Komfortowe lokale W atrakcyjnej lokalizacji! Do wynajmu oferujemy komfortowe lokale z przeznaczeniem usługowym, handlowym, biurowym. Lokale położone w biurowcu przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

7 650 zł112,50 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 112,5 m , zlokalizowany w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów Trójmiasta - przy Alei Niepodległości 606 w Sopocie.

Szczegóły ogłoszenia

600 zł28 m² 14,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu położony na terenie kompleksu handlowo usługowego magazyn -kontener O powierzchni 28 m 2 (2,45 m x 12,20 m) Magazyn usytuowany w centrum miasta , z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²345 m² 18 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze. Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 345 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł36 m² 26,39 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

I'm English-speaking real estate Agent If you are looking for a furnished apartment or house in Silesia - I can help, just contact with me. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł19 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kameralna kawalerka w centrum podwarszawskiego Kampinosu. Blisko do przystanku autobusowego i infrastruktury: sklepów, ośrodka zdrowia, szkoły, restauracji, policji.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Ursynowie ul. Zamiany. Lokal usytuowany na siódmym piętrze bloku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32,18 m² 46,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime-nieruchomości oferuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Asnyka. Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł75 m² 61,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 75 m2 przy ul. Łukowej 7 na warszawskim Mokotowie - Służew nad Dolinką. Zaledwie 2 przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 €10 000 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0 % prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowy magazyn klasy A. Atrakcyjna lokalizacja z dogodnym wyjazdem na A4 (1.5 km), zróżnicowany dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

36,18 zł/m²271,96 m² 9 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 271,96 m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku w dzielnicy Piaski. Wejście na piętro zabezpieczone osobnym domofonem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²54 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na wynajem lokal handlowo-usługowy położony na parterze przy jednej z głównych ulic w Trzebini o powierzchni około 54 m2. Bardzo dobra lokalizacja. Lokal biurowo-usługowy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

99,21 zł/m²63,50 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 63,5 m , położony na parterze nowej inwestycji Spokojny Mokotów na warszawskich Siekierkach. Lokal narożny z dużymi witrynami i bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie świeżo po oddaniu i remoncie! Mieszkanie położone na II piętrze w 7-piętrowym budynku. Osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący na przestronnej działce o pow. 80 m , położony przy ul. Ostródzkiej na warszawskiej Białołęce Układ pomieszczeń W skład domu wchodzą: - 3 pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 700 zł

Wynajmę przytulne pokoje jednoosobowe w mieszkaniu 4-pokojowym w bardzo dobrym standardzie przy ulicy Podwisłocze, na os. Nowe Miasto na parterze. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

66,09 zł/m²64 m² 4 230 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Restauracja na Morenie w Gdańsku - gotowy lokal gastronomiczny do przejęcia! Odstępne: tylko 110000 zł Szukasz miejsca na własny biznes gastronomiczny? Oferujemy możliwość przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł83 m² 53,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 83 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu w dzielnicy Wawer. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

52,56 zł/m²78 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 78 m2 na wynajem | Centrum Lublina | ul. Chopina | Śródmieście Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 78 m2, położony w prestiżowej lokalizacji - przy ul. Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł183,72 m² 48,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:124 m²

Oferuję do wynajęcia przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu, zlokalizowany na warszawskim Targówku przy ul. Oliwskiej. Dom wyróżnia.