dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu 4-pokojowego mieszkania, które znajduje się na 12 piętrze czternastopiętrowego bloku na warszawskim Gocławiu. Niewątpliwym atutem tego mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²218,35 m² 2 948 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu o łącznej pow. 218,35 m usytuowanego na 14. piętrze budynku biurowego zlokalizowanego na Starej Pradze przy ul. Okrzei. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²75,40 m² 4 524 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na warszawskim Powiślu. Budynek ma 8 kondygnacji i został całkowicie zrewitalizowany oferuje wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

23 300 zł1 161 m² 20,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hale produkcyjno-magazynowe o pow. 1161 m 2 Hala 1161 m 2 Hala typu nrd, jednokondygnacyjna, niepodpiwniczona, ściany do wysokości okien murowane, wyżej z płyt.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł203 m² 73,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

| lokalizacja: warszawa (sadyba), ul. Wysowska Dostępność: od 1 lipca 2026 r. Przeznaczenie: cele mieszkalne lub biurowe Oferujemy na wynajem wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej 203 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

47 040 zł1 300 m² 36,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny, reprezentacyjny budynek biurowo-produkcyjno-magazynowy zlokalizowany w zabierzowie przy ul. Krakowskiej z własną stacją trafo i dużym parkingiem/placem składowym.

Szczegóły ogłoszenia

35,19 zł/m²287 m² 10 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy na II piętrze budynku o powierzchni 287 m2 składający się z open space i 2 mniejszych pomieszczeń biurowych oraz kuchni i łazienki. - budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

209,20 zł/m²10,76 m² 2 251 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedmiotem oferty są biura na wynajem w Hanza Tower - zróżnicowane powierzchnie biurowe od 1 do 8 stanowisk. Idealne zarówno dla małych firm, jak i większych zespołów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 zł20 m² 114,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia od września 2026: wysoka kawalerka Z widokiem na ogród - stare miasto Szukasz absolutnej ciszy w samym centrum Krakowa? Biuro realdom prezentuje wyjątkowe mieszkanie dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tarnów

Tarnów,małopolskie

39,53 zł/m²25,30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 25,3m2, położony na trzecim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Tarnowa. Istnieje możliwość korzystania ze wspólnej toalety. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

26,50 zł/m²100 m² 2 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal użytkowy na wynajem Brzesko, ul. Mickiewicza - bez prowizji- do wynajęcia funkcjonalny i świeżo wyremontowany lokal użytkowy o powierzchni ok. 100 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 3 pokojowego mieszkania na wynajem przy ul. Konstytucji 3 Maja w Goleniowie. Mieszkanie z bardzo przestronnym balkonem, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dwie kawalerki | Bulwar Staromiejski Kazamaty | centrum, widok, niezależność Szukasz miejsca w centrum, które daje rytm miasta i jednocześnie prywatność? A może chcecie mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²471,12 m² 14 134 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Jana III Sobieskiego 11, dębica Powierzchnia użytkowa: 471,12 m Liczba pomieszczeń: 22 Grunt: dz. ewid. nr 1436 o pow. 2 263 m Cena: 30 zł/ m + vat do negocjacji Poczta.

Szczegóły ogłoszenia

64,66 zł/m²74,24 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 74 m , położony przy ul. Śląskiej w Łodzi (dzielnica Górna), w bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji mieszkaniowej ecomłynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł909,70 m² 9,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia lokal magazynowo-biurowy w Legnicy doskonała lokalizacja dla Twojego biznesu! Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny obiekt w zachodniej części Legnicy, położony w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

76 zł/m²57 m² 4 332 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy 3 pokojowy z możliwością powiększenia na Mokotowie Czynsz 76 zł/m2 netto + vat + prąd Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto. Miejsce parkingowe netto 280 zł/m-c. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

14,54 zł/m²158,16 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu o pow. 158,16 m2 w modernizowanym budynku dworca w Chojnowie. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł67 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Kosakowo, ul. Aragońska. Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł62,84 m² 30,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie 3 pokojowe położone w Rudzie Śląskiej Goduli przy spokojnej ul. Fojkisa. Powierzchnia mieszkania wynosi 62,84m2 Mieszkanie posiada 3 oddzielne ustawne pokoje Salon.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł78,82 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! lokalizacja Mieszkanie położone w bloku z 2012 roku przy spokojnej ul. Ślicznej (droga dojazdowa do okolicznych bloków). Okolica ul. Mogilskiej, meissnera i al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie w Dzierżoniowie, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju; mieszkanie umeblowane; w kuchni meble ze sprzętem agd (płyta, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 zł18 m² 85,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information. Przedstawiamy Państwu do wynajęcia wyjątkowe studio zlokalizowane w nowoczesnym wieżowcu w sercu Łodzi, przy ul. Wigury 23. To.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł272 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Warszewo, dom wolnostojący, 5 pokoi, 2 łazienki, sauna, basen, taras, ogród, garaż dwustanowiskowy, dom na wynajem. Tylko u Nas! Prestiżowy dom na Warszewie! Ofertą wynajmu jest luksusowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²75 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: ul.PARTYZANTÓW 74, Miasto Zamość, woj. lubelskie Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji miasta Zamość na tzw. osiedlu "przy Wieży" w jego strefie centralnej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

20 118 zł409,81 m² 49,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia magazyn i pow. ok 410 m 2 na terenie ogrodzonego terenu z całodobową ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: legnica, ul Heweliusza Powierzchnia: 50 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: IV największe zalety! Kompletnie umeblowane i wyposażone; dwa ustawne pokoje, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

43,53 zł/m²170 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Chciałbym Państwu zaoferować duży lokal w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Wspomniana powierzchnia znajduje się na Czechowie, ulica Braci Wieniawskich. Bardzo duże osiedle z lat 80tych,z.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²2 000 m² 90 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:własny parking

Wynajem dwa piętra biznesu, każde po 1000 m wola, ul. Kasprzaka cena do znacznej negocjacji, zapraszam Jedyny taki budynek na Woli z własnym parkingiem aż 60 miejsc w cenie! Powierzchnia 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 53 m , przy ul. Podłęska, prokocim. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w inwestycji przy ul. Podłęskiej w Krakowie, w dzielnicy Bieżanów.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł42,50 m² 32,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Sienkiewicza ul. Nowogródzka - poszukiwana I ceniona lokalizacja w sąsiedztwie Centrum! Słoneczne, dwupokojowe, umeblowane mieszkanie na drugim piętrze w bloku z cegły. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł400 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom bliźniak 11 pomieszczeń, ok. 400 m , Sadyba ul. Zdrojowa, garaż 2 auta, miejsca postojowe, klimatyzacja Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 400.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, tuż obok Wzorcowni, w nowoczesnym budynku z windą oraz miejscem postojowym w hali garażowej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

21,43 zł/m²70 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest lokal handlowy o powierzchni 70 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Chodzieży. Nieruchomość składa się z pięciu pomieszczeń, w tym dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²9 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Małe biuro W centrum gliwic | ul. Jana pawła II | 9 m Do wynajęcia kameralny lokal biurowy o powierzchni 9 m , położony na 2. piętrze stylowej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej przecznicy z ulicy Limanowskiego. Idealne dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

47,22 zł/m²18 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy od 18 m2 w biurowcu przy ul. Mełgiewskiej. Lokal o pow. 18 m2 wykończony w dobrym standardzie. Przed biurowcem parking, cena 850 pln netto Opis oferty zawarty na.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł96 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia elegancki apartament w samym Centrum Poznania, przy ulicy Krysiewicza. Nieruchomość sąsiaduje z Starym Browarem oraz Parkiem z starodrzewiem. W pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²420 m² 23 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia - nowoczesny lokal biurowy 420 m w centrum Wrocławia Oferujemy do wynajęcia przestronny, komfortowy lokal biurowy o powierzchni 420 m , zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

11 200 zł2 800 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka atrakcyjnie położona w Gdańsku Orunii bezpośrednio przy Trakcie Św. Wojciecha. Do wynajęcia plac utwardzony na autohandel, wypożyczalnię sprzętu budowlanego, składowanie towarów itp.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²54,28 m² 2 171 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.54,28 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.