dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia, bolesławiec, osiedle Kwiatowe. Doskonała lokalizacja, bardzo dobra komunikacja i bliskość centrum miasta to dodatkowe atuty niezwykle, atrakcyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł54 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia! Apartament znajduje się na ostatniej - piątej kondygnacji budynku. Dojazd windą pod drzwi. Słoneczny i bardzo przestronny. Nowocześnie urządzony. Rolety zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²65 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro w zabytkowej Kamienicy Do wynajęcia lokal 65m w kamienicy na Pradze Północ. Lokal składa się z 1 dużego pomieszczenia, niewielkiego gabinetu z oknem, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł31 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro home profi mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 31 m , usytuowanego na drugim piętrze eleganckiego budynku. Parametry mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

9 025 zł275 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Wynajmiemy hale magazynową zlokalizowaną niedaleko nowej estakady przy ulicy Nowohuckiej. Hala Nadaje się idealnie na przechowywanie produktów spożywczych. Temperatura występująca w niej waha się.

Szczegóły ogłoszenia

27,95 zł/m²64,40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal na wynajem W atrakcyjnej lokalizacji! Lokal o łącznej powierzchni 64,4 m2 w zadbanym budynku przy ul. Gliwickiej, tuż obok głównego rynku. Lokal składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

5 250 zł64 m² 82,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , położone na nowoczesnym osiedlu atal przy ul. Poematu, w zielonej i spokojnej części Wawra.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł37 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasna i bardzo ustawna kawalerka o powierzchni 37 m, położona na 2 piętrze w kameralnym bloku z cegły. Mieszkanie dzięki zachodniej ekspozycji jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

65,56 zł/m²90 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Reprezentacyjne Biuro 90m - 4 Pokoje, włochy, ul. Nasienna 3a opis nieruchomości: przedstawiamy Państwu idealną przestrzeń biurową o powierzchni 100m , zlokalizowaną w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z dwoma balkonami i komórką lokatorską znajdujący się przy al. gen Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²80 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 80 m, usytuowany na pierwszym piętrze w dynamicznie rozwijającej się okolicy Szczecina. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5,23 zł/m²860 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę najmu nieruchomości przeznaczonej na cele logistyczne, załadunkowe, składowe. Teren przy linii kolejowej - utwardzony,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł85 m² 42,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy Placu Bernardyńskim, 5 min piechotą od Starego Rynku. 3 pokoje; duży salon (ok.30m2) z aneksem kuchennym i z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

18,06 zł/m²371 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo - usługowy o pow. 370 m2 w Stargardzie przy ul. Dworcowej 2. Lokal w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Grochowska okolice ronda wiatraczna 2 pokoje meble Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Grochowskiej bardzo blisko Ronda Wiatraczna. Mieszkanie po remoncie. Czwarte piętro w budynku sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł32,23 m² 80,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia okolice Parku Skaryszewskiego Do wynajęcia przytulne, czyste i zadbane mieszkanie o powierzchni 32,23 m , gotowe do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Unisławy (cicho i spokojnie). Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²160,09 m² 5 603 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: gen. H. Dąbrowskiego 8, ruda Śląska Powierzchnia: 160,09 m2 Liczba pomieszczeń: 14 Grunt: dz. ewid. 1359/100 , 1358/100 o pow. 621,00 m2 Cena: 35,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37 m² 73 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pięknie wykończone dwupokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji - Gdańsk Morena przy ul. Rakoczego. Miejsce świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem - obok przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szajnowicza ursynów kabaty dwa pokoje meble Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Szajnowicza Kabaty w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Czwarte piętro w budynku czteropiętrowym. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48,67 m² 41,09 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M i E S Z K A N I E Na wynajem funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,67 m przy ul. Armii Krajowej na poznańskich Ratajach. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł78,23 m² 51,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Starej Gruszy w Warszawie, w spokojnej i zielonej części dzielnicy targówek/białołęka.

Szczegóły ogłoszenia

58,12 zł/m²68,82 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do wynajęcia lokalu usługowego o powierzchni 68 m , idealnego do prowadzenia różnego rodzaju działalności. Lokal znajduje się na parterze, co zapewnia łatwy dostęp dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²107 m² 2 140 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia nieruchomość: - położoną w Zebrzydowicach przy ul. Dworcowej 15, - nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

24,14 zł/m²145 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz miejsca na swój biznes z doskonałym dojazdem do Mielca? Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy w miejscowości Rzemień 53. Dlaczego warto? Powierzchnia 145 m duża, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł20 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Do wynajęcia pokoje 1-4 osobowe w domu w Katowicach , przy ul 1 Maja 129 ( Zawodzie) dla studentów lub osób pracujących. Pokoje jak i budynek po kapitalnym remoncie. Parking ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł360 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia wolnostojący dom położony w Kobierzycach, przy ul. Parkowej. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, w pełni przygotowana do wprowadzenia się od zaraz. Dom idealny.

Szczegóły ogłoszenia

13,60 €/m²193,33 m² 2 629 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biurowiec zlokalizowany jest na Żoliborzu, w bliskiej odległości od centrum miasta, a także w sąsiedztwie centrów handlowych Arkadia oraz Klif. Posiada doskonały dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²270,55 m² 3 652 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu o łącznej pow. 270,55 m usytuowanego na 7. piętrze budynku biurowego zlokalizowanego na Starej Pradze przy ul. Okrzei. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł61,38 m² 97,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Centreville Wrocław [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²98 m² 3 136 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Agora Nieruchomości poleca: duży lokal biurowy do wynajęcia Miejscowość: płock Osiedle: okolice ul.Targowej, wjazd do miasta od strony Bielska Ulica: Bielska 58 Pow. użytkowa: ok. 98m2 Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

11 250 €2 500 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 2500m2 w planowanym centrum logistycznym pod Otwockiem. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2 posadzka bezpyłowa 8 T/m2 wysokość 12 m siatka.

Szczegóły ogłoszenia

106,67 zł/m²15 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinet do wynajęcia Bydgoszcz Fordon. Szukasz gotowego gabinetu w Bydgoszczy ? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - samodzielny gabinet na wynajem w Fordonie , idealny pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł115 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, słoneczny apartament z 2 sypialniami i gabinetem w zielonej części starego Mokotowa. Idealne dla jednej bądź dwóch osób z jednym dzieckiem. Bardzo przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   do wynajęcia pomieszczenie biurowe W ofercie lokal biurowy o powierzchni użytkowej 30m2 znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²140 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Usługowo - Handlowo - Biurowy o pow. 140mkw. Cena najmu 45zł./mkw. + vat. Opłaty dodatkowe: ogrzewanie miejskie w cenie ok. 5,00zł/mkw. + licznik prądu. PO generalnym remoncie!.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł47,86 m² 64,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - klucze W biurze - mieszkanie nowe oferta wynajmu nowego, niezamieszkałego mieszkania położonego W nowej części warszewa - małe błonia - Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal, usytuowany w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Posądza gm.Koniusza, przy głównej ulicy Kraków-Proszowice , w miejscu doskonale widocznym.

Szczegóły ogłoszenia

36,92 zł/m²130 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu - powierzchnie biurowo-usługowe, bydgoszcz - Osowa Góra Biuro Idea Nieruchomości poleca do wynajęcia nowoczesne pomieszczenia z przeznaczeniem na biura, usługi lub działalność.

Szczegóły ogłoszenia

19,17 zł/m²300 m² 5 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia pomieszczenia w budynku dworca w Zwardoniu. Budynek znajduje się przy głównej drodze.