Nieruchomości

239 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

327 900 zł31,85 m² 10 295,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 2 Kameralna inwestycja w Starym Fordonie przy bulwarze wiślanym - bydgoska 19. Mieszkanie w standardzie deweloperskim w nowym budynku stylizowanym na kamienicę w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesne Domy w Kameralnym Otoczeniu to wyjątkowa inwestycja realizowana przez solidnego i doświadczonego dewelopera, zlokalizowana tuż przy południowo-wschodnich granicach Wrocławia. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 081 m² 147,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, budowlana działka w Kozach o powierzchni 1081m2 na zdjęciu zaznaczona jako 'C'. Wymiary 24x43 metry. Nr działki 5463/7. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego mu35.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł25 m² 27 800 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż studio o powierzchni 25 m2 położone w ekskluzywnym apartamentowcu we Wrocławiu. Idealna inwestycja pod wynajem. Studio było zarządzane przez profesjonalną firmę zajmującą się.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł16 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 700 zł

Do wynajęcia przestronny i przytulny pokój w Rzeszowie. Mieszkałem tu 3 lata miejsce jest sprawdzone i bardzo komfortowe. Dlaczego warto? wsiiz (sucharskiego): 10-15 min spacerem. Sklepy:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł125,20 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjne, po generalnym remoncie, w samym sercu miasta 2-pokojowe mieszkanie 42 m z prywatnym ogródkiem, idealnym do wypoczynku w ciepłe dni. W skład mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 zł19,55 m² 96,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- najemca nie płaci prowizji - Do wynajęcia bezpośrednio od Właściciela oferuję przestrzenne mieszkanie w budynku przy ul. Miechowity 21. Jest to bardzo dogodna lokalizacja balansująca.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy lokal usytuowany na parterze kamienicy w centrum Cieszyna. Lokal obecnie jest w trakcie prac wykończeniowych po generalnym remoncie. Ostateczny charakter wykończenia lokalu możliwy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł56,51 m² 9 998,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie. To idealna propozycja dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł3 548 m² 199,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Z mpzp Mieszkaniowo - Usługowa działka idealna bliźniaki, domy jednorodzinne, budynki handlowo usługowe lokalizacja Działka nr 223/72 położona w miejscowości kolnik gmina.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie | 50 m | balkon | parking na podwórku | Stare Miasto | ul. Wita Stwosza 12 | Wrocław Języki obsługi: świadczymy usługi w języku polskim, angielskim,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł30,70 m² 8 143,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia pracy biura, koszty związane Z wynagrodzeniem pośrednika ponosi sprzedający. Jeżeli masz pomysł na własny biznes, to ta oferta jest dla Ciebie! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 154 900 zł123,60 m² 9 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 123 m, posadowiony na przestronnej działce o powierzchni 1000 m, zlokalizowany w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł1 576 m² 149,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 1576 m2 bydgoszcz łęgnowo. Warunki zabudowy na dwa domy. Szybki dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł61,79 m² 11 490,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji dla Biura pośrednictwa, brak podatku pcc 2% przy pierwszym zakupie nieruchomości, kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony. Zapraszam serdecznie do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł94,07 m² 7 335 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji ( także bez 2% pcc ), - budowa zakończona Dom tańszy niż mieszkanie!nowoczesne segmenty i super atrakcyjna lokalizacja w ząbkach!indywidualna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł140 m² 5 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji oferta bezpośrednio od włąsciciela bez dodatkowych kosztów Na sprzedaż jednorodzinny dom w Dąbrowie Górniczej Ząbkowice Powierzchnia domu ok.140 m2-.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł395 m² 6 582,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną o ogromnym potencjale adaptacyjnym, zlokalizowaną w centrum Zębowic (powiat oleski, woj. opolskie) przy ul. Izydora Murka 5. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł130,35 m² 5 362,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 130,35 m2, usytuowanych na osiedlu w Koszycach Wielkich. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł145,40 m² 7 558,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak ok.145 m2. Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.145 m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 363 m² 52,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego położona w miejscowości Kościuszki, gmina Osina, powiat Goleniowski. Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

493 900 zł2 245 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Ornontowicach przy ulicy Nowej o pow. 2245m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 42 x 54, pusta, z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 077 m² 129,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka rolna z prawem zabudowy natura, cisza, potencjał Mam przyjemność zaproponować do sprzedaży częściowo zalesioną działkę o niezwykle urokliwym charakterze, przez którą.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł831 m² 72,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka rekreacyjna o numerze eweidencyjnym 2349 położona w Krośnie w dzielnicy Białobrzegi. Nieruchomość w kształcie prostokąta, teren lekko wzniesiony. Media.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł30,01 m² 6 631,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Oferta na wyłączność- witaj W goodstory nieruchomości i finanse kupujący 0% prowizji! Nowa ,atrakcyjna pozycja w naszej ofercie. Bardzo ciepły i słoneczny lokal, na który składa.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł37,50 m² 3 973,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Małomice, ul Żeromskiego - osiedle, mieszkanie, 37,5 m2, sprzedam, cena 157 000 zł. Oferuję na sprzedaż rozkładowe mieszkanie do własnej aranżacji w bloku, blisko natury, przy ulicy Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

73 600 zł526 m² 139,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Francuskiej o powierzchni 526 m w skład której wchodzi działka 1244/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014421/1. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Warszawa, ursynów - Imielin, ul. Magellana 60 m2 | 3 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem | piwnica ok 3 m2 | piętro 2 | budynek z 1981r. | balkon typu loggia > 500m stacja metra Imielin >.

Szczegóły ogłoszenia

23,94 zł/m²200,50 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wyjątkowy lokal użytkowy położony na parterze w centrum Jeleniej Góry do wynajęcia lub sprzedaży z dwoma niezależnymi wejściami .W najbliższym otoczeniu znajdują się banki, biura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł119,10 m² 7 304,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 119 m przy ulicy Iwaszkiewicza w Zgorzelcu to propozycja dla osób ceniących wysoki standard, wygodę i wyjątkowy klimat miejsca. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł71,67 m² 15 208,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż elegancki, wygodny i przestronny apartament 3-pokojowy z dużym balkonem i garderobą. Apartament na 71,67 m2 i znajduje się na 4 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

16 560 zł720 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu magazyn o powierzchni 720m2 Konstrukcja murowana Wysokość 5-7 Rozładunek z poziomu 0 1 brama Posadzka niepylna Możliwość wynajmu powierzchni biurowo - socjalnej Media: prąd Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł72,70 m² 5 364,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 72,7 m , położone na 4. piętrze w spokojnej i zielonej części Przeworska, przy ul. Sienkiewicza 32. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł1 418 m² 99,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1418m2 położona w spokojnej okolicy w Kończycach Małych gmina Zebrzydowice. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł35,73 m² 7 808,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży: ładnego , mieszkania w Zgierzu , osiedle 650-lecia. Mieszkanie składa się z 2 pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu przestronnego apartamentu o powierzchni 90 m , składającego się z salonu wraz z aneksem kuchennym, 3 pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł66 m² 7 106,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na pierwszym piętrze w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej części Kalisza, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł3 668 m² 0,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka do wynajęcia w centrum Gromnika. Przedmiotem oferty jest działka położona bezpośrednio ul.Sikorskiego w Gromniku. Działka zaledwie 500 m od Gromnik -zakliczyn. Parcela płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

195 500 zł26 m² 7 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w dobrej lokalizacji Zabobrze, jelenia Góra Lokalizacja: zabobrze, jelenia Góra Powierzchnia: 26 m Piętro: IV Cena: 195500 zł Na sprzedaż kawalerka położona na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł116,45 m² 5 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1991

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w idealnej lokalizacji - Słupsk, centrum/osiedle Westerplatte Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 160 m (powierzchnia.