Nieruchomości

239 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

50 zł/m²74 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 74 m , na parterze domu handlowego Galeria Staromiejska w Turku , miasto powiatowe w województwie wielkopolskim. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 536 zł36,96 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 170 m² 529,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks magazynowo produkcyjny z zapleczem socjalno-biurowym w Wejherowie Lokalizacja: wejherowo, ul. Budowlanych 4b, woj. pomorskie Cena: 1 150 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia działki: 2 170.

Szczegóły ogłoszenia

303 000 zł60,80 m² 4 983,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,80 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 5,20 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 2. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²69 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Witam serdecznie Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 69 m w miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Przeznaczenie: kosmetologia, handel, biuro lub też na cele mieszkalne. Parter. 4.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł44,40 m² 6 283,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszkania przy ulicy Lubelskiej. Lokalizacja: mieszkanie: mieszkanie składa się z 2 pokoi: salon, sypialnia, oddzielna kuchnia oraz łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²26 m² 780 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 26 m2 w Centrum miasta. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 26 m2 , położony na 1 piętrze kamienicy w ścisłym centrum przy ruchliwej ulicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

368 196 zł3 042,94 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka, blisko jeziora kałębie pod zabudowe letniskową cena: 368 196 zł powierzchnia: 3042,94 m2 Przedstawiamy Państwu ofertę działki położonej w Borach Tucholskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł229,50 m² 9 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 946 m²

Willa pod Lasem Przestrzeń z Duszą i Światłem | Gorlice Dom, który otula spokojem. Miejsce, w którym naprawdę chce się być. Wyobraź sobie poranki, gdy zza drzew wyłania się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na pograniczu Starego Miasta i Krzyków - ul. Stysia - między Zielińskiego, zaporoską i Swobodną. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł10 000 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży wyjątkowej nieruchomości składającej się z dwóch działek o nr 38 i 39 - usługowej z częścią leśną i łącznej powierzchni ok. 10000 mkw.! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł262 m² 9 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 446 m²

Wyjątkowy dom W stylu loftowym design, komfort I prywatność Na sprzedaż niepowtarzalny dom jednorodzinny, wybudowany w 2020 roku wg. projektu Lagos III usytułowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 054 zł76,34 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł346 m² 3 147,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Komfortowy, energooszczędny dom z osobnym biurem Kołaczkowo Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w miejscowości Kołaczkowo komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 216 m z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł62,48 m² 9 282,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu, bardzo blisko morza i komunikacji miejskiej, w otoczeniu lasu. Z salonu widok na morze! Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł226 m² 3 628 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:469 m²

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości zabudowanej obiektem "handlowo-usługowym" o całkowitej powierzchni użytkowej: 216 m.kw. aktualnie cały budynek jest wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 002 m² 394,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z działką budowlaną o powierzchni 1002 m2, położoną w Dołujach przy ul. Brzoskwiniowej. Układ działki.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²130 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy do wynajęcia - 130 m | 40 zł/m | 5 200 zł miesięcznie Bielsko-Biała - Kamienica | funkcjonalna przestrzeń z kuchnią i łazienką Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł850 m² 141,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w drugiej lini brzegowej w okolicy Rogowa nad jeziorem Rogowskim. Jest to wspaniała lokalizacja z szybkim dostępem do drogi ekspresowej S5, wielu atrakcji w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

142 610 zł1 292 m² 110,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane nad Brdą Nadolna Karczma Bory Tucholskie Bory Tucholskie Nadolna Karczma. Działki budowlane na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż dwie ,położone obok siebie działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

2 940 000 zł500 m² 5 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:42

 

Powierzchnia działki:1 991 m²

Przedmiotem sprzedaży jest duży dom mieszkalny w zabudowie kamienicznej o łącznej powierzchni zabudowy przekraczającej 500 m , zlokalizowany na przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka 30 m z miejscem parkingowym w garażu podziemnym - Lublin, al. Kraśnickie / ul. Nałęczowska W ofercie naszego biura dostępne jest nowoczesne i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł140 m² 6,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 250 m²

***dom wolnostojący z dużą działką w Strzelcowiźnie*** Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom, który został wybudowany w 2020 roku. Nieruchomość znajduje się na 1-hektarowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²40 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa, usługowa w świetnej lokalizacji w sąsiedztwie Ronda Matecznego Do wynajęcia: - 2 x 19 m ze wspólnym wejściem - 27 m, 60 m i więcej. - lokale.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla pierwszego Najemcy! Na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w Katowicach na prestiżowym osiedlu Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 529 m² 84,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w kompleksie kilkudziesięciu działek w Pozezdrzu, w połowie drogi między Giżyckiem a Węgorzewem. Położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł3 527 m² 94,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne - nowe, woj. Kujawsko-pomorskie Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 2 działek budowlanych o ogromnym potencjale, idealnych zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od maja przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w dzielnicy Olsza przy ul. Gdańskiej. Świetna propozycja dla pary lub osób pracujących. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

10 406 461 zł148,77 m² 69 950 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Luksus to nie tylko miejsce. To doświadczenie, które zaczyna się tam, gdzie kończy się kompromis. Oto unikatowa oferta przejęcia praw (cesji) do 4-pokojowego apartamentu (o pow. 148,77m) , który.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł161 m² 6 149,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:432 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w Brzezince. Dom wybudowany w 2008r, materiał podstawowy porotherm , budynek kryty dachówka ceramiczną, ocieplony, działka ogrodzona, podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 888 800 zł171,79 m² 16 815,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

184,39m2 pow. wewnętrznej / 171,79m2 pow. użytkowej / działka 353,15m2m2 cena 2.888.800 PLN Wawer Las, Warszawa, na granicy z Gocławiem. Na sprzedaż dom klasy premium w zabudowie bliźniaczej (.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 029 zł7 065 m² 564,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Luboniu, powierzchnia 0,7065 ha. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł130 m² 7 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim w cichej malowniczej miejscowości Będargowo. Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją.

Szczegóły ogłoszenia

50,72 zł/m²69 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy, gotowy, po odświeżeniu, w samym centrum Gdyni, w najlepszym punkcie miasta, przy głównej ulicy handlowo usługowej Gdyni, w otoczeniu biur, banków, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

317 300 zł3 340 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3340 m2 położona w miejscowości Gzowo (dojazd drogą nr 61 z Warszawy do Pułtuska, następnie Aleją Lipową oraz drogą prywatną). Działka poł. na skarpie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Katowic przy ul. Mikołowskiej. Lokal jest jasny, przestronny i daje możliwość dopasowania układu do własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł800 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeżeli szukasz ustawnej działki w spokojnej okolicy, to zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą: działka pod zabudowę jednorodzinną (zgodnie z mpzp) w miejscowości Kalej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 777 zł39,14 m² 11 184,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku. Mieszkanie posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 790 m² 120,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-usługowa o powierzchni 1790 m położona w miejscowości Zofiówka. Prezentowana nieruchomość to idealna propozycja dla osób planujących budowę.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł180 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do wynajmu domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m2. Otoczenie nieruchomości: dom położony jest w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł64,80 m² 12 654,32 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo, prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe dwustronne o powierzchni 64,8 m2, zlokalizowane na Bielanach przy ulicy Bogusławskiego 12 na 10 piętrze. Mieszkanie składa się.