Nieruchomości

239 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 €/m²94,65 m² 2 840 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal gastronomiczno-usługowy w wysokim standardzie w Inwestycji Angel Wawel. Duże przeszklone witryny wychodzące na ulice Dietla zapewniają widoczność i dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 100 m² 109,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż działki budowlanej o pow. 2100m2, dojazd drogą asfaltową, media w drodze. Ładnie położona w sąsiedztwie inne działki, cena 230 tys. zł. Cena do negocjacji! Wymiary działki:.

Szczegóły ogłoszenia

29 484 €7 560 m² 3,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 7560m2 w Sochaczewie standard: nośność posadzki 7t/m2 wysokość 12m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie system zautomatyzowanego wjazdu/wyjazdu manewr tir 10 doków bramy.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł95 m² 7 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości mint Property prezentuje na sprzedaż nowy, bezczynszowy apartament o powierzchni 95 m , położony w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

987 400 zł53 m² 18 630,19 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, świeżo wykończony apartament o powierzchni ok. 53 m , położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku w prestiżowej inwestycji w rejonie Kraków, płaszów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 291 zł46,93 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

46,93 m.kw | Knurów, ul. Wolności | Kameralna inwestycja | Bez pcc - bezpośrednio od dewelopera! Liczba mieszkań jest mocno ograniczona, dlatego nie zwlekaj. Interesuje Cię inny układ lub powierzchnia?.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47 m² 10 404,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Napisz lub zadzwoń - prześlę konkretne dostępne apartamenty, ceny. Nie czekaj - skontaktuj się już dziś i umów się na prezentację! mieszkania dla rodziny | zieleń + spokój | 2-4 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Oleśnica,dolnośląskie

18,95 zł/m²475 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

* oferta tylko w naszym biurze * Lokal handlowo - usługowy w ścisłym centrum Oleśnicy, na ul. 3-go Maja 18 o powierzchni 475 m2. Doskonale nadaje się zarówno na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²400 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia powierzchnie magazynowe do wynajęcia położone w Dębicy w sąsiedztwie obiektów o przeznaczeniu handlowo usługowo magazynowych. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 577 m² 221,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tytuł: gotowa pod budowę! Działka 1577 m z fundamentami i projektem Miriam VI opis: szukasz miejsca na swój wymarzony dom, gdzie cisza i spokój są standardem, a formalności.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 235 m² 88,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zagłębocze - łomnica , Polecam atrakcyjne cztery działki w miejscowości Łomnica gm. Urszulin na Pojezierzu Łęczyńsko Włodawskim , działki o wielkości 1234 m2 i 1235 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 368 000 zł76 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Górczewskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 76m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 518 m² 131,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w "sercu" Sudetów wieś Wilcza, gmina Kłodzko, woj. dolnośląskie! Położenie blisko terenów rekreacyjnych! Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie budzi Cię śpiew ptaków, a w.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł123 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1919

Z zasady to czego jest niewiele, co jest rzadkie, jest najcenniejsze. Takich lokali jak ten na starówce jest niewiele. Takich, to znaczy: o dużej powierzchni, obejmującej całą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł31,50 m² 5 682,54 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka w Jaśle przy ulicy K.K. Baczyńskiego. Nieruchomość znajduje się na jedenastym piętrze w wieżowcu z windą. Powierzchnia mieszkania wynosi 31,50 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 952 zł37,82 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu. Odbiory kwiecień 2026! 2- pokojowe mieszkanie 6.9 na VI piętrze Powierzchnia mieszkania - 37,82 m2 Słoneczny balkon od strony południowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł139,70 m² 21 116,68 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Designerski apartament gotowy do zamieszkania. Ciekawie zaaranżowany dla singla lub pary. Lokalizacja znakomita: vis a vis Westfield Arkadia, w świetnym punkcie komunikacyjnym: tramwaj, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł218,51 m² 11 853 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 902 m²

__________ biuro 4 K Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I __________ ma przyjemność zaprezentować niskoenergetyczny, komfortowy, funkcjonalny, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł85 m² 92,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: jarosław Biegański Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Licencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 28446 ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 838 zł66,85 m² 9 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł16 389 m² 146,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| teren położony w Kazuniu Nowym,o szerokości około 51m, z bezpośrednim dostępem do Jeziora Dolnego.Nieruchomość zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł138,83 m² 15 846,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkania z ogródkiem w centrum Pragi Południe [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²350 m² 26 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 350m2 lub wielokrotność, znajdujący w ramach nowego, nowoczesnego budynku biurowo-magazynowego na granicy Bemowa, przy trasie S8. 350m2 to powierzchnia jednego pietra. Do.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł57 000 m² 13,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 57 ar położona w malowniczej okolicy w miejscowości Dąbrowa (gmina Chełmiec). Nieruchomość oddalona ok 3,5 km od Nowego Sącza.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł44,86 m² 14 913,06 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny | brak pcc | noho nadgórników Gotowe do wejścia | Wysoki standard | Inwestycja premium | Idealne pod najem | Centrum Katowic | Nowoczesna architektura | Funkcjonalny układ Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

850 000 zł300 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 226 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Szubinie - idealna dla rodziny wielopokoleniowej lub inwestora. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 219,15 m , położony na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 795 m² 122,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad zalewem Skrzyszowskim prywatność, spokój i gotowe pozwolenie na budowę! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1745 m , położona w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 705 zł59,85 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł4 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu do sprzedaży Działkę o powierzchni 42 ara, pod zabudowę mieszkalną w rejonie Tyńca - Kostrza w bliskiej odległości od Autostrady A4. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł192 m² 3 802,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Aleksandrów Kujawski - ekonomiczny urządzony dom z garażem z zagospodarowanym ogrodem oferta tylko W biurze "rodzinne nieruchomości" Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł48,78 m² 12 054 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - dwupokojowe mieszkanie o metrażu 48,78m zlokalizowane parterze z ogródkiem 58m2 w budynku 58. - w cenie 588 000,00 pln - możliwość nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 000 zł32,89 m² 16 297 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

wspaniałe miejsce piękne mieszkanie dla singla lub pary. Mieszkanie 2 pokoje nie duże w sam raz jako 1 lokum. lokal składa się: salon z aneksem przedpokój łazienka sypialnia oraz balkon nie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 6 atrakcyjnych działek budowlanych Zosin, ul. Chabrowa (gm. Łomża) Na sprzedaż oferujemy 7 działek budowlanych, położonych w miejscowości Zosin, gmina Łomża, przy ul. Chabrowej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 000 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku w ciekawej lokalizacji, w Częstochowie, na Grabówce, przy ul. Goździków 1. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52 678 m² 9,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w województwie pomorskim, powiecie kościerskim w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

462 740 zł27,22 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie znajduje się w kamienicy po kompleksowej rewitalizacji, w której połączono historyczny charakter budynku z nowoczesnym standardem wykończenia. Dzięki centralnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł42,16 m² 4 364,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,16 m , położone na 4. piętrze niskiego bloku, zlokalizowanego przy ulicy Wyszyńskiego w Koninie. Nieruchomość posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł136,59 m² 4 978,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:695 m²

oferujemy do sprzedaży dom z 4 mieszkaniami w Gostyniu powierzchnia: działka 695 m2, dom około 136,59 m2 powierzchni użytkowej media: prąd, gaz, woda, ogrzewanie - piec gazowy dwufunkcyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł308 m² 14 577,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:620 m²

Stylowa willa z ogrodem - idealna na działalność usługową lub komfortowy dom rodzinny. Na sprzedaż wyjątkowa, trzykondygnacyjna willa z ogrodem, zlokalizowana na granicy dzielnic Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²378 m² 23 436 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł1 131 m² 71,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż osiem działek budowlanych o powierzchniach 1041 m , 1200 m i 1131 m w spokojnej wsi Połchowo koło Kamienia Pomorskiego (ok. 6 km). Tereny są objęte miejscowym planem.