Nieruchomości

239 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

440 000 zł108,24 m² 4 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. 108 m2 z garażem i ogródkiem, położony w Świdwinie przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość zlokalizowana na terenie posesji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Liszki,małopolskie

899 000 zł110 m² 8 173 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:618 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej z dużymi ogrodami ul. Św. Jana Pawła II w Liszkach koło Krakowa. Marzysz o własnym domu, w którym masz przestrzeń, ciszę i ogród tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność przedstawić ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania na parterze o pow. 33 m2. Nieruchomość usytuowana w samym Centrum Miasta. Parametry nieruchomości Nieruchomość 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 915 m² 73,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka z możliwością zabudowy zaledwie 1,5 km od Liniewa.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł52 m² 17 115,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

!oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania przestronne 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 zlokalizowane w samym centrum Krakowa - Grzegórzki - przy ul. Sołtyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł82,10 m² 19 488,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować wykończone, przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,1m2, położone na parterze pięciopiętrowego budynku wybudowanego w 2019 roku, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł66 m² 3 848,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 znajdujące się w Wolbromku. Okna plastikowe. W kuchni płytki, w pokojach panele. Do mieszkania przynależą 3 ogródki, 2 garaże,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł73,89 m² 3 789,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Truskolasy, przy ul. Kamiennej 8a. Nr działki: 1123/1, obręb 0020 Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Włochy

Włochy,świętokrzyskie

650 000 zł280 m² 2 321,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż budynek/magazyn o pow. ok. 280 m2 zlokalizowany na działce o pow. 5700m2 w miejscowości Włochy gm. Pińczów. W skład budynku wchodzą pomieszczenia magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł35,70 m² 18 347,34 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m , usytuowane na 6. piętrze w zadbanym budynku, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł28,30 m² 6 360 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronna kawalerka położona przy spokojnej i zielonej ulicy Witkiewicza. Mieszkanie usytuowane na 2/ ostatnim piętrze w ocieplonym bloku. Bardzo funkcjonalny rozkład- wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł154 m² 1 883,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż dwa mieszkania o powierzchni 70,85 m oraz 83,61 m , zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej. Nieruchomości znajdują się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł152 m² 1 315,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:971 m²

Na sprzedaż budynek techniczny o pow. 152 m2, położony przy ul. Leśnej w Manowie k. Koszalina. Atrakcyjna lokalizacja na terenie zurbanizowanego osiedla mieszkaniowego " Osiedle Leśne".

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł201,64 m² 2 772,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Na sprzedaż segment bliźniaka w świetnej lokalizacji! Nieruchomość stanowi odrębny lokal mieszkalny z garażem i ogródkiem do.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł32 m² 21 718 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Gotowa inwestycja pod wynajem w sercu Kazimierza. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Brzozowej na Kazimierzu jednej z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej wynajmowanych.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Na sprzedaż oferuję połowę domu wolnostojącego w zabudowie bliźniaczej. Obiekt usytuowany w Walimiu przy ulicy Sowiej. Powierzchnia użytkowa oferowanej nieruchomości wynosi 81,5m2 Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48m2! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł45,72 m² 17 060,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

211,80 zł/m²5 m² 1 059 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rozszerz zakres działalności swojej firmy, wynajmując wirtualne biuro w lokalizacji Regus Financial Centre Błyskawicznie zaznacz swoją obecność dzięki natychmiastowemu profesjonalnemu adresowi.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł408 m² 9 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

Wyjątkowa nieruchomość położona w pięknym miejscu Komorowa. Działka o pow. 1659 m2 - wymiary: ok. 43m x ok.39m. Dom o powierzchni całkowitej ok. 408 m2 użytkowej ok. 304 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł320,63 m² 2 364,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Na sprzedaż trzykondygnacyjny budynek w Skierniewicach, na osiedlu Widok. Osiedle Widok jest jedną z największych dzielnic miasta, z kompletną infrastrukturą codzienną i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł43,08 m² 19 243,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

homfi prezentuje wyjątkową nieruchomość na sprzedaż Nowe, z 2024 r., 2-pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w Krakowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł615 m² 405 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka letniskowa o powierzchni 615 m2 położona w malowniczych Kretowinach nad jeziorem Narie. Na działce domek holenderski z tarasem, miejsce na ognisko i do wypoczynku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł180 m² 16 389 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala produkcyjna z zapleczem biurowym i socjalnym na sprzedaż - Wrocław Na sprzedaż hala produkcyjna o powierzchni 179,89 m z częścią biurowo-socjalną oraz magazynową, położona.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł2 700 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz działki pod swój wymarzony dom gdzie w pobliżu nie ma sąsiadów a śpiew ptaków przy porannej kawie to, to czego szukasz - idealnie trafiłeś! lokalizacja Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł900 m² 294,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Działka budowlana 900 m w Łosiach idealna pod nową zabudowę! Na sprzedaż oferujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł48,53 m² 14 197,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Zalewie Nowohuckim, na os. Szkolnym w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

929 990 zł104 m² 8 942,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Ok Lesnica Piekny Dom / 4 pok/ lux/top Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

5 440 000 zł7 473 m² 727,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty Doskonała oferta inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną Nieruchomość podzielona na 8 działek - gotowy projekt pod osiedle Spokojna, zielona okolica - w sąsiedztwie lasów i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 161 000 zł77,44 m² 14 992,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronny, 3 pokojowy lokal mieszkalny położony w monitorowanym budynku mieszkalno-biurowym Rezydencja Tumska, tuż przy pl. Bema. Mieszkanie gotowe do wydania, z całkowicie umeblowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 756 zł52,04 m² 10 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52,04 m , zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Odnowiciela. To propozycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²90 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Budynek Nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w dzielnicy Bronowice w Lublinie, oferujący funkcjonalne powierzchnie biurowe dla firm poszukujących komfortowej przestrzeni do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł39,11 m² 10 994,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 1-pokojowe znajdujące się w kompleksie Osada Śnieżka w Łomnicy, blisko Karpacza. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł120 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Oferujemy do wynajęcia dom jednorodzinny położony w uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój Dom typu szeregowiec Rok budowy 1993 Liczba pięter 3 Dom w bardzo dobrym stanie, zadbany zewnętrznie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Golnice

Golnice,dolnośląskie

1 550 000 zł10 000 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje gospodarstwo rolne zlokalizowane w miejscowości Golnice przy autostradzie Wrocław-Berlin. W skład gospodarstwa wchodzą: - budynek mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 604 m² 349,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1604 m , położona w spokojnej i zielonej części Duchnowa. Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt oraz wyznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 000 zł105,11 m² 4 985,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Szukasz miejsca, gdzie Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie biegać po trawie, a Ty w końcu znajdziesz czas na poranną kawę w ciszy, nie rezygnując z bliskości miasta? Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł333 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:466 m²

Bliźniak inwestycyjny 7 mieszkań, rzeszów, ul. Różana, staromieście Na sprzedaż nowoczesna i w pełni przystosowana do wynajmu nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, położona.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł58,17 m² 7 546,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania na popularnym osiedlu Gołonóg w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Cieszkowskiego. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł49,90 m² 3 987,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 45,85 mkw. położonego na 4 piętrze w ocieplonym bloku. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 999 m² 31,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka rolna z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinna mieszkaniowa o powierzchni 2999m2 w miejscowości Bobrowniki gmina Chociwel. Działka posiada bezpośredni.