Nieruchomości

238 510 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

414 060 zł40,04 m² 10 341,16 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,04m2 na pierwszym piętrze w bloku przy ul. św. Kingi. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 40,04m2 - piętro: pierwsze/6 -.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 373 m² 203,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka położana w spokojnej okolicy na obrzeżu miasta Pionki (woj. mazowieckie, powiat radomski). Do centrum jest ok. 2km. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł98,62 m² 14 895,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ekskluzywny apartament 98,62 m | 2 balkony | 2 garderoby | przy Ogrodzie Saskim | miejsce postojowe Na sprzedaż przestronny i elegancki apartament o powierzchni 98,62 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł650 m² 6 907,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowa willa z widokiem na Tatry - Poronin | gotowy biznes + część prywatna Na sprzedaż niepowtarzalna willa położona w malowniczej i spokojnej części Poronina, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

9 146 250 zł12 195 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - teren usługowo-produkcyjny pod halę lub magazyn Przeznaczenie komercyjne | Obowiązujący mpzp | Gotowość inwestycyjna | Świetna logistyka ***** rozkład / zabudowa:.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł36,74 m² 13 336,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,74 m , położoną na 4 piętrze. To idealne mieszkanie dla osób ceniących bliskość miejskich udogodnień. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł34 m² 102,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 3765/4186/omw Do wynajęcia ciche mieszkanie na 1 piętrze bloku mieszkalnego na warszawskim Żoliborzu. Budynek znajduje się na terenie zamkniętym. Ze względu na lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł42,19 m² 13 865,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego, funkcjonalnego, nowoczesnego apartamentu w Opolu. Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

241,33 zł/m²15 m² 3 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Okraglak *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlana w Wiszni Małej o powierzchni 1000m2. Działka pod dom jednorodzinny lub bliźniaka. Działka nr 283/6 Media prąd gaz woda światłowód W pobliżu znajdziemy :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 266 zł75,96 m² 12 444,26 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł36,80 m² 14 918,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z ogrodem inwestycji "sady nad Zieloną" na Książu Małym. Osiedle to kameralna niska zabudowa w otoczeniu zieleni. Atutem lokalizacji jest cicha zielona.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł62,68 m² 11 630,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,68 m , z dodatkową przestrzenią do wyłącznego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 200 m² 140,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam zadrzewioną działkę nr 222/1 znajdującą się w Sułkowie w sąsiedztwie dk 94 o łącznej powierzchni 32 a (ok. 10a budowlane i ok. 22a rolne). Działka ma nieregularny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł127,44 m² 6 818,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova wólka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł40 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Skierniewicka 34 A. Lokal zaprojektowany i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł195,60 m² 7 617,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 992 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z 2001 roku, położony w Rybniku (dz Popielów) To nieruchomość, która łączy elegancję z funkcjonalnością, oferując wysoki standard wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 673 m² 65,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż duża działka znajdująca się W miejsowości racław, gmina bogdaniec. Dobry dojazd Z drogi gminnej. Na sprzedaż działka o powierzchni 2673 m2, znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 875 zł55,75 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w sercu Piły - Towarowa 5. Kupuj bezpiecznie z gwarancją ceny i 0% prowizji! Szukasz nowego, komfortowego mieszkania w Pile, ale obawiasz się dodatkowych kosztów?.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł74,70 m² 19 812,58 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pok. | ostatnie piętro | duży taras | Osiedle Saska | Szukasz przestronnego mieszkania w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji na Gocławiu? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Gen.

Szczegóły ogłoszenia

282 490 zł2 173 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne i budowlane Serwy | możliwość domu opieki | blisko jeziora Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki położone w miejscowości Serwy, przeznaczone w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1876

Promocja Do sprzedaży komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w wyjątkowej lokalizacji tuż przy Twierdza Kłodzko. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kraków,małopolskie

44,77 zł/m²134 m² 5 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia Lokal z 6 pomieszczeniami biurowymi - 134 m w sąsiedztwie Huty T. Sendzimira Oferujemy do wynajęcia przestronne pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni ok. 134 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł92 m² 22 282,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Komfortowy apartament Z widokiem na park oliwski Vis a vis Parku Oliwskiego | Stylowe wnętrze | Po generalnym remoncie | Oliwia Business Centre | Historyczny charakter | Design & Art Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł55 000 m² 38,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gliwice, ostropa: 5,5 ha Terenu Inwestycyjnego przy ul. Daszyńskiego! Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży gruntu o ogromnym potencjale, zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

79,90 zł/m²10 m² 799 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Sheraton Plaza *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

129 zł/m²5 m² 645 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pracuj z dowolnego miejsca postaw na biuro wirtualne Spaces Fabryka Kart *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł48 m² 55,21 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki- południe Ilość pokoi:3 Metraż: 48 m2 Kuchnia: aneks Piętro:8 (winda ) Dodatkowe informacje: mieszkanie dostępne od 1 czerwca Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 52m2 Wrocław, księże Wielkie, ul. Siemianowicka Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szanowni Państwo chciałabym zaproponować nieruchomość gruntową położoną w kompleksie 8 działek w Wilczkowie. Każda z działki ma powierzchnię 3000 m2, są w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. 26 Maja

Wolica,świętokrzyskie

107 000 zł826 m² 129,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 0,0826 ha (826 m ), położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Wolica, w gminie Chęciny. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

91,32 zł/m²43,80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Atrakcyjny lokal o powierzchni 43,80 m , położony w samym sercu Lublina. Przestrzeń idealnie nadaje się na usługi, showroom lub elegancki punkt sprzedaży. Budynek wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł107,50 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych mieszkań w centrum Wrocławia. Prezentujemy Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 107,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł39,82 m² 10 522,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Rime nieruchomości oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pomieszczenie warsztatowe o powierzchni ok 70m2. Nieruchomość położona w miejscowości Zebrzydowa, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki. Posadzka betonowa nie pylna, kanał, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł742 m² 336,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agentka prowadząca:dorota bohan po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Gorąca oferta działki w doskonałej lokalizacji. Z przyjemnością oferuję państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 125 zł25,05 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w inwestycji Nowy Świat 4 w Lublinie - doskonałe zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów nastawionych na stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł116 m² 5 163,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

W swojej ofercie przestawiamy państwu nowe domy , położone w miejscowości Głobino o powierzchni użytkowej 88,09m2 (powierzchia całkowita 116m2). Parter składa się z wiatrołapu, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

424,67 zł/m²15 m² 6 370 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Polna Corner *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

522 137 zł3 103 m² 168,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3103 m na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior wyjątkowa lokalizacja Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł100 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | 4-pokojowe mieszkanie | ok. 100 m | Gumieńce, szczecin Szukasz dużego mieszkania dla rodziny, studentów lub pracowników? Ta oferta może być idealna Spokojna część Gumieniec.