Nieruchomości

238 534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 500 zł29,22 m² 85,56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piotr Pawelski Biuro Nieruchomości prezentuje do wynajmu okazjonalnego, dwupokojowe umeblowane mieszkanie położone na szóstym piętrze w ośmiokondygnacyjnym apartamentowcu wyposażonym w cichą.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Galeria Nieruchomości Plac Wolności 11/1b, 68-100 Żagań   Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w centrum Żagania ul. Szprotawska 7 Galeria Nieruchomości oferuje do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 471 m² 133,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł260 m² 5 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam nieruchomość położoną w Snopkowie, na którą składają się: budynek mieszkalny 8-pokojowy, piętrowy, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 177 m2 (całkowitej ok. 260 m2) budynkek.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł76,08 m² 9 713,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie trzypokojowe, położone w atrakcyjnej dzielnicy Czuby przy ul. Turkusowej. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł167 m² 5 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:553 m²

Na sprzedaż nowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 167m2 z garażem (powierzchna po podłodze: 184,66 m2) Budynek wg nowoczesnego i autorskiego projektu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł340 m² 3 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy na sprzedaż klimatyczny i przestronny dom w stylu prowansalskim, zlokalizowany tuż przy granicy miasta w miejscowości Borek k. Kalisza. Dom o powierzchni mieszkalnej ok. 240m2.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Do sprzedania nowy dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku. Dom o powierzchni 106m, usytuowany na działce około 3,33a lub 1,77a, położony w Rszeszowie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom wolnostojący 220 m | Nowa Wola | działka 1000 m | garaż 2-stanowiskowy We are English, spanish and Ukrainian speaking agents. Przestronny, funkcjonalny i nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

147,50 zł/m²8 m² 1 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Witosa Point *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni całkowitej ok.125 m2. Parter w stanie deweloperskim, poddasze do własnej aranżacji w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

93 zł/m²5 m² 465 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Fronton *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35,40 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w Gdyni ul. Chylońska 74 Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze wieżowca z windą. Przy budynku liczne ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców. Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

90 059 zł3 012 m² 29,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kobyle, gm. Frysztak - działka budowlana 29,90 ara, równa, z widokiem w kierunku rzeki Wisłok; zlokalizowana w drugim rzędzie zabudowy; prąd i gaz na sąsiednich działkach, woda.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w spokojnej części Otwocka. Lokal posiada bardzo wygodny, dwustronny układ pomieszczeń oraz balkon i piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

140,67 zł/m²30 m² 4 220 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Fronton *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Equator II *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł150,90 m² 12 524,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Dom wolnostojący z 2014 roku o powierzchni użytkowej 150,90 m2 (+ garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 124 m² 40,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

-Działka położona w Sokółce na obszarze przemysłowym.-Posiada powierzchnię 2124 m2-Numer geodezyjny - 58/3-Na terenie obowiązuje MPZP który przewiduje realizację:1) wszelkich obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł21 m² 23 761,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta przykładowa - prosimy się nie kontaktować.

Szczegóły ogłoszenia

875 460 zł145,91 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal inwestycyjny z długoterminowym najemcą (apteka). Atrakcyjny lokal usługowo-handlowy położony na parterze budynku w centrum miasta w m. Myślibórz przy ulicy Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²16 m² 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bez prowizji Biuro o powierzchni 16 m zlokalizowane w Katowicach przy ul. Siemianowickiej 5a. W ofercie dostępne są również lokale o innych metrażach. Najemcy mają do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

7 898 000 zł1 567 m² 5 040,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 167 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem produkcyjno-magazynowym z częścią biurowo-socjalną w gminie duszniki, w powiecie Szamotulskim. Powierzchnia działki wynosi 6.167 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Gwoździce,opolskie

730 000 zł116 m² 6 293,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 762 m²

Szukasz miejsca, gdzie natura łączy się z wygodą codziennego życia? Ta nieruchomość w Gwoździcach - urokliwej wsi położonej w gminie Krapkowice - może być dokładnie tym, czego.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²47 m² 2 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal 47m2 na biuro, gabinet, usługi lub inną działalność. Cena 50 pln netto za m2. W cenie opłaty za media. Duże natężenie ruchu, parking. Lokalizacja ul. Sienkiewicza 46 (róg.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł128,05 m² 13 197,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa inwestycja 800 m od morza - 2 mieszkania + duża piwnica - Mechelinki Szukasz bezpiecznej inwestycji nad polskim morzem? A może miejsca, które połączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł37 m² 63,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chodkiewicza M3 umeblowane gotowe do wynajęcia polecam! Nieruchomość jest bardzo blisko Szpitala Uniwersyteckiego nr.1 im.dr A.Jurasza i Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego. Polecam do wynajęcia ,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł70 m² 5 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:918 m²

Budynek gospodarczy Z dużą działką! Mam przyjemność zaprezentować państwu nieruchomość gruntową o pow. 918m2., zabudowaną budynkiem gospodarczym. Budynek o pow. około 70m2. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

87 zł/m²10 m² 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Bonarka b4b *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł890 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji - sprzedaż bezpośrednio od właściciela! Działki z możliwością postawienia domu jednorodzinnego w Pawłowie Skockim, gmina Skoki. W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł320 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wyjątkowy Dom na sprzedaż, położony w zielonej i spokojnej części Zawad w warszawskim Wilanowie. Oferowana nieruchomość to nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 320 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Park Avenue *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 zł61 m² 44,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem | Olsztyn, pojezierze, ul. Kołobrzeska | 61 m Do wynajęcia funkcjonalne, w umeblowane mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł176,31 m² 6 749,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem dwustanowiskowym o pow. 176,31 m - stan deweloperski. To nowa inwestycja w podlubelskim Dominowie. Kameralna zabudowa, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł52 m² 11 326,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gdańsk Orunia Górna - Osiedle Zen (murapol) Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na cenionym Murapol Osiedle Zen - inwestycji łączącej spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4 piętrze zadbanego bloku przy ul. Skowronków w Tarnowie (grabówka).

Szczegóły ogłoszenia

14 145 zł550 m² 20,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala magazynowa o pow. ok. 550 m2 zlokalizowana na terenie przemysłowo-usługowo-magazynowym przy ul. Łódzkiej. Cały obiekt monitorowany, ogrodzony, strzeżony całodobowo. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²362,88 m² 18 144 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 2, sopot Powierzchnia uż.: 362,88 m Liczba pomieszczeń: 17 Grunt: dz. ewid. nr 55/2 o pow. 1401 m Cena: 50,00 zł/ m Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 216 m² 1 439,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

135g Nowy Sącz, ul. Zakamienica top inwestycja: działka Dewelopersko-Usługowa pow. 12,16 ar. Cena: 1 750 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny położony przy ul. Zakamienica w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł15 012 m² 172,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego chełmża, ul. Wyszyńskiego 13 przedmiot oferty: nieruchomość gruntowa o powierzchni 15 012 m2 zlokalizowana w Chełmży przy ul. Kardynała Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez pcc i prowizji! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w niskim budynku czterolokalowym. Położone w jednej z najbardziej pożądanych.