Nieruchomości

238 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 500 000 zł171,81 m² 8 730,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy! W sprzedaży gotowe lokale handlowo - usługowe - gastronomiczny - biurowy - 32.47m2 - 171m2 w cenie już od 359 000 zł przy ktorych znajduja sie miejsca postojowe. Lokal uslugowy.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł2 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane W radłowie - spokojna okolica, pełne media W zasięgu lokalizacja - spokojne miejsce do życia Z wygodnym dostępem do miasta Przedmiotem sprzedaży są dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł62,20 m² 14 067,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprzedam bezpośrednio ( ogłoszenie od właściciela bez prowizji. ) agencje nieruchomości proszę nie dzwonić. Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą - brak obciążeń. Słoneczne 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł2 900 m² 53,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Anielin, gmina Puławy Działka ewidencyjna numer 191 Powierzchnia 2900 mkw Wymiary szerokość około 28 m długość.

Szczegóły ogłoszenia

8 775 zł325 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Wysoka hala na parterze. Przy obiekcie dostępny duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł63,50 m² 5 228,35 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchnia 63,50m2, położone w Bytom, stroszek, ul. Hlonda. Lokal znajduje się na 7. piętrze w wysokim bloku z windą, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł123 m² 7 926,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:653 m²

Oferujemy państwu dom gotowy do zamieszkania, nie wymagający nadmiernych nakładów finansowych, dom o powierzchni użytkowej 123m2 posadowiony na działce o powierzchni 653m2 w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł74,15 m² 33,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego, zadbanego mieszkania w spokojnej okolicy? Sprawdź tę ofertę idealna dla osób ceniących porządek i wysoki standard! Przedstawiamy ofertę wynajmu 4-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł750 m² 226,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona na nowopowstałym osiedlu i spokojnych obrzeżach Zielonej Góry. Dookoła nowa zabudowa jednorodzinna, miejsce oddalone od zgiełku miasta. Dogodny dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

599 777 zł49,74 m² 12 058,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Sławin. Bliskość komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowej, lasu a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł97,46 m² 3 067,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Odkryj Urok Bytomskiego Śródmieścia. Marzysz o miejscu, gdzie historia spotyka się z teraźniejszością? Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1910.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

483 000 zł48,72 m² 9 913,79 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przestronne 2 pokojowe Na Skarpie, okna 3 szybowe i loggia Serdecznie zachęcam do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Ligi Polskiej w Toruniu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł83,40 m² 11 978,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (połówka) z 2023 roku. Położony na kameralnym osiedlu przy ul. Alternatywy. Budynek jest w pełni wykończony, umeblowany i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł54 m² 14 240,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz miejsca, które dotrzyma kroku Twoim planom? To mieszkanie na zamkniętym osiedlu Giardini Verona to połączenie nowoczesnego stylu życia z rodzinnym bezpieczeństwem. Idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł22,60 m² 12 345,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Status prawny: lokal mieszkalny (pełna własność) Dlaczego warto płacić komuś, skoro można spłacać własny kapitał? Przy obecnych cenach najmu pokoi we Wrocławiu, zakup tej kawalerki to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł58 m² 10 862,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Rzeszowskie - Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z ogrodem, położonego przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do Sprzedania: mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy, znajdującego się nieopodal parku przy ul. Powst.Warszawskich w Bytomiu. Kamienica po kompleksowym.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe do lekkiego odświeżenia. Dostępne od zaraz. ulica widowska

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 75m2, piętro 8/11 z windą, w budynku z 1994r. przy ul. Stanisława Herbsta, ursynów Północny. Idealne dla rodziny, dla studentów lub grupy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł51,76 m² 8 674,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: patrycja Górska tel:   Opis lokalizacji: kamienica przy ul. Kpt. Franciszka Żwirki. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej. Mieszkanie świeżo po remoncie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 188 m² 118,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czy miałeś kiedyś marzenie aby wjeżdżać na swoją posesję długim, majestatycznym wjazdem, który powolnie odsłaniałby piękne kształty Twojej wymarzonej posiadłości - a Ty w zadumie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe pod klucz do zamieszkania od zaraz! Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości: na sprzedaż działka rod na Czyżkówku 500 m2, dwie minuty do osiedlowego centrum handlowego i do przystanku Lini 58 i 83. Na działce domek parterowy około 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł67,12 m² 9 818,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w nowym budownictwie w Szczepanowicach przy ul. Tęczowej. Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami położone w niskim bloku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59,40 m² 5 976,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 3 pokoje | Balkon | Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł150 m² 3 526,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Dom w sercu Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł54,11 m² 3 141,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność biura. Do sprzedania 2 pokoje mieszkanie, położone na II piętrze budynku przy ul. B. Chrobrego w Wojcieszowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 313 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Bez remontów, bez odświeżania - bierzesz walizki i mieszkasz! Sprawdź nową Alternatywę od #brodaty_pośrednik. Kontakt: rafał Sikorski 606*892*245* lokalizacja: ozorków, okolice ul. Zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62,03 m² 6 770,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 3-pokojowe mieszkanie 63,05 m z.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł104 m² 12 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II etap zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. - rezerwacja - Dom wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł45 m² 12 977,78 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum miasta o funkcjonalnym układzie, idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal jest jasny i zadbany, gotowy do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł165,43 m² 7 979,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealny lokal na kancelarię, biuro, gabinety lekarskie, itp. z wejściem bezpośrednio z ulicy i z drugiej strony - z klatki schodowej. Ścisłe Centrum w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m2, położonego na III piętrze w IV piętrowym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

192 200 zł1 922 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu cztery, malowniczo usytuowane działki w sudeckiej miejscowości Jarkowice (gmina Lubawka). Jarkowice to kameralna, zielona miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł149,20 m² 6 501,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w centralnej części Serocka przy ul. Nasielskiej. Idealna alternatywa dla mieszkania czynszowego czy ciasnego segmentu. Gotowy do wprowadzenia dom w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł210 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z 2021 roku o powierzchni użytkowej 136m2, położony na działce 10a, w zielonej, spokojnej okolicy. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł129 m² 5 031,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Wiosenna promocja na pierwszy lokal 649 000zł! do końca kwietnia drugi lokal 699 000zł Kameralne, nowoczesne dwa domy (cztery bliźniaki) położone w Radomiu przy ulicy Gołębiowskiej 140a. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 151 449 zł38,51 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:1/2