Nieruchomości

239 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 000 zł99,74 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem dwupoziomowe mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym o pow. ok. 100 m2 zlokalizowane w kameralnym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł704 m² 355,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Siedlcach gm. Oława w bliskim sąsiedztwie lasu (ok. 100 m) Działka nr 283/30 o pow. 704 m2 z doprowadzonym prądem, położona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie, w pełni rozkładowe wraz z oddzielną kuchnią i balkonem położone w ścisłym centrum miasta, w okolicy Dworca Świebodzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

652 460 zł64,60 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 64,60 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 428 m² 276,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Gotowy biznes deweloperski - 40 lokali mieszkalnych Z pozwoleniem na budowę Inwestycja z wysoką stopą zwrotu | Projekt 5 budynków wielorodzinnych | Łączny pum 2047,75 m | Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²2 100 m² 70 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hale produkcyjne 2100 m2 na działce 5 500 m2 która znajduję się w strefie przemysłowej o oznaczeniu "ba".! nieruchomość znajduję się nie cały kilometr od wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł6 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu/dzierżawy działki o powierzchni około 60 arów w miejscowości Dąbrówki, w powiecie Łańcuckim. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe w nowszym budownictwie z 2017 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na zamkniętym osiedlu na Starym Mieście. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł11 400 m² 87,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka Z dużym potencjałem znajdująca się W miejscowości mników W gminie liszki Powierzchna nieruchomości wynosi 1 hektar 14 ary. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia nowe 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 znajdujące się przy ulicy Pogwizdowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 357 m² 479 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna, ustawna działka, blisko centrum i jednocześnie ciche miejsce, blisko szkoły i przedszkole

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 005 m² 119,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki o powierzchniach od 1005 m2 do 1480 m2 położone przy ulicy Leśnej na terenie gminy Ciechanów (stary Śmiecin / Gąski), w północnej części województwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł51,55 m² 54,32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowowybudowanym bloku przy ulicy Zakładowej 2g w Porębie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialnii, łazienki z wc, małego.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²330 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 330 m2, położony przy ul. Robotniczej w Brzegu. Lokal doskonale nadaje się pod przychodnię lub gabinety lekarskie, z uwagi na inne gabinety mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 215 zł64,91 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,91 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie rodziny lub pary ceniącej przestrzeń i estetykę. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł58 m² 7 758,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2-pokojowe 58m2. Po remoncie. Były trzy pokoje i tak jest w kw. zlikwidowano jeden pokój na powiększenie kuchni. B. dobre rozwiązanie. Duża łazienka. Okna na południe.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł120 m² 3 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej w Władysławowie, gmina Miedźno, powiat Kłobucki! Dom o powierzchni około 120 m , usytuowany na działce 1109 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł82,65 m² 6 521,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*Osiedle Gęsia Górka II* Inwestycja znajduje się około 3 km na północny-wschód od centrum miasta Oleśnica. Gęsia Górka leży tuż przy węźle drogi ekspresowej S8. Jest to bardzo bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł27 188 m² 20,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 27.188 m w Kruszynie Krajeńskim doskonała inwestycja z przyszłością! Lokalizacja: Działka położona jest w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładnie położona działka o powierzchni 2600m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 39x67. Dojazd do działki utwardzoną drogą gminną od strony Sobolewa jak i również od strony.

Szczegóły ogłoszenia

64,50 zł/m²300 m² 19 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta bez prowizji Przedstawiam Państwu na wynajem biura w biurowcu klasy A zlokalizowanym nieopodal stacji skm Wzgórze Św.Maksymiliana. W niniejszym biurowcu możemy wydzielić moduły.

Szczegóły ogłoszenia

3 233 760 zł22 400 m² 144,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 21 działek budowlanych o łącznej powierzchni 2,2420 ha, położony w miejscowości Krze Duże. Teren ten stanowi gotową bazę pod inwestycję deweloperską,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł210 m² 5 476 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Aleksandra Dzielnicka sdp Nieruchomości tel.   ,150 mln nowa cena Zapraszam do zapoznania się się z ofertą sprzedaży obiektu usługowego charakterze produkcyjnym/ magazynowym/.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł240 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna "rod" o powierzchni 240 m 2 , położona na ogródkach działkowych Wolinka w Zduńskiej Woli. Na działce znajduje się domek murowany - całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł18 782 m² 14,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Teren rolno - leśny o pow. ~1,88 ha k./ Nowego Miasta Lubawskiego. - jest to 6 działek częściowo ogrodzonych. Na 1 z działek wydano wz domem 1-rodzinnym. Teren bez Planu Miejscowego. - działki.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł700 m² 427 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna, widokowa działka z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego, dostosowanego do zamieszkania jak i najmu pokoi w miejscowości Czerwienne w gminie Czarny Dunajec.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26 815 m² 14,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dom wraz z kompleksem działek w miejscowości Świecie Kołobrzeskie, gmina Siemyśl, powiat kołobrzeski. Świecie Kołobrzeskie to spokojna sielankowa miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Uwaga nowość, zarezerwuj już dziś, odbiory marzec 2024 1 etap osiedla - 4 budynki (8 lokali) Uwaga cena netto Przy zakupie lokalu mieszkalnego należy doliczyć 8% vat Przy zakupie lokalu usługowego 23%.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 400 m² 43,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci odetchnąć od miejskiego tempa życia, a jednocześnie zapewni wygodny dostęp do niezbędnej infrastruktury? Myślisz o inwestycji w nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²620 m² 38 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

- powierzchna dostępna dla osób z niepełnosprawnością - bez prowizji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu utrzymanej w bardzo dobrym standardzie powierzchni biurowej,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł42 m² 10 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku. Lokal przeszedł generalny remont wymieniono wszystkie instalacje, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł230 m² 1 865,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Brodnica, ul. Dworcowa. Dom do sprzedania. Zapraszamy do zakupu domu jednorodzinnego, wolnostojącego znajdującego się w Brodnicy przy ul. Dworcowej. Powierzchnia zabudowy budynku mieszkalnego: 125 m2.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²25 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Biurowo- usługowy Pszczyna Centrum 400m od Rynku w Pszczynie! Standard Wysoki Parking dla Klientów wybrukowany Obiekt monitorowany Układ lokalu: pomieszczenie sklepowe: 3,65mx6,79=24,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł650 m² 368 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zakup tylko za gotówkę! Do sprzedania działka budowlana w Gałkówku Małym o pow.650m2 (wym.25mx25m), zabudowana budynkiem murowanym o pow.42m2, wybudowanym w 2002r. Budynek składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł39,93 m² 18 407,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 419 zł61 m² 15 465,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 60,25m2 + duży ogród 109m2 parking od 10.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ WCZEŚNIEJSZE ETAPY NA ŻYWO Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł79 m² 55,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego 3 pokojowego mieszkania, które przez ostatnie kilka lat było wynajmowane na biuro i taki profil przyszłego najmu właściciel preferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł46,54 m² 8 358,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: idealne 2 pokoje na 2. piętrze - ul. Pocieszka, osiedle Sady! Szukasz mieszkania, które łączy doskonałą lokalizację z niskimi kosztami utrzymania? Mamy ofertę,.