Nieruchomości
238 320 ogłoszeń
Od najnowszych
Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza
Warszawa,mazowieckie
780 000 zł45,72 m² 17 060,37 zł/m²
211,80 zł/m²5 m² 1 059 zł
Dom z garażem Komorów
Komorów,mazowieckie
3 750 000 zł408 m² 9 191,18 zł/m²
758 000 zł320,63 m² 2 364,10 zł/m²
829 000 zł43,08 m² 19 243,27 zł/m²
Działka rekreacyjna przy lesie Kretowiny
Kretowiny,warmińsko-mazurskie
249 000 zł615 m² 405 zł/m²
Magazyn, ul. Buforowa
Wrocław,dolnośląskie
2 950 000 zł180 m² 16 389 zł/m²
Działka Pągowiec
Pągowiec,mazowieckie
108 000 zł2 700 m² 40 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Łosie
Łosie,mazowieckie
265 000 zł900 m² 294,44 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne
Kraków,małopolskie
689 000 zł48,53 m² 14 197,40 zł/m²
Dom szeregowy Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
929 990 zł104 m² 8 942,21 zł/m²
5 440 000 zł7 473 m² 727,95 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Prusa
Wrocław,dolnośląskie
1 161 000 zł77,44 m² 14 992,25 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta
Rzeszów,podkarpackie
530 756 zł52,04 m² 10 199 zł/m²
Biuro klimatyzowane, ul. Wolska
Lublin,lubelskie
50 zł/m²90 m² 4 500 zł
399 900 zł43 m² 9 300 zł/m²
Apartament z ogródkiem Karpacz
Karpacz,dolnośląskie
430 000 zł39,11 m² 10 994,63 zł/m²
Dom umeblowany, ul. Korczaka
Busko-Zdrój,świętokrzyskie
2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²
Działka Golnice
Golnice,dolnośląskie
1 550 000 zł10 000 m² 3 875 zł/m²
Działka budowlana Duchnów
Duchnów,mazowieckie
560 000 zł1 604 m² 349,13 zł/m²
Dom z garażem, ul. Różana
Rzeszów,podkarpackie
1 800 000 zł333 m² 5 405,41 zł/m²
439 000 zł58,17 m² 7 546,85 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Janowiec Wielkopolski
Janowiec Wielkopolski,kujawsko-pomorskie
199 000 zł49,90 m² 3 987,98 zł/m²
Działka rolno-budowlana przy lesie
Chociwel,zachodniopomorskie
95 000 zł2 999 m² 31,68 zł/m²
Działka budowlana, ul. Wyszyńskiego
Radzymin,mazowieckie
599 500 zł1 100 m² 545 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Nowotarska
Ludźmierz,małopolskie
1 690 000 zł450 m² 3 755,56 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem, ul. Słonecznikowa
Polkowice,dolnośląskie
549 000 zł136,11 m² 4 033,50 zł/m²
Biuro klimatyzowane, ul. Kamienna
Kraków,małopolskie
111,25 zł/m²8 m² 890 zł
Apartament dwupoziomowy Karpacz
Karpacz,dolnośląskie
910 000 zł100 m² 9 100 zł/m²
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szewska
Toruń,kujawsko-pomorskie
35,63 zł/m²98,23 m² 3 500 zł
Biuro klimatyzowane, ul. Sucha
Wrocław,dolnośląskie
155 zł/m²8 m² 1 260 zł
Dom z garażem
Klepacze,podlaskie
1 249 000 zł198,92 m² 6 278,91 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Barwice
Barwice,zachodniopomorskie
89 000 zł844 m² 105,45 zł/m²
Lokal handlowy klimatyzowany Sierakowo
Sierakowo,zachodniopomorskie
1 850 000 zł1 240 m² 1 491,94 zł/m²
90 000 zł1 210 m² 74,38 zł/m²
Działka rolno-budowlana Wiewiórki
Wiewiórki,kujawsko-pomorskie
249 999 zł9 700 m² 25,77 zł/m²
Rynek pierwotny
479 000 zł78,48 m² 6 103,47 zł/m²
Działka budowlana Czernica
Czernica,dolnośląskie
211 120 zł812 m² 260 zł/m²
Mieszkanie
Warszawa,mazowieckie
1 570 250 zł103,18 m² 15 218,55 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia