Nieruchomości

238 359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

310 000 zł800 m² 387,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Majdan, powiat wołomiński Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Majdan, powiat wołomiński. Powierzchnia działki wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal użytkowy pod działalność. Zapraszam do oglądania i kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 2. piętrze w bloku z windą przy ul. Towarowej 8a w Białymstoku. Lokal składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł191 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Polecam dom jednorodzinny w miejscowości Narkowy na dużej działce o powierzchni 2800 m2. Nieruchomość pięknie zlokalizowana z dala od ulicy w otoczeniu zieleni i zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 047 228 zł57,54 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament od 57.54 m2 na 2 piętrze w Nowym Budynku Borek-Fałęcki/Ruczaj/Kraków. Lokalizacja: apartament znajduje się w przytulnej, cichej okolicy, która zapewnia świetny dojazd w każdy.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł32 m² 6 468,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invest Home Biuro Nieruchomości poleca do sprzedania kameralne mieszkanie typu studio o powierzchni użytkowej 32 m2, 2 pokojowe na Al. Jana Pawła II w Stalowej Woli. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

57,25 zł/m²104,80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Reprezentacyjny, wysoki lokal biurowy na parterze, z oknami od ulicy. Wejście niemal bezpośrednio z ulicy, pierwszy lokal po wejściu na odnowioną, zabytkową klatkę schodową. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł45,40 m² 6 211,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Płk Dąbka w Elblągu usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi ok.45,40 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

142,67 zł/m²30 m² 4 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Equator II *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Zabrze

Zabrze,śląskie

2 500 000 zł800 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w korzystnej lokalizacji w Zabrzu. Cała nieruchomość jest ogrodzona oraz chroniona. Specyfikacja hali: -powierzchnia 788m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 740 zł35,34 m² 12 358,23 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera | Brak podatku pcc 2% | Brak prowizji Bezpłatny odbiór techniczny mieszkania przez niezależnego inżyniera | Komplet najwyższych rabatów na wykończenie w marketach.

Szczegóły ogłoszenia

231,33 zł/m²15 m² 3 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus K1 *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 800 zł67 m² 11 146,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 718 m² 98,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż malownicza działka z pozwoleniem na budowę, o powierzchni 17018 m2. Lokalizacja: dobropole Gryfińskie, gmina Stare Czarnowo. Atrakcyjna lokalizacja w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

157,33 zł/m²15 m² 2 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 3-4 osób *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja. **oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 006 zł38,02 m² 10 179,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

4 899 000 zł458 m² 10 696,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

4 899 000 zł I Sprzedaż I Dom wolnostojący 458 m2 I Działka 1500 m2 I Warszawa Ursynów - Pyry Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł65,90 m² 15 022,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

MB Estates ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania na zamkniętym osiedlu Podgórze Duchackie, opis mieszkania Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł9 500 m² 19,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kniażyce, działka Budowlana (wydana wz-tka) o pow. 9 500 m2 (95 arów) położona w malowniczej miejscowości Kniażyce, gmina Fredropol, powiat Przemyski. Możliwość zakupu drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 888 000 zł270 m² 10 696,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nieruchomość z potencjałem: mieszkania, biura, apartamenty Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość inwestycyjną o powierzchni całkowitej 270 m2, użytkowej 243 m2 na 4,6 -.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²60 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł76,30 m² 4 193,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie w kamienicy, położonej na parterze w okolicach Galerii Świdnickiej Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne, dające możliwość podziału na dwa mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 814 m² 179,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1814 m pod obowiązującym mpzp Kuklówka-Zarzeczna (nr 240/6) Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (mn) dostępne 4 działki o takiej samej powierzchni. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł57 m² 14 386 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty cukrownia przy rondzie Hakena. Inwestycja dewelopera budnex. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,00 m zlokalizowane na parterze nowo budowanego apartamentowca w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł150 m² 9 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 512 m²

Wyjątkowy, zaciszny dom w okolicy Martwej Wisły. Atuty: kompletnie wykończony i gotowy do wejścia dostęp do wszystkich mediów włącznie z kanalizacją 1512 m2 zagospodarowanej działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł67,31 m² 20 353,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Apartament w którym znajduje się apartament, zlokalizowany w Śródmieściu (ujazdów), tuż przy granicy z Mokotowem, w bliskiej odległości od Parku Łazienkowskiego. Dzięki dużej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70,04 m² 5 696,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 4 pokoje | 70,04 m | ul. Noniewicza | 4 piętro | 399 000 zł Są mieszkania, które dają coś więcej niż metraż. To jedno daje przestrzeń, światło i widok. Centrum ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Zgorzelec,dolnośląskie

99 000 €81 m² 1 222,22 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

W biurze nieruchomości nad nysą ruszyła sprzedaż apartamentów I domów W hiszpanii! nie zwlekaj I zadzwoń jak najszybciej, określimy twoje preferencje I przedstawimy najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł168 m² 476 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Prabutach przy ul. Kraszewskiego, idealna pod realizację zabudowy mieszkaniowej z funkcją usługową. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe, dwustronne mieszkanie na Pradze-Południe, o powierzchni 54 m2, znajdujące się na 2 piętrze w bloku na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł220 m² 4 090,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna, położona w miejscowości Czarnowice (woj. lubuskie, pow. krośnieński), zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

66 450 zł886 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane, zlokalizowane na Osiedlu Poznańskim, obręb: deszczno, 10 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Na sprzedaż 9 działek o pow. od 886 m2 do 1100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²170 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 280 m2 położona na 1 piętrze biurowca przy ul. Chrobrego. Dostępne powierzchnie: 57,5 m 21,75 m 41,40 m 32,00 m 51,00 m 77,00 m standard.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł51,19 m² 4 590,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,19 m , usytuowane na 3. piętrze w bloku w doskonałej lokalizacji Konina, ul. Powstańców Styczniowych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł55,10 m² 3 992,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowy lokal mieszkalny, którego powierzchnia użytkowa wynosi 55 m . Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 120.00 m2, z 4 pokojami. Lokalizacja:4b. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²39 m² 1 443 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Uwaga! Do wynajęcia fajny lokal o powierzchni 15,0 m2 znajdujący się na drugim piętrze w budynku handlowo-biurowym w centrum Radomia,właściciel chce wynająć ten lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 999 zł123,50 m² 6 477,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Ostatni skrajny - gotowy do odbioru Na sprzedaż wyjątkowe lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej! bez pcc / bez prowizji 5 minut od Środy Śląskiej! Polecamy na sprzedaż lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł53 m² 2 547,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Choszczno-okolica (miejscowość wiejska- 8km w stronę Recza),mieszkanie dwupokojowe, na drugim piętrze na sprzedaż. Czyste, ładne, zadbane, słoneczne dwa pokoje z dużym balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł450 m² 6 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym budynkiem typu willa miejska, obecnie wykorzystywana jako obiekt biurowy. Położona w Katowicach, w dzielnicy Ligota, nadziałce.

Szczegóły ogłoszenia

258,75 zł/m²8 m² 2 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Diamentum *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.