Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

735 000 zł39,93 m² 18 407,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

953 970 zł61 m² 15 638,85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 60,25m2 + duży ogród 109m2 parking podziemny W cenie 30.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ MIESZKANIE NA ŻYWO Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł79 m² 55,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego 3 pokojowego mieszkania, które przez ostatnie kilka lat było wynajmowane na biuro i taki profil przyszłego najmu właściciel preferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł46,54 m² 8 358,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: idealne 2 pokoje na 2. piętrze - ul. Pocieszka, osiedle Sady! Szukasz mieszkania, które łączy doskonałą lokalizację z niskimi kosztami utrzymania? Mamy ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 754 m² 1 995,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do oglądania nieruchomości inwestycyjnej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Z dużym potencjałem. Obiekt w stanie deweloperskim zamkniętym. Łękawka gm. Tarnów- obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł27 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia od zaraz wygodna kawalerka na Bielanach w kompleksie przy ul. przy ul. Rudzkiej. Mieszkanie składa się z salonu, przedpokój, aneksu kuchennego oraz łazienki. Z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł42,40 m² 16 745,28 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m , zlokalizowane przy ul. Bokserskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł4 956 m² 99,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4956 m2, położona w malowniczej miejscowości Stare Czarnowo. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co daje możliwość szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Komarno

Komarno,dolnośląskie

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu widokowe działki w Komarnie. Na sprzedaż jest działka budowlana o pow. 1000 m2 Cena 270 000 zł Działka w całości objęta planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł100 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż segment w Pruszkowie o powierzchni 75 m , dwupoziomowy, z poddaszem o powierzchni 25 m i prywatnym ogrodem o powierzchni 30 m . W cenie mieszkania 2.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł49 m² 8 265,31 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Sprzedam komfortowe mieszkanie w Białymstoku, usytuowane przy ul. Aleja Solidarności, na 7. piętrze ocieplonego wieżowca. Budynek przeszedł niedawno remont klatek schodowych, co podnosi jego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł996 m² 351,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod budowę domu w spokojnej okolicy, ul. Polna w Bielsku-Białej. Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. Najważniejsze atuty: - gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

67,24 €/m²364,36 m² 24 500 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kamienica Sukertów usytuowana przy ul. Hożej to elegancki, przedwojenny budynek mieszkalno usługowy, położony w prestiżowym rejonie Śródmieścia Warszawy, na rogu Hożej i Mokotowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł2 589 m² 278,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna dzialka budowlano-inwestycyjna położona w Czestochowie Lisiniec. Jest to jedna z nielicznych już niezabudowanych działek na glównej drodze do Jasnej Gory. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w nowszym budynku z 2000 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach Hubach. Składa się z: - salonu - sypialni - oddzielnej kuchni - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie znajduje się na 3 i piętra w bloku który przeszedł malowanie eleweacji w 2025 roku i remont klatek schodowych w 2024 roku. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 467 zł50,57 m² 12 704,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka i do lokalu przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł816 m² 343,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 816 m2 z pozwoleniem na budowę i fundamentami - Borowa Szukasz miejsca na wymarzony dom, ale chcesz uniknąć wielomiesięcznego procesu załatwiania formalności urzędowych, projektów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Mstowo

Mstowo,kujawsko-pomorskie

600 000 zł110 m² 5 455 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania dom całoroczny piętrowy położony w miejscowości Mstowo w województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski, gmina Chodecz. Dom wybudowany 20 lat temu z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Dąbie

Dąbie,wielkopolskie

990 000 zł1 500 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 188 m²

Do sprzedania hala 1300 m2, w centrum Dąbia w odległości 1,5 km od zjazdu na A2, 1,3 h jadąc samochodem do Poznania, 50 min do Łodzi 50 km. Same centrum Polski na krzyżowaniu A2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kiełczów,dolnośląskie

1 195 000 zł199,75 m² 5 982,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż Kiełczów blisko Wrocławia - 200 m , ogród, garaż, idealny dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w Kiełczowie pod Wrocławiem , położony.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł11 600 m² 8,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niezwykła oferta sprzedaży - Działka nad Zalewem Cieszanowickim Prezentujemy ekskluzywną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 11 600 m , zlokalizowanej w niezwykle malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł160 m² 3 718,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Ciechanowie przy ulicy Warszawskiej 43a. Kamienica o powierzchni użytkowej około 160 m2, posadowiona jest na działce 519.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł90,97 m² 7 233,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszam - wygodne mieszkanie gotowe do wprowadzenia, niskie koszty utrzymania. Przedstawiam nowoczesne mieszkanie 91m2 z miejscem parkingowym w nowym budownictwie na zamykanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 000 zł570 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny teren rolny o łącznej powierzchni 57 ha w Nowym Borku, z możliwością przekształcenia pod zabudowę mieszkaniową lub inwestycyjną. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł520 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 137 m²

0% Prowizji od Kupującego. Wyjątkowa oferta dla inwestora lub firmy. Wolnostojące dwa domy o łącznej powierzchni 520 m2 posadowione na działce o powierzchni 2137 mkw usytuowane na granicy Pyr.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe, jasne i ciepłe mieszkanie, znajdujące się w bloku w centrum Bytomia przy ul. Strzelców Bytomskich 4. Blisko dworca, sklepów, ścisłe centrum. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 001 m² 109,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dzialka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy powierzchni 3001 metra kw. z bezposrednim dostempem do drogi asfaltowej.W niedalekiej odleglosci dzialka zabudowana budynkiem jednorodzinnym. Media.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł720 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nie pobiera prowizji Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 612 m2 położona w malowniczej i pożądanej przez klientów części Radzionkowa. W bliskiej odległości Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem mieszkanie położone w atrakcyjnej części Łódź, przy ul. Emilii Plater. Lokalizacja łączy w sobie wygodę życia w mieście z dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Ceramicznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

592 000 zł69 m² 8 579,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Przedstawiamy Państwu duży lokal użytkowy na ulicy Legionowej tuż przy centrum miasta. Idealna propozycja dla osób, które szukają idealnego miejsca na prowadzenie swojego biznesu. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł2 504 m² 1 118,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2500m2 ze starodrzewiem sosnowym działka o idealnych wymiarach: prostokąt 33x76m. Działka jest działką budowlaną,.

Szczegóły ogłoszenia

778 000 zł230 m² 3 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mamy dla Was nową, wyjątkową ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Damnica! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Lecka

Lecka,podkarpackie

690 000 zł1 100 m² 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny dom mieszkalno-usługowy z 1995 roku, położony w spokojnej okolicy w gminie Błażowa. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla dużej rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł912 m² 908,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości Lamato ma zaszczyt zaprezentować piękną działkę budowlaną o powierzchni 921 m2 zlokalizowaną w prestiżowej, zielone i kameralnej okolicy w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł19 340 m² 129,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 340 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana, stanowiąca blisko 2 ha działkę, położona w miejscowości Stare Ratowo, gmina Śniadowo, woj. podlaskie. Na gruncie znajdują się 10 budynków oraz: plac.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł120 m² 24 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1947

English version below Kraków Stare Dębniki ul. Zagrody 120 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu nieruchomość o powierzchni ok. 120 m2 położoną na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 800 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni ok. 18ar częściowo położoną w terenach z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo usługową / usługi nieuciążliwe/,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

725 000 zł94 m² 7 712,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dobre nieruchomości polecają doskonałe rozwiązanie lokal mieszkalny o pow. 94m2 funkcjonalnie spełniający cechy domu z małym ogródkiem, położony w kameralnym budynku dwulokalowym na.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł298 m² 2 617,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący w Nowogrodźcu. Szczegóły oferty: - budynek dwupiętrowy w całości podpiwniczony o powierzchni.