Nieruchomości

238 371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 689 zł490 m² 38,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zainteresowania się ofertą najmu świetnie zlokalizowanych, kompleksowych powierzchni magazynowych oraz biurowych. Niniejsza oferta dotyczy powierzchni magazynowej o wielkości 490 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,67 m² 17 120,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - centrum Warszawy! Jeśli marzysz o życiu w sercu Warszawy, w miejscu, gdzie historia spotyka nowoczesność - to mieszkanie jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie po generalnym remoncie | od zaraz | czerniakowska Do wynajęcia komfortowe, wyremontowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Idealne dla jednej osoby lub pary, ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł130 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:666 m²

Nowoczesny, parterowy, podpiwniczony dom z garażem położony w centrum Komornik przy ul. Polnej. Dom z lat 90tych, który przeszedł ostatnio gruntowny remont i modernizację, dzisiaj.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł106,06 m² 4 422,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do poznania wyjątkowego mieszkania o powierzchni 106,06 m , które przeszło kapitalny remont i zostało zaprojektowane z dbałością o każdy detal. To miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł170 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym - Łódź, chojny, na sprzedaż dom o łącznej powierzchni ok. 170 m , usytuowany na działce 415 m , położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 875 m² 180,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną w uroczej miejscowości Sosnówka, w gminie Twardogóra. Działka położona jest pomiędzy istniejącą zabudową mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł2 200 m² 1,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji Na wynajem działka o powierzchni 2200 m2 położony w Kiekrzu na narożniku ul. Poznańskiej i Starzyńskiej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 900 zł92,30 m² 9 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.93 m2 na działce ok.280 m2, usytuowanym w domu jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mława,mazowieckie

550 000 zł260 m² 2 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym, położony w spokojnej, rozwijającej się okolicy Mławy przy ul. Jutrzenki. Cena: 550 000 zł Lokalizacja: mława, ul. Jutrzenki Numer działki:.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł7 799 m² 128,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do zaoferowania działka gruntu w Michałowicach gm. Piechowice Działka jest położona blisko Karkonoskiego Parku Narodowego. Bardzo atrakcyjna lokalizacja: blisko gór i szlaków turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ovo wrocław - apartament do wynajęcia Apartament 60,03 m2 znajduje się na 4 piętrze. Duży taras z widokiem na wewnętrzny dziedziniec, klimatycznie i cicho. Przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 120 000 zł770 m² 4 051,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:-

Unikalna inwestycja nad Bałtykiem! Na sprzedaż budynek z 12 odrębnymi apartamentami w stanie surowym otwartym. To wyjątkowa okazja dla inwestorów poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł21 m² 10 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 20,83 m , zlokalizowane w poszukiwanej dzielnicy Śródmieście w Sanoku. Idealna propozycja na start lub jako bezpieczna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Kielce,świętokrzyskie

690 000 zł220 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:315 m²

Dom w zabudowie szeregowej Kielce, ul. 1 maja Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł48,40 m² 5 991,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyobraź sobie idealnie rozkładowe mieszkanie, w którym każdy kąt ma swoje przeznaczenie, a dwa ustawne pokoje i oddzielna kuchnia dają poczucie swobody i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł5 112 m² 28,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana łącznie 5112 m Wólka, gm. Juchnowiec Kościelny Oferuję na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 2790 oraz 2330 m, położone w miejscowości Wólka,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł26,35 m² 89,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w biurze Franczewska Nieruchomości 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w budynku przy ul. Wolińskiego. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nie szukaj dalej, oferta wyłącznie w Varso Property (klucze w biurze). Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe i niepowtarzalne mieszkanie znajdujące się w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 620 000 zł419 m² 3 866,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta dostępna tylko U nas W biurze! bez pcc! "nieruchomości Apartament" Dorota Kołt tel:   Proponuję sprzedaż komfortowego Domu wolnostojącego dwulokalowego. Każdy lokal to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 474 zł40,95 m² 11 025 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament inwestycyjny Na sprzedaż przytulne mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w jednej z najbardziej spokojnych dzielnic Torunia. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 000 zł34,66 m² 12 925,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji - pracujemy w weekendy To przestrzeń, w której klasyczna bryła kamienicy została połączona z nowoczesną estetyką oraz rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł133,70 m² 3 889,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż atrakcyjny gotowiec inwestycyjny obejmujący dwa niezależne mieszkania zlokalizowane w jednym, kameralnym budynku. W skład oferty wchodzą: - mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Osiek

Osiek,dolnośląskie

440 000 zł2 252 m² 195,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w Osieku przy drodze na Wrocław ze zjazdem w obu kierunkach pow. 0,2252 ha Działka położona bezpośrednio przy drodze krajowej, idealnie nadająca się na restaurację ,.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²3 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie, informuje, możliwości najmu powierzchni przed budynkiem dworca w Pomiechówku z przeznaczeniem pod automat paczkowy o pow.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojwe na Sadach Żoliborskich. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie i łazienka. Okolica cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy 2- kondygnacyjnej, odrestaurowanej, 1 piętro. Przestronne klatki, nowoczesna aranżacja. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym,2 sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł63,74 m² 26 655,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Na sprzedaż wyjątkowe, reprezentacyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części Warszawy przy ul. Boya-Żeleńskiego, w klimatycznej kamienicy o bogatym rysie.

Szczegóły ogłoszenia

31 850 000 zł29 501 m² 1 079,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:29 501 m²

Hala ok. 8 650 m | Biura ok. 2 565 m | Działka 29 500 m Na sprzedaż kompleks magazynowo biurowy położony w Błoniach przy ul. Lesznowskiej 20b, w sąsiedztwie strefy przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia apartament w nowym bloku na osiedlu Środula z dogodną komunikacją, miejscem postojowym pod blokiem. Składa się z: - przestronnego salonu z otwartą kuchnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

437 500 zł1 250 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   Działka budowlana o powierzchni 1250 m2 położona w miejscowości Brzezina, 2km od granicy Wrocławia. Lokalizacja: działka usytuowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

47,62 zł/m²32 m² 1 524 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 32 m, położony na drugim piętrze kamienicy w Opolu. Lokal stanowi jedno ustawne pomieszczenie, w stanie dobrym, z wysokością ok. 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem, które łączy świetną lokalizację z komfortem codziennego życia? Takiego, w którym zrelaksujesz się po pracy, a rano szybko dotrzesz do centrum? To może.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego biura o powierzchni 60 m , zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie Warsaw Film Center przy ul. Chełmżyńskiej 219.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²113,56 m² 1 703 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Sędziszowie przy ul. Dworcowej 25 w woj. Świętokrzyskim.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł53,41 m² 4 119,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,41 m , położone w Wałczu przy ul. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku mieszkalnym i posiada balkon. Mieszkanie.