Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

599 000 zł93 m² 6 440,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:223 m²

Szanowni Państwo Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zaledwie 5 km od Oleśnicy, 34 km od Wrocławia, blisko trasy S8. Kupujący nie płaci prowizji, otrzymuje wsparcie Agenta Biura.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67,47 m² 44,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem na osiedlu Nowe Miasto w nowoczesnym, kameralnym budynku z 2024 roku. Położone na 2 piętrze (blok 2-kondygnacyjny z windą). Powierzchnia 67,47 m : salon.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 094 m² 273,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Silesia Cztery Kąty prezentuje w ofercie sprzedaży działkę z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej nr 78, idealna na cele mieszkaniowe lub pod inwestycję. Jest możliwość zakupu działki.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł91,30 m² 9 145,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu w ofercie sprzedaży urokliwy bezczynszowy apartament z tarasem oraz przynależnym miejscem parkingowym w Tarnowskich Górach - dzielnicy Rybna.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł74,80 m² 3 141,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Silesia Cztery Kąty prezentuje na sprzedaż mieszkanie na parterze, w ścisłym centrum Bytomia przy ulicy Zamenhofa. *** rezerwacja*** Lokal składa się z: - 3 niezależnych pokoi - oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,30 m² 6 604,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Silesia Cztery Kąty we współpracy z Wyjątkowe Metraże prezentuje w ofercie sprzedaży słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł262 m² 2 438,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Komfortowy układ, wykończone wnętrza w opcji "dom plus biznes" w różnych wariantach. Silesia Cztery Kąty prezentuje w ofercie sprzedaży 3 budynki mieszkalne, zaplecze gospodarcze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł100 m² 4 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Silesia Cztery Kąty prezentuje w ofercie sprzedaży dwukondygnacyjny dom na dużej działce, w malowniczej i spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór - Reptach. Idealne miejsce dla młodej lub.

Szczegóły ogłoszenia

367 500 zł49 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,50 metrów kwadratowych, mieszczące się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w Konstantynowie Łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł151 m² 19 735,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowy, przestronny apartament położony w kameralnej inwestycji na warszawskich Zawadach, przy ul. Bruzdowej 102. Nieruchomość o powierzchni 151 m wyróżnia się komfortowym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł76 m² 19 078,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnoscią przedstawiam dwupokojowe gotowe do zamieszkania mieszkanie z garderobą, zlokalizowane przy Alei Rzeczypospolitej 18 w Miasteczku Wilanów adres, który daje spokój i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł53 m² 66 981,13 zł/m²

 

Piętro:31/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,96 m w prestiżowym budynku Cosmopolitan w sercu Warszawy. Projekt Helmuta Jahna zachwyca luksusowym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł700 m² 2 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:16 600 m²

Dwór w Sufczynie, położony w województwie mazowieckim, powiecie otwockim, gminie Kołbiel, został wzniesiony w 1827 roku, najprawdopodobniej dla Pawła Piątkowskiego. Po jego śmierci.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 158 m² 111,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1158 m , położona w miejscowości Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno. Klasyfikacja gruntu: riiib, rv, w. Nieruchomość znajduje się na płaskim, otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł103 m² 9 514,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:833 m²

Na sprzedaż oferujemy dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 103 m , położony na ogrodzonej działce 833 m w zielonej i spokojnej dzielnicy Janice. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł22,03 m² 8 624,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Polecamy mieszkanie o powierzchni użytkowej 22,03 m , składającą się z jednego pokoju, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z toaletą. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł109 m² 5 183,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego w miejscowości Tumlinie-Podgród o powierzchni użytkowej 108,7 m2. Jeśli szukasz balansu między.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł48,50 m² 8 762,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż 2 pokoje mieszkanie po remoncie znajdujące się na ul. Grochowej osiedle Czarnów. Podstawowe informacje Cena: 425 000 zł (do negocjacji) Czynsz: ok.

Szczegóły ogłoszenia

123 750 zł1 250 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Łośno Działki budowlane najpiękniejsze w okolicy kto: od właściciela, co: sprzedam działki: nr 175/39 o powierzchni 1250 m2 (12,5 ara) x 99 zł/m2 = 123.750 zł GDZIE: ŁOŚNO,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 198 m² 208,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania - (sprzedam/zamienię) działkę budowlaną w prostokącie 1198m2, w Budach Michałowskich z projektem, z podłączonym prądem, z pozwoleniem na budowę, więcej.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł2 938 m² 268,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena do Negocjacji! k&s partners ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 2938 mkw o prostokątnym kształcie, który daje dużą możliwość aranżacji. Na działce usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

516 000 zł36,70 m² 14 059,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,7 m2, studio/jeden pokój z możliwością aranżacji na mieszkanie dwupokojowe na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 927 m² 51,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

/Oferta na wyłączność/ Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezabudowanej działki budowlanej, położonej w miejscowości Nowy Dwór,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (notarialny) Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 1 pokoju (21), kuchni (10m), łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł493 m² 237,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Lutówku, gmina Sępólno Krajeńskie! Warunki zabudowy! Cicha i spokojna okolica! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 493 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł72,32 m² 3 318,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 66,30 m z piwnicą 6,02 m i garażem w Sępólnie Krajeńskim! Blisko centrum! Spokojna okolica! Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

12 247 760 zł43 742 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży dużą działkę z możliwością podziału na działki na działki o pow.1000m2 wg zapisów miejscowego planu zagospodarowania: 7. W zakresie zasad kształtowania.

Szczegóły ogłoszenia

298 010 zł3 506 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Łośno Działka budowlana z możliwością prowadzenia usług kto: od właściciela, bez pośredników co: + działka nr 100/24 o powierzchni 3506 m2 = 35,06 arów gdzie: łośno, gm.Kłodawa,.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł48 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

*Please scroll down for the English version* #brak prowizji dla biura# Słoneczne i przestronne dwupokojowe mieszkanie z przemyślanym układem - idealna propozycja pod inwestycję lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł48,20 m² 18 423,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Odkryj swoje wymarzone miejsce w sercu Mokotowa! Marzysz o życiu w tętniącej życiem, a zarazem spokojnej dzielnicy Warszawy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Prezentujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 786 zł38,74 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 38,74 m2 w nowym bloku! Oddanie kluczy IV kwartał 2026 r. Posiadamy takie same mieszkania lub o zbliżonej powierzchni również na innych piętrach. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 590 000 zł220,96 m² 7 195,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej ok. 221 m2 posadowiony na działce 1 2 66 m2 - w zielonej części prawobrzeżnego Szczecina - dzi elnicy Wielgowo , z bardzo dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 469 zł53,43 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 53,43 m2 (przekazanie kluczy II kwartał 2026). Inwestycja cechuje się wysokim standardem wykonania, eleganckie klatki schodowe,.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł77,72 m² 10 267,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie Z ogródkiem ul. Braille'a w Słupsku (os. Niepodległości). Na sprzedaż komfortowe, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 77,72 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł412 m² 2 427,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:735 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom, położony w centrum Hrubieszowa, przy ulicy Jatkowej. Na nieruchomość tą składa się działka o powierzchni 735 m2, 2-piętrowy budynek mieszkalny z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł114 m² 11 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z 20015r. o powierzchni całkowitej 140 m , usytuowany na16 arowej działce z dojazdem z drogi asfaltowej. Zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 418 m² 271,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Bez pośredników! Działka z Widokiem na Karkonosze Jelenia Góra, goduszyn. Buduj od zaraz! 14 arów z pozwoleniem na budowe i projektem z Extradom - Bartne 39 Marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł46,50 m² 9 440,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Dwupokojowe mieszkanie przy ul.