Nieruchomości

239 042 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 zł/m²1 200 m² 54 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia 1200 m2 powierzchni handlowo-biurowej, w galerii na ostatnim piętrze, przy Czerniakowskiej. Informacje ogólne: - przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł57,46 m² 7 135,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł46,50 m² 55,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na ul. Dąbrowskiego 89 mieszczące się w apartamentowcu Fama Jeżyce. Opis lokalu mieszkalnego: - pow. 46,5 m2 - II piętro w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29,72 m² 6 359,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z loggią, na parterze o powierzchni 29,72 m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł69,87 m² 10 662,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszamy do oglądania 3-pokojowego mieszkania położonego w atrakcyjnej dzielnicy Gdyni Wielki Kack, przy ul. Witosławy. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł134,84 m² 9 455,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w miejscowości Łuczyce, przy ul. Jaśminowej. Nieruchomość realizowana na podstawie projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł214 m² 4 205,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Polecamy na sprzedaż przestronny dom w pobliżu centrum Gniezna! Nieruchomość w idealnej lokalizacji - oddalona zaledwie 3-4 km od rynku. Wszystkie dogodności w pobliżu : sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł52 m² 13 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze w budynku bez windy przy ul. Petöfiego 2a na warszawskich Bielanach. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,80 m² 9 393,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości " revelio " Oferta na Wyłączność! Do sprzedania bardzo ładne i słoneczne mieszkanie położone w Katowicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł100,19 m² 5 479,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Mały Płock przy ul. Ogrodowej 6 o powierzchni około 100,19m2 posadowiony na działce o powierzchni 1084m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

316 738 zł36,83 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł210 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:954 m²

Witam serdecznie Do sprzedania dom z olbrzymim potencjałami przestrzennym może tworzyć 4 poziomy mieszkaniow około 210 m powierzchni użytkowej mieszkalnej powierzchni całkowitej ok. 340m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł100,57 m² 12 429,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferta sprzedaży dom jednorodzinny W zabudowie dwulokalowej jelonek, gmina suchy las Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł288 m² 4 510,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta Sprzedaży: nowoczesna Nieruchomość Komercyjno-Usługowa w chróścicach Szukasz idealnej lokalizacji dla swojego biznesu w pobliżu Opola? Prezentujemy zabudowaną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajme piękny apartament na warszawskim Bemowie,przestronny i komfortowy, kąpletnie wyposażony,oddzielna kuchnia,balkon z widokiem na miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł133 m² 3 609,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Agencja Centrum oferuje do sprzedaży wolnostojący dom, pobudowany z drewna, z zachowaniem tradycyjnych zdobień w stylu Zakopiańskim! dom z 1987 r. zachowany w stanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł85 m² 4 105,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 091 m²

0% prowizji od kupującego! tylko W realton nieruchomości! Na sprzedaż dom wolnostojący, położony w Gniazdowie, gmina Koziegłowy, ulica Słoneczna. Parter domu ma powierzchnię około 65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 000 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, sucha działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1000 m2. Teren wyrównany, przygotowany pod budowę przyszłego domu. W bezpośrednim sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł240 m² 21 538,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:810 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na warszawskim Górnym Mokotowie, między ulicami Stanisława Żaryna i św. Andrzeja Boboli, którą stanowi działka gruntu ok. 810 m zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł29,50 m² 17 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

a sprzedaż atrakcyjne, jednopokojowe mieszkanie z dużą loggią, położone w prestiżowym apartamentowcu hanza tower w centrum Szczecina! Mieszkanie o powierzchni 29,5 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,75 m² 7 423,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,75 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł26,14 m² 53,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu przytulnego, jednopokojowego mieszkania o powierzchni 26 m , położonego na pierwszym piętrze w niskim bloku, w zielonej i spokojnej okolicy, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł5 300 m² 141,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna duża działka W dobranowicach Prezentujemy na sprzedaż piękną działkę położona w miejscowości Dobranowice powiat wielicki, blisko Dobczyc, gdowa, wieliczki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł40,39 m² 10 992,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizkę i zamieszkać, a lokalizacja ma realnie ułatwiać codzienne życie - ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Zapraszam do wynajęcia przestronnego i słonecznego pokoju! To idealna oferta dla osób poszukujących komfortowego miejsca do zamieszkania. Szczegóły: opis pokoju: duży, słoneczny, 9,5-metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 984 000 zł61,94 m² 32 031 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Grzybowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 16 piętrowym budynku Rok budowy: 2023 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 000 zł123,18 m² 6 064,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Głogowa Małopolskiego ul. Partyzantów. Podstawowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 585 m² 96,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które połączy przestrzeń do życia z doskonałym potencjałem inwestycyjnym? Odkryj grunt przy ul. Fabrycznej w Zdzieszowicach 2585 m2 możliwości, które czekają na Twój.

Szczegóły ogłoszenia

340 956 zł3 444 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Pięknie położona działka otoczona lasami. Działka, która jest w malowniczej przestrzeni z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł218 m² 4 123,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący dla rodziny Miastko, ul. Jodłowa spokojna, zielona część miasta. Świadectwo energetycznej jest. Dlaczego warto? działka o łącznej powierzchni 1460.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe+niezależna kuchnia w ścisłym centrum! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia mieszkanie w niskim budynku usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

129 585 zł1 067 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ruszyła sprzedaż drugiej części działek budowlanych w Wojnowie! Cicha okolica, las i jezioro w pobliżu - idealne miejsce na zamieszkanie z dala od dużego miasta, ale blisko, by.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł98,04 m² 5 803,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 220m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 800 m² 392,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną, ogrodzoną działkę inwestycyjną o powierzchni 0,2750 ha, zlokalizowaną w świetnie skomunikowanej i rozwijającej się części miasta. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 468 m² 68,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1468 m Podlesie, gm. Niemcza Na sprzedaż działka budowlana nr 23 o powierzchni 1468 m , położona w malowniczej i spokojnej wsi Podlesie, gmina Niemcza, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł144 m² 10 069,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny, przestronny Dom - 1/2 bliźniaka o metrażu ok. 144 m2, posadowiony na działce o powierzchni 312,5m2 zlokalizowany na na nowym osiedlu, cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

45,79 zł/m²90 m² 4 121 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Poszukujesz komfortowego, przestrzennego i w dobrej cenie lokalu na wynajem ? Z dostępem do parkingu w cenie najmu ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł24 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z możliwością przejęcia najmu | 24 m | ul. Staszica | Łódź Szukasz mieszkania, które możesz kupić zarówno na własne potrzeby, jak i jako gotową inwestycję? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł63,60 m² 12 972 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w bloku z 2000 r. o powierzchni: 63,6 mkw., położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Halszki, dostępne w terminie do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka siedliskowa o powierzchni 3000 m2 w Komornikach. Miejscowość znajduje się niecałe 4 km od Środy Śląskiej! Cicha i spokojna okolica, z dala od zgiełku wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,48 m² 12 376,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nietuzinkowy A partament w C entrum M iasta! Gotowy budynek oddany do użytkowania. Oferta skierowana do szczególnie wymagających Klientów, oczekujących komfortu i wygody. Mieszkanie.