Nieruchomości

238 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

949 000 zł63,10 m² 15 039,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym, zielonym tarasem 70 m na dachu Kraków, prądnik Biały To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o tych,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł239 m² 3 326,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 676 m²

Na sprzedaż! dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 230 m , z 1989 roku położony na dwóch działkach o powierzchni 16,76 ar w malowniczej miejscowości Komorniki.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,78 m² 13 243,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,78 m , zlokalizowane przy ul. Henryka i Karola Czeczów 22 w spokojnej i zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

99 500 zł1 500 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 1500m2 położona w miejscowości Ludwin gm. Ludwin. Na prezentowanym terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

829 999 zł37,20 m² 22 311,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Siewnej 2a, na rogu Alei 29 Listopada. Nieruchomość została wykończona z wykorzystaniem materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 013 m² 196,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działki budowlane w Januszowicach, gm. Słomniki Zaciszna lokalizacja z potencjałem dla Ciebie lub dla inwestora! Na sprzedaż działki budowlane, położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł55 m² 13 963,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferowany jest dochodowy, przestronny apartament zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Polanki Park w Kołobrzeg, który od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł143,25 m² 7 671,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Przedstawiam Państwu, niesamowita ofertę sprzedaży pięknego wolnostojącego domu znajdującego się w miejscowości Strużal o powierzchni całkowitej 143 mkw, z czego 114 mkw to.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł67,44 m² 9 475,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ponad 67 m , położone w centrum, przy ulicy Lelewela. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł31,10 m² 77,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta skierowana do obywateli Unii Europejskiej, zwierzęta nie są akceptowane. Atuty: jasne, komfortowe wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,90 m² 9 164,93 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 w Rzeszowie na ulicy Rejtana. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,9 m2. Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł129,51 m² 5 018,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż skrajny segment z dużym ogrodem i miejscem postojowym w cenie. Najważniejsze atuty nieruchomości: -duży ogród -miejsce postojowe do wyłącznego użytku w cenie -.

Szczegóły ogłoszenia

347 400 zł1 053 m² 329,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1053 m2, która mieści się w Koronowie, w drugiej linii brzegowej, zaledwie 110 metrów od pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł76,48 m² 7 832,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro prospace przedstawia Nowoczesny dom z ogródkiem - Płoty 76,48 m | 3 pokoje | prywatny ogródek działka ok.300m | 1 miejsce postojowe | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł24,80 m² 20 362,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w ścisłym Centrum Wrocławia- ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie z bardzo dużym potencjałem inwestycyjnym- idealne na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł50,15 m² 7 776,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu 3-pokojowego, bezczynszowego mieszkania o łącznej powierzchni 50,15 m , z tarasem, ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi w cenie. Lokal sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 214 zł40,89 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Willa Parkowy Zakątek Twój drugi dom w sercu Polanicy-Zdroju. Lokalizacja: ul. Ogrodowa 2, polanica-Zdrój Planowane zakończenie inwestycji: III kwartał 2026 r. (wrzesień) Liczba apartamentów: 31.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł111 m² 11 351,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 111 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia przy ulicy Karola Olszewskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł58,10 m² 6 179 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 58,1 m2. Zlokalizowane na trzecim piętrze zadbanej, pięciopiętrowej kamienicy przy ulicy Żwirki i Wigury w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł47,90 m² 8 956,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Staszica. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48 m2 z piwnicą. Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł350 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:961 m²

Zapraszam do sprawdzenia oferty sprzedaży budynku apartamentowego, położonego w atrakcyjnej turystycznie Szklarskiej Porębie, blisko szlaków turystycznych. Nasza nieruchomość, dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

772 500 zł51,50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą świetnie urządzanego mieszkania na osiedlu Platan w Świnoujściu. Lokal mieszkalny o powierzchni 51.5mkw składa się z - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł33,50 m² 15 223,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Wyjątkowe, 2-pokojowe Mieszkanie 33,5 m Ścisłe Centrum Wrocławia, ul. Kraińskiego Blisko Rynku i Ostrowa Tumskiego! Marzysz o własnym mieszkaniu w sercu Wrocławia, które zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł547 m² 274,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Nadmorska działka budowlana z rozpoczętą inwestycją - cisza, las, gotowa droga do własnego domu; to jedna z tych ofert, które pojawiają się bardzo rzadko działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 005 m² 547,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 1005 m2 w miejscowości Umiastów, gmina Ożarów Mazowiecki, jedyne 10 km od granic Warszawy i zaledwie 5 minut samochodem od Puszczy Kampinoskiej. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

9 240 zł280 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferuję do wynajmu halę o powierzchni całkowitej ok 260 m kw. Opis nieruchomości: obiekt składa się z hali głównej o powierzchni ok 260 m kw o wymiarach: długość 18,50.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł160,87 m² 7 770,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Dziękujemy, że zwróciłeś uwagę na naszą ofertę - cenimy Twój czas i zainteresowanie tym wyjątkowym domem w Lędzinach! Chętnie opowiemy więcej i odpowiemy na wszystkie pytania, byś.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł43,63 m² 13 637,41 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania pod klucz to z pewnością spodoba Ci się poniższa oferta. Zapewniamy, że ominie Cię trud wykańczania i urządzania, będziesz się cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł800 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferuje do wynajmu halę ok 800m2 Zabrzu na terenie przemysłowym: opis obiektu: budynek o całkowitej powierzchni ok. 800 m, składa się z hali głównej o powierzchni ok 550 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł224 m² 6 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom po remoncie w 2024 roku, położony w ścisłym centrum Wejherowa, przy ul. Żeromskiego. To nieruchomość, która łączy prestiż lokalizacji z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł119,14 m² 8 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, jeden z czterech narożnych segmentów, o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym. Powierzchnia przynależnej działki 427 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł634 m² 4 890 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży prosperujący Hotel w bliskiej odległości od Lublina w gminie Niedrzwica Duża. Nowoczesny budynek z 2013 roku w pełni wykończony i wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł145 m² 6 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 5 pokoi w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145 m2 w standardzie deweloperskim, na działce o powierzchni 600 m2 w Jastkowie, 3 km. od granicy Lublina. Termin realizacji III.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł81,30 m² 14 132,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament z widokiem, który inspiruje - Gdynia, apartamenty na Polanie. Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność łączy się z naturą i przestrzenią. Ten 3-pokojowy apartament (z.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38 m² 14 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska Przymorzu, przy ulicy Chłopskiej. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł634 m² 6 151,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 487 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży prosperujący Hotel w bliskiej odległości od Lublina w gminie Niedrzwica Duża. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł115 m² 3 469,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 383 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom parterowy ok. 115 m2, do częściowego wykończenia, wybudowany z belitu, ocieplony styropianem, okna pcv, wylewki betonowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 090 000 zł100 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 100 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy krowodrza/bronowice nieopodal krakowskich Błoń. Apartament będzie gotowy do odbioru w 2026.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 na 2 piętrze w niskim bloku, z garażem i piwnicą na ul.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,50 m² 10 078 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Agatowej, czuby Poręba w Lublinie. O nieruchomości: tylko jedno mieszkanie na piętrze. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł106 m² 7 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, powierzchnia 106 m2, bez skosów na piętrze,.