Nieruchomości

238 562 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

419 000 zł42 m² 9 976,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 42 mkw na pierwszym piętrze przy ul. Milenijnej 10, zaledwie kilkaset metrów od Uniwersytetu Medycznego i z dobrym dojazdem do pozostałych lubelskich uczelni. Dwa pokoje, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł263 m² 3 422,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy lokal biurowo - usługowy z najemcą , co stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów szukających pewnego i stałego źródła dochodu (obowiązuje umowa na czas.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m2 położona w Nowych Ręczajach, gmina Poświętne, powiat Wołomiński (nr Ew. działki 45 z obrębu Nowe Ręczaje). Cicha spokojna okolica na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 230 000 zł690 m² 1 782,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka w centrum Bydgoszczy. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

157 300 zł1 210 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta pośrednika na wyłączność Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1210 m2, (średnie wymiary: 41 m x 30 m), znajdującą się w kaszubskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł84,01 m² 16 664,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie bezpośrednio przy słynnym deptaku Bohaterów Monte Cassino w samym sercu Sopotu! Zaledwie 800 m od plaży i molo! Przestrzeń, która daje możliwości! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł78,75 m² 8 241,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:63 m²

Bezczynszowy Segment narożny w cenie mieszkania / dwa miejsca parkingowe w cenie/bezpośredni dostęp do Ogrodu/ przystanek autobusowy 738 przy osiedlu / doskonała Lokalizacja - super dojazd do S8.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²62,80 m² 6 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Fidosz Consulting przedstawia do wynajmu Lokal użytkowy o pow. 62,80 m2 (3 pomieszczenia) znajdujący się w na parterze budynku handlowo - usługowego w samym Centrum Stargardu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferujemy na sprzedaż domek całoroczny znajdujący się na działce rod w Dziwnówku, jedynie 5 min do plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł92,18 m² 8 125,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego miejsca, które łączy nowoczesność z bliskością natury. Prezentujemy przestronny, 3-pokojowy apartament położony w malowniczej Wiśniowej Górze, tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł85,30 m² 7 444,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

****tylko W premium nieruchomości**** 5 pokoje Z potencjałem dla rodziny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 85,30,2 m2 na Osiedlu Sienkiewicza przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł150,33 m² 5 421,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Turza śląska Kameralne osiedle 13 domów nowoczesnych parterowych domów! Zaprojektowane dla osób szukających przestrzeni , jakości i spokojnej lokalizacji blisko centrum miasta (4 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł47,20 m² 13 771,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 47,2 m , położony na parterze budynku przy ul. Zachodniej w Krakowie (ruczaj / Podgórze). Istnieje możliwość zakupu sąsiedniego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł70 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane na 1. piętrze usytuowanego na zamkniętym osiedlu, przy ul.św. Wincentego, na Targówku. Układ mieszkania: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł53,58 m² 1 661,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 53,58 m2 położonego we wsi goliszów, zaledwie ok. 2 km od miasta Chojnowa. Lokal sytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 915 zł25,31 m² 19 080 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

167 550 zł1 117 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną przy ulicy Słowików (boczna od Dworcowej) w miejscowości Koszęcin, gminie Koszęcin, powiat lubliniecki. Parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł8 700 m² 45,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż działka w cichej i spokojnej okolicy , pośród pól i lasów. Działka o pow. 87ar i wymiarach 24x360m,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 825 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki Woźniczna Numer działki: 169/1 Obręb: 0011 Woźniczna, gmina Pleśna, powiat tarnowski ________________________________________ Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł63,03 m² 18 880 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam 4-pokojowe, wychodzące na 3 strony świata, słoneczne mieszkanie w Wawrze - nieopodal stacji pkp Wawer. 3 oddzielne sypialnie oraz salon z jadalnią połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Ugoszcz (w pobliżu Bytowa- 7km). Nieruchomość usytuowana w bardzo ładnej, cichej i zielonej okolicy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł360 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym - 240 m powierzchni użytkowej, 360 m całkowitej powierzchni, lipnik, bielsko-Biała Ten dom w Lipniku to nieruchomość z ogromnym potencjałem -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mrowino,wielkopolskie

1 399 000 zł286 m² 4 891,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Szukasz przestronnego domu, który połączy nowoczesne rozwiązania z funkcjonalnym układem i dużą działką? Ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość o powierzchni 286 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł464 m² 6 357,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. 766m2, zabudowana budynkiem usługowo - mieszkalnym o pow. całkowitej 464m2 (pow. użytkowa 378m2), w tym: parter o pow.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł31,84 m² 3 925,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Idealna inwestycja pod wynajem krótkoterminowy czy na weekendowe wypady - funkcjonalna kawalerka w sercu górskich atrakcji. Na sprzedaż przytulna i w pełni funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł57,80 m² 7 595,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Wiosenna promocja! nowa, niższa cena! Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Białegostoku Piasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 226 100 zł4 087 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest spora działka w okolicy Nowosolnej o powierzchni 4087 mkw. Działka posiada warunki zabudowy na dwa domy jednorodzinne. W pozostałej części posiada przyjemny lasek.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²19,29 m² 1 292 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro w Gdyni Redłowie przy ul. Olimpijskiej Biuro znajduje się na I piętrze w biurowcu, budynek z windą, metraż biura -19,29 m2 (jedno pomieszczenie). Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 zł35,26 m² 53,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 35,26 m , położone na parterze w spokojnej okolicy Rzeszowa przy ul. Lenartowicza. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

27,14 zł/m²140 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa zlokalizowana na pierwszym piętrze budynku wolnostojącego w doskonałej lokalizacji w Lwówku Śląskim. Całe pierwsze piętro: 140 m2, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

941 317 zł70,07 m² 13 433,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam państwu kameralną inwestycję obejmującą dwa niskie, nowoczesne budynki trzypiętrowe - które harmonijnie wkomponują się w zielony, naturalnie ukształtowany teren Górnej Oruni.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł3 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3000 m2, w Książenicach, gmina Grodzisk Mazowiecki. Działki z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej publicznej. Media: woda, prąd przy.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł586 m² 35,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**************rezerwacja********************** Do pilnej sprzedaży - prawo użytkowania działki rod Świetna opcja dla mieszkańców bloków położonych przy ulicy Świętej Katarzyny Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł76 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Nowa cena Gotowiec inwestycyjny - 3 mieszkanie na wynajem w Śródmieściu Katowic Na sprzedaż atrakcyjny pakiet inwestycyjny zlokalizowany w ścisłym centrum Katowice, przy ul. Żwirki.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł37 m² 10 730 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje przy spodku -po remoncie! (koszutka) Jasne, nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w sercu Katowic - przy ul. Katowickiej 65 (dzielnica Koszutka). Mieszkanie przeszło generalny remont i czeka.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, o pow. 100 m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z oddzielną kuchnią i jadalnią oraz 3 sypialni, na.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 019 m² 175,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana - Brenna | 1019 m | Widok na pasmo Równicy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1019 m , położona w Brennej, w rejonie ul. Zimna Woda. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł59,67 m² 6 686,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> Nowoczesne mieszkania blisko natury | Starogard Gdański Prezentujemy kameralną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Starogardu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł178,71 m² 6 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w Strzeżenicach, około 8 km od Koszalina i 2,5 km od Mielna. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł51,50 m² 3 786,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na drugim piętrze kamienicy posadowionej w Paczkowie przy ul Narutowicza. Mieszkanie o pow 51,5 mkw składa się.