Nieruchomości

238 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

931 500 zł2 700 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w Lublinie w dzielnicy Czechowa o powierzchni 2700 m2. Działka położona w pierwszej lini zabudowy. Działka idealnie nadaje się pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

274 400 zł980 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane po stronie południowej Łap. Działki budowlane o pow: 1) powierzchnia 756 mkw.- cena 280zł mkw. 2) 812 mkw. 3) 980mkw. 4) 748mkw. 5) 817mkw. 6).

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł2 514 m² 134,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Motycz, położona tuż za granicami Lublina, o powierzchni ok. 25a, z wydanymi bezterminowo warunkami zabudowy. Wymiary: powierzchnia 2514 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł35 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w homfi: do wynajęcia funkcjonalne i bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na parterze niskiego bloku przy ul. Bronisława Czecha.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł7 768 m² 51,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka budowlana w miejscowości Panieńszczyzna (gm. Jastków) o powierzchni 7768 m2. Jeśli myślą Państwo o budowie domu w cichym zakątku tuż pod miastem,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł5 400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko U nas W biurze! - wyłączność Do sprzedania piękna działka budowlana o powierzchni 5400m2. w miejscowości Maszki na terenie gminy Wojciechów. Druga linia zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

1 280 000 zł190 m² 6 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:708 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sarbinowo, ul. Kapitańska 12 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ciekawego domu w Sarbinowie nad morzem, koło Mielna. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 001 m² 64,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2001 m2 położona w miejscowości Rogóźno, na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim. Położona przy lesie, w sąsiedztwie kilku działek z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł27 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam Oferta bezpośrednia od właściciela - Umów się i negocjuj cenę Na sprzedaż 26,5m2+1,6m2 piwnica, 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł32 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 31,90 m2 usytuowane na 7 piętrze w wieżowcu położonym przy ul. Leonarda w dzielnicy rury(lsm). Bardzo dobra lokalizacja z doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł48,20 m² 8 983,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m2, znajdujące się na 6 piętrze w bloku z windą zlokalizowanym na Czechowie Południowym. Nowa instalacja elektryczna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł3 100 m² 251,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka położona w miejscowości Płouszowice na terenie gminy Jastków, o powierzchni 3100 m2. Wymiary działki w przybliżeniu: 80 m x 40 m. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł4 388 m² 192,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja- książenice Zadrzewiona działka w spokojnej, zielonej i cichej okolicy; wokół zabudowa jednorodzinna. Świetnie skomunikowana. Parametry działki: powierzchnia: 4388 m2 Wymiary: 23m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sosnowica,lubelskie

50 000 zł10 824 m² 4,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 824 m2. Łąka położona w sąsiedztwie Kanału Wieprz-Krzna oraz stawów: nowy Staw, stary Staw, staw Podkowa. Lokalizacja: sosnowica - 2km na południe od.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł300 m² 5 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż funkcjonujący obiekt w dzielnicy Kośminek. Nieruchomość wybudowana w 2008 roku, na działce o powierzchni 500m2. *Budynek podzielony na część usługową, część.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 000 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z możliwością budowania obiektów produkcyjnych z dopuszczeniem zabudowy usługowej, składów i magazynów, oznaczona jako p/u, w miejscowości Świdnik Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł5 400 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 6000 m , kształcie prostokąta i szerokości ok 14 metrów, z dojazdem drogą utwardzoną. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 904 zł36,96 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które nadąży za Twoim tempem życia? Ta dwójka na 3. piętrze przy ul. Filmowej to idealny balans między funkcjonalnością a stylem. Zapomnij o marnowaniu miejsca tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł7 519 m² 39,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana położona w miejscowości Rudka Kozłowiecka na terenie gminy Niemce, o powierzchni 7519 m2. Działka znajduje się w 2 lini zabudowy Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł5 217 m² 84,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 5217 m2 zlokalizowaną w miejscowości Czerwonka Poleśna (gm. Firlej) w odległości 4 km od jezior Firlej. Działka położona na płaskim terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 396 m² 137,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę budowlaną o powierzchni 2396 m2 położoną w Ładzinie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł162 m² 6 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dom 162 mkw W spokojnym miejscu W sąsiedztwie lasu! nowy dom Z garażem o powierzchni 162 mkw na podstawie projektu: dom W zdrojówkach, na działce o powierzchni 8,12 ar. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł254 m² 5 984,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie nowoczesny design, najwyższą jakość wykończenia i unikalną lokalizację. Ten elegancki, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł3 116 m² 16,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Strzeszkowice Duże (gm. Niedrzwica Duża) o powierzchni 3116m2. Ogólne: nieruchomość stanowi niezabudowana działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 845 m² 157,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest działka budowlana w miejscowości Połchowo gm. Kamień Pomorski. Nieruchomość położona w kompleksie podobnych działek - na sąsiedniej dom jednorodzinny. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł60,50 m² 5 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam ofertę sprzedaży 61-metrowego lokalu użytkowego na osiedlu Sławinek ul. Kolorowa. Lokal posiada urządzoną księgę wieczystą. Dotychczas wynajmowany był pod najem krótkoterminowy na.

Szczegóły ogłoszenia

45,83 zł/m²120 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal z potencjałem - parter 120 m2, lublin, ul. Kunickiego! Szukasz miejsca, które podkreśli profesjonalizm Twojej działalności? Ten lokal to idealne rozwiązanie dla firm, gabinetów, biur.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Lublin,lubelskie

79,91 zł/m²75,08 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 75,08 m2 zlokalizowany w dzielnicy Ponikwoda Lokal idealnie sprawdzi się do prowadzenia wszelkiego rodzaju nieuciążliwej działalności. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł69 m² 101,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 69 m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 1994r., przy ul. Emila Zegadłowicza, wola Czyste. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 7 000 zł + 1 500zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł3 508 m² 540,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3 508 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dogodnym dojazdem do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

358 200 zł36 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Świetna oferta pod inwestycje! Oferowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane w centrum miasta tuż przy Placu Litewskim! Mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł57,10 m² 7 968,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie W lublinie - lsm, ul. Balladyny Mieszkanie, które zarabia na siebie - idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i na własne M!` Sprzedam przestronne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 661 m² 216,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1661 m2 położona w miejscowości Turka, gmina Wólka pod Lublinem. Działka w mpzp oznaczona symbolem mn. Przeznaczenie podstawowe: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²100 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy przy ul. Olbrachta. Na pow. 100 m2 znajdują się obecnie sześć pomieszczeń biurowych, toaleta i aneks kuchenny. Możliwość modyfikowania ścian działowych.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł6 216 m² 4,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadrzewiona działka leśna w Starym Orzechowie o powierzchni 6216 m2, położona przy Kanale Wieprz-Krzna. Lokalizacja: stary Orzechów, 440 metrów od dk820, gmina Sosnowica, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w przemysłowej części Lublina- w miejscu o bardzo dobrym dostępie do głównych arterii komunikacyjnych miasta. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 907 zł35,65 m² 12 732,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 35,65 m2, znajdujące się w nowej inwestycji przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie! Postaw na styl, jakość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 151 m² 99,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuje na sprzedaż teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zabudowę zagrodową o powierzchni 1151 m2 położoną w Łęcznej - Kolonia Trębaczów. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Sosnowica,lubelskie

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 490 m²

Ofertę sprzedaży stanowią 2 działki o łącznej powierzchni 14 497 m2. Na terenie posesji stoi budynek z lat 50-tych nadający się do remontu, garaż, oraz altanka. W tylnej części.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł7 506 m² 7,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania nieruchomości gruntowe zlokalizowana Majdanie Skrzynieckim gmina Borzechów o powierzchni 7506 m2 porośnięte lasem. Informacje ogólne: powierzchnie działek 2618 m2 i 4888 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł801 m² 81,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam atrakcyjnie położone 4 działki budowlane z wz o powierzchni 801 m2 każda. Działki położone w miejscowości Kaliska, ok. 1300.