Nieruchomości

239 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajduje się w cichej i kameralnej części Gdyni, w dzielnicy Dąbrowa. To miejsce szczególnie docenią osoby szukające wytchnienia od.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, zlokalizowane na dziesiątym piętrze w bloku przy ul. Klonowej w Zabrzu. Cena nieruchomości- 335.000 zł.- do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

202 000 zł30 m² 6 733,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Posiadam do sprzedania, lokal mieszkalny w Wadowicach przy ul. Matejki na Zaskawiu (do objęcia od zaraz). Pow. 30m2 cena 202.000,-zł. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł13 m²

 

Piętro:9/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Do wynajęcia zamykany pokój przy ul. Skierniewickiej 19/ Wola/ Metro Płocka. Tylko dla kobiety. Dostępny od 01.06 Pokój (nr 3) ok 13 m2 zamykany na klucz. Wyposażony w: wygodne duże łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy raz wynajmowane, wszystko nowe nie używane. Oferujemy Państwu jedyny taki na rynku Gorzowskim penthouse z tarasem widokowym na panoramę Warty o pow.70m2 w niskim bloku z 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38,50 m² 44,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji przy ul. Kolorowej w Tarnowskich Górach. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł35 559 m² 140,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 6 działek o łącznej wielkości ponad 3,5 hektara (dokładnie 35559m2). Działki znajdują się w Ręczajach Polskich, w powiecie wołomińskim, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł46,13 m² 7 999,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowy 2-pokojowy apartament w Radzionkowie ul. Gajdasa Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 46,13 m , zlokalizowany na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł744 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Radzionkowie Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 744 m , zlokalizowaną w Radzionkowie. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł240 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowa oferta dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności i możliwości zamieszkania dla dwóch rodzin lub połączenia domu z działalnością. Na sprzedaż solidny, klimatyczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,3 m , zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Korczoka. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł4 144,48 m² 397,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr II/2026 na sprzedaż praw do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 858 m² 376,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Tarnowskich Górach Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1850 m , zlokalizowaną w Tarnowskich Górach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł61,68 m² 15 969,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma prywatnymi ogrodami, położone na nowoczesnym osiedlu Nowe Miasto Różanka. Do mieszkania przynależą dwa niezależne miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł76,45 m² 11 759,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76,45m2, położone na parterze w czteropiętrowym budynku w Zabrzu przy ul. Juliusza Słowackiego, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł61,32 m² 1 696,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł83 m² 84,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie 83 m z balkonem - ul. Kujawska 10, kraków Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu komfortowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji - ul. Kujawska.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 151 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dąbrówka gmina Rzezawa Okolica to nowe domy jednorodzinne i las. Dobry dojazd do Brzeska łącznik autostrady to 7km. Co za tym idzie w 40 minut możesz być w Krakowie. Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł95 000 m² 0,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wynajmę grunty pod oze , wielkopolskie , powiat pilski , gmina Szydłowo , miejscowość Kotuń , powierzchnia 9,5 ha. Kontakt: robert mysiukiewicz tel:   Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł25,92 m² 14 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz miejsca, które łączy minimalistyczny design z maksymalną wygodą? A może potrzebujesz pewnej inwestycji w prestiżowej lokalizacji? Zapraszam na ul. Zaświat 18, gdzie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł58,72 m² 23 824,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowy apartament w nowym budynku przy ul. Karolkowej, spacerem (5 minut) do stacji metra Rondo Daszyńskiego. Karolkowa | spacerem do ronda daszyńskiego| 59 m2 |3 pokoje | zadaszony taras - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

983 763 zł57,53 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania nr 17 znajdującego się na 2 piętrze w kameralnej inwestycji Apartamenty Śmigielska na warszawskim Ursusie. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 000 zł130 m² 5 876,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 115 m2, zlokalizowany w nowopowstałej inwestycji w Zabrzu przy ul. Bytomskiej. Doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł75,40 m² 5 026,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,4 m , położone na 2 piętrze w zadbanym 4-piętrowym bloku, w absolutnie topowej lokalizacji przy płycie Rynku w Bytomiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł92 m² 5 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Szukasz miejsca, w którym odpoczniesz od miejskiego zgiełku, a jednocześnie będziesz mieć wszystko w zasięgu ręki? Ta nieruchomość może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Po kapitalnym remoncie z pięknym widokiem na Park Słowiański i panoramę Gorzowa. Mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Dąbrowskiej, po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł800 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowo wybudowany Budynek Handlowo Usługowy +parkingi +plac na działce 0,5ha. Powierzchnia użytkowa 800m2, całkowita 916m2. Położony przy przy ruchliwej drodze Kraków-Proszowice, na wjeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł37,75 m² 13 880,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie nowoczesną architekturę, bliskość natury oraz doskonałe połączenie z centrum miasta? Apartament o powierzchni 37,75 m to przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł51,10 m² 7 221,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w 4. piętrowym bloku w Zabrzu przy ul. Armii Krajowej. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3000 m2 w Milanówku. Działka kształtem zbliżona do prostokąta o szerokości od drogi 32 m i długości 79 m. Działka przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w 4. piętrowym bloku w Zabrzu-Rokitnicy przy ul. Wajzera. Cena nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł270 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 400 m2, zabudowaną kamienicą usługowo- mieszkalną o powierzchni 270 m2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł198 m² 4 287,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Dom 198 m - 2 piętra + poddasze + oddzielny lokal - działka 1127 m Przestronny, funkcjonalny dom po kapitalnym remoncie, z ogromnym potencjałem zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

158 900 zł26,07 m² 6 095,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,07 m2 przy ul. Krakowskiej w Zabrzu- rokitnicy na drugim piętrze (poddaszu) w dwupiętrowym budynku po termomodernizacji. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem dwupokojowe o powierzchni 40 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w 3. piętrowej kamienicy w Zabrzu przy ul. Karola Miarki. Miesięczna cena wynajmu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł2 452 m² 350,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 1431/16 o powierzchni 2452 m , zlokalizowana w Zabrzu przy ul. Leśnej. Działka ma regularny, prostokątny kształt, co ułatwia zagospodarowanie i projektowanie.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł30 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Katowickiej w centrum Bytomia. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł312,62 m² 5 725,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność prezentacji na sprzedaż rezydencji W skarpie o powierzchnia 312m2 z pięknym widokiem na zamkniętym osiedlu. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 242 m² 60,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 22ar zlokalizowana w miejscowości Majdan Zahorodyński (woj. Lubelskie) w 1 linii od Zbiornika Retencyjnego im. Wojtasa.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł22 237 m² 359,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 22237 m2 w Wolicy koło Nadarzyna. Działka kształtem zbliżona do kwadratu o szerokości od drogi ok 150 m x 145 m. Działka przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł5 773 m² 254,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja - dom mieszkalny, duża działka! Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 5773 m2, zabudowaną domem wolnostojącym w miejscowości Wieszowa. Cena.