Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 300 000 zł820,60 m² 3 062,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 841 m²

Jeśli szukasz możliwości przejęcia gotowego i dobrze prosperującego biznesu lub miejsca z potencjałem pod rozwój inwestycji - ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł67 m² 21 925,37 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mdp partners prezentuje Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania położonego na ostatnim piętrze nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 001 m² 104,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w doskonałej lokalizacji - Kukowo, zaledwie 3 minuty od centrum Olecka. Działki znajdują się tuż przy granicy miasta, co gwarantuje szybki dostęp do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł19 900 m² 47,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania gospodarstwo o pow.około 2 ha z rozpoczętą budową/ przyziemie zaadoptowane do zamieszkania/.Powierzchnia zabudowy około 90 m2.zaadaptowane na dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 035 m² 1 448,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.128139, 21.099000 Powsin, Wilanów, ul. Waniliowa numer ewidencyjny 78/7, obręb 1-06-67 Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł9 190 m² 30,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana W dzielnicy dźbów W częstochowie. Oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 9190 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 999 zł128,17 m² 6 865,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 128 m2 w zabudowie bliźniaczej, z rynku pierwotnego w Jakubowicach Konińskich, na działce ok. 450 m2. Kupujący zwolniony z podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł1 914 m² 208,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas W biurze! - wyłączność. Na sprzedaż piękna działka budowlana z domkiem murowanym w Krępcu o powierzchni 1914 m2. Przeznaczenie - zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

38,83 zł/m²206 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do wynajęcia lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową, usługową w miejscowości Lublin w dzielnicy Śródmieście. Prestiżowa lokalizacja- przy ul. Hugona.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Nowe | Parking | Winda | Wojnów Numer oferty w biurze: 7068/4186/omw przeznaczenie mieszkania: 1 lub 2 osoby. Preferowany najem okazjonalny. Budynek I osiedle - ul. Bagienna |.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł4 000 m² 149,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaż jest działka położona w okolicy sklepu Dino na osiedlu domów jednorodzinnych w Kamieniu Pomorskim. Na działkę można uzyskać warunki zabudowy pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł280 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Marzysz o miejscu, gdzie każdego ranka budzi Cię śpiew ptaków, a za oknem rozciąga się kojący widok lasu i pól ? Zapraszamy do urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł6 200 m² 103,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** mazurskie siedlisko Z potencjałem I widokiem na jezioro, lasy, łąki * 6294 m przestrzeni do spełniania marzeń ** Są nieruchomości, które po prostu się ogląda. I są takie,.

Szczegóły ogłoszenia

97,83 zł/m²46 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal biurowy/ usługowy o powierzchni 45,5 m , usytuowany na 1 piętrze nowo wybudowanego budynku biurowo -mieszkalnego z 2025 roku, zlokalizowanego w Józefowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł74 m² 10 121,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie nad morzem. Sprzedam mieszkanie w super lokalizacji Władysławowa /bardzo bliska odległość od plaży -5 min spacerkiem, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł560 m² 321,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, jedynie 30 minut od Warszawy (trasa S17).Urządzona droga i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Panorama 360 -.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł27 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Polnej w Świętochłowicach. Mieszkanie jest wyjątkowo ciepłe nawet przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 500 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna z dużym współczynnikiem zabudowy! Posiadamy na sprzedaż nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 1500 m2 zlokalizowaną ok. 350 m od plaży przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł47,20 m² 15 889,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie, przy ulicy Marii Grzegorzewskiej. Powierzchnia 47,2 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Duży ustawny pokój z wyjściem na balkon, oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł235,89 m² 4 235,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż: nowoczesna Stacja Kontroli Pojazdów z warsztatem - Urszulin Na sprzedaż w pełni wyposażony obiekt usługowy z 2022 roku - Stacja Kontroli Pojazdów (skp) z warsztatem.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca dwupokojowe mieszkanie nieopodal Ronda Mogilskiego. English version below lokalizacja Dzielnica: grzegórzki Ulica: mogilska Przystanek: cystersów, rondo Mogilskie W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

690 000 zł99 m² 6 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny bliźniak o powierzchni 99 m , usytuowany na działce o powierzchni 550 m w Grzędzicach. Dom w wysokim standardzie deweloperskim. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Życzliwej 13 (inwestycja Przystań Jasień - dewelopera Atal). Mieszkanie urządzone 2 lata temu w wysokim standardzie o powierzchni 45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesną nieruchomość na wynajem, znajdującą się w kompleksie mieszkaniowym "capital Towers" na ul. Podwisłocze.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł8 000 m² 111,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko U nas Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej w miejscowości Skarżysko-Kamiennej przy ulicy Kopernika 150.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 479 m²

Przedmiotem oferty jest niesamowity dom liczący około 500 m2 powierzchni całkowitej, usytuowany jest na pięknym terenie składającym się z dwóch działek o łącznej pow. 2479 m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł985 m² 405 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 985 m, równą i ustawną (kształt zbliżony do kwadratu). Mpzp zabudowa jednorodzinna 4. linia.

Szczegóły ogłoszenia

759 250 zł3 037 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3037 m2 w Milanówku na granicy z Adamowem. Działka w kształcie prostokąta przy utwardzonej drodze gminnej. W drodze przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje przestronną kawalerkę na spokojnym os. Żabiniec - Krowodrza! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 33m2 zlokalizowane na II piętrze w IV-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 089 m² 330,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1 089 m , położoną w Radzyminie, w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł1 800 m² 1 038,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1800 m2 na Gąsinie w Pruszkowie. Działka przy drodze asfaltowej. Przy działce w drodze prąd, woda, gaz, i kanalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne , słoneczne dwupokojowe mieszkanie w poszukiwanej dzielnicy Fordonu. Dwa niezależne pokoje. Kuchnia z oknem zabudowana meblami wliczonymi w cenę nieruchomości. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 900 zł52,89 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł155 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Promocja cenowa Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w bliskim sąsiedztwie lasu, tarnowskie Góry, pniowiec Budynek o powierzchni 155 m2. Budowany wg indywidualnego projektu. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł39,10 m² 9 718,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dwupak inwestycyjny | Katowice Zawodzie, blisko Uniwersytetu Ekonomicznego - roi 9,4% Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny dwie niezależne kawalerki w Katowicach, dzielnica Zawodzie, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł767 m² 847,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 767 m Józefów. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 767 m , położona w spokojnej, zielonej i dobrze skomunikowanej części Józefowa, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł90 m² 10 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dom do remontu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151 m , zlokalizowany w dzielnicy Ogrodów w Gliwicach, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł47 m² 16 978,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna - bezpośrednio od właściciela brak prowizji Sprzedam lub zamienię Świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane przy al. Dwudziestolatków.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²182,54 m² 11 865 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem nowoczesna i funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 182,54 m , znajdująca się na 3 piętrze prestiżowego, kameralnego biurowca klasy A z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

3 486 648 zł39 621 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grunt inwestycyjny Zapraszamy do rozważenia niezwykłej inwestycji w nieruchomość gruntową, która może przynieść znakomite korzyści w sercu Podstrefy Ekonomicznej w mieście Żarów.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł68 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Jasne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68m2 w Gdyni na Małym Kacku. Nowoczesne osiedle "apartamenty na Polanie". Budynek o nowoczesnej i oryginalnej.