Nieruchomości

238 359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1000 m2 położoną w miejscowości Przyjaźń gm. Żukowo. Przeznaczenie działki według decyzji o warunkach zabudowy - teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 171 598 zł51,05 m² 22 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wykończony 3 pokojowy apartament o pow. 51,05 m w inwestycji Młyny Mogilska. Budynek A. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce, oferujące.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

560 000 zł92,72 m² 6 039,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Masz za daleko do pracy? Przeprowadź się. Najlepiej do mieszkania z naszej oferty. Dzięki jego kupnie, do pracy dostaniesz się w kilka sekund. Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie razem.

Szczegóły ogłoszenia

228 zł/m²25 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   Al.Jana Pawła II 22 Wieżowiec Q 22 Biuro do wynajęcia Powierzchnia 25m2 Cena 5700pln /miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

103 zł/m²200,44 m² 20 645 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Świetnie skomunikowana przestrzeń biurowa W okolicy ronda daszyńskiego Jasne wnętrza | Wydzielone gabinety i sale konferencyjne | Światłowód | Balkon | Klimatyzacja ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł115,40 m² 7 105,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

55-200 Stanowice ul. Wierzbowa 12 A Cena mieszkania 820 000.00 zł Powierzchnia całkowita - 115,40 m2 Powierzchnia mieszkania - 97.42 m2 Powierzchnia garażu - 17.98 m2 Cena 1 m2 - 7 105.80 zł Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł103,62 m² 6 562,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bliźniak w Kleszczowie stan deweloperski 680.000 zł Mam do zaoferowania nowy dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 103,62m2 w jednej z żorskich dzielnic -.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł84,83 m² 6 825,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Polecamy ciepłe i słoneczne mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni użytkowej 84,83m2 położone przy ulicy Zubrzyckiego. 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane jest w dwupiętrowym bloku blisko.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²140 m² 7 560 zł

 

Przeznaczenie lokalu:gastronomiczne

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnie biurowe, 140m2, lublin, czuby Powierzchnia biurowa-usługowa na pierwszym piętrze, toalety w częściach wspólnych budynku, wysoki standard wykończenia, ogrzewania miejskie, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

36,18 zł/m²51,13 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:1

 

Parking:garaż

Oferujemy lokal użytkowy przy ulicy Wyszyńskiego, bardzo dobrze wyeksponowany ze szklanymi drzwiami i oknem o powierzchni użytkowej 51,13 m2. Możliwe wejście do lokalu również od stronu.

Szczegóły ogłoszenia

122 576 zł1 304 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego balansu między sielskim spokojem a bliskością miasta? Ta oferta znika w oczach! msr Nieruchomości prezentuje wyjątkowy kompleks działek w sercu gminy Bolesławiec.

Szczegóły ogłoszenia

209 900 zł42,45 m² 4 944,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,45 m z piwnicą 3,33 m w cenie, usytuowane na 4 piętrze w ocieplonym bloku z 1970r. przy ul. Biała Przemsza w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 117 m² 107,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z Warunkami Zabudowy (wz) o powierzchni 11,17 ara położona w Łańcucie. Teren idealny do budowy domów jednorodzinnych. To także atrakcyjna lokalizacja dla działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 900 000 zł324,53 m² 5 854,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Egro Nieruchomości oferuje wyjątkowy dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w zielonej, spokojnej okolicy, w pobliżu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego i 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 295 m² 297,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rekreacyjna z dostępem do jeziora w Spalonej - nowa cena! Oferujemy do sprzedaży dużą, atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 1295 m2 i szerokości 30m nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł198 m² 9 343,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Polecam do sprzedaży wolnostojący dom we włochach - okęcie Powierzchnia:198m ,7 pokoi,gdzie stworzono podział na 2 niezależne strefy mieszkalne (parter i pietro), dajace opcję prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł65 m² 5 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką w Dworszowicach Pakoszowych, gm. Sulmierzyce epj Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Dworszowice Pakoszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:28 100 m²

***2,81 hektara***dom + Budynki gospodarcze*** Serdecznie zachęcamy do obejrzenia nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Dudki, w gminie Mońki, powiecie monieckim. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 042 m² 146,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Działka ok 2 km od Nałęczowskiej! Na sprzedaż działka budowlano-rolna w cichej i spokojnej okolicy niedaleko Lublina ,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł64 m² 14 046,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Karabeli budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1980 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

78,67 zł/m²125,40 m² 9 865 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 125m2 z przeznaczeniem na biuro. Lokal podzielony jest na 5 pokoi ( 17 m2, 20 m2, 27 m2, 30 m2 i 5 m2), łazienkę, wc, kuchnię 12 m2. Lokal jest widny ,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,18 m² 7 810,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Poczuj chłód przedwojennej cegły i majestat architektury, która nie uznaje kompromisów. Ten budynek z 1937 roku to potężny kadłub, który przetrwał największe sztormy historii.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł900 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 900 m2, położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Wąwelnica. To idealna propozycja dla osób poszukujących gruntu pod.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²744 m² 24 552 zł

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Idealne miejsce dla swojego biznesu w południowej części Krakowa? Mamy do zaoferowania wielofunkcyjny obiekt, który łączy w sobie przestrzeń składową z komfortowym zapleczem biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł41,35 m² 1 571,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni użytkowej 41,35 m2 zlokalizowany jest na parterze dwurodzinnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 309 m² 97,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna 1309 m Z mediami | ponikła | cisza, natura, potencjał Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 1309 m (0,1309 ha), położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

246 171 zł26,47 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł833 m² 252,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numery działek: 113/58, 106/71 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł103 m² 9 223,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny i starannie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 103 m , położony w Witkowie Drugim, w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł57,32 m² 4 518,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 57,32m2 w Świebodzicach przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie bardzo przestronne,duży salon, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł1 719 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana uzbrojona. Szerokość działki 44 m. Nieruchomość znajduje się w gminie Nowa Brzeźnica wieś Konstantynów. Powierzchnia 1719 m 2. Na działce znajduje się stary dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł66,99 m² 8 493,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości 3 pokojowy apartament o powierzchni 66,99 m2 z poddaszem o powierzchni 40,91 m2. Mieszkanie na piętrze niskiej zabudowy szeregowej na nowej.

Szczegóły ogłoszenia

849 950 zł50 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m z balkonem, położone na 9. piętrze w budynku z windą przy ul. Ostatniej w Krakowie. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł150 m² 6 593 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 150 m z zagospodarowanym ogrodem w uzdrowisku Polanica- zdrój. Bardzo spokojna, zielona i bezpieczna okolica. Dobra lokalizacja oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł93 m² 4 290,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Uwaga gotowiec inwestycyjny! Loka mieszkalny 93m który składa się z dwóch mieszkań ( wspólny korytarz i niezależne wejście do każdego z nich). Każdy z lokali posiada własną.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego budynku magazynowo-produkcyjnego przy ul. Trembeckiego w Rzeszowie. Obiekt o dużym potencjale inwestycyjnym 6-kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł400 m² 9 475 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro inwestycyjne | Wrzeszcz | najemcy | roi Na sprzedaż biuro zlokalizowane w samym centrum Gdańska Wrzeszcza, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Wrzeszcz. To atrakcyjna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²1 542,08 m² 19 276 €

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:garaż

Budynek klasy A z pełnym wyposażeniem technicznym: klimatyzacja, podnoszone podłogi, podwieszane sufity Pełne okablowanie strukturalne (el., tel., komp.) Uchylne okna, system BMS, kontrola dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł11 615 m² 16,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Odkryj raj dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku! Piękna działka siedliskowa nad rzeką Bruśnik w urokliwej miejscowości Świecie, gm. Leśna, czeka na Ciebie. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł113,53 m² 3 514,49 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:-

 

Liczba pomieszczeń:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy - gabinet stomatologiczny o powierzchni 113,53 m2. Lokal bardzo dobrze widoczny zlokalizowany jest na parterze docieplonej i zadbanej kamienicy w centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł59,58 m² 12 252,43 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

katarzyna mastalerz - twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,58 m2, z balkonem o powierzchni.