Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

891 000 zł84,90 m² 10 494,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Serdecznie polecamy przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na jednym z najlepszych osiedli Białegostoku- os. Mickiewicza. Mieszkanie ma powierzchnię 84,90m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł981 m² 81,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej lokalizacji w Łagodzinie. Działka w trakcie podziału. Działka o powierzchni od 981 m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Słowackiego

Dobra,zachodniopomorskie

7 000 zł480 m² 14,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 752 m²

Do wynajęcia: hala produkcyjno-magazynowa z placem - Dobra, powiat Łobez Idealna pod produkcję, usługi lub działalność przemysłową Czynsz: 7000 zł/miesiąc Do wynajęcia funkcjonalna hala.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 000 zł23 127 m² 358,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej - Grudziądz, ul. Mieczykowa Lokalizacja: grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie, ul. Mieczykowa Numery działek: 20/3, 21/5, 24/53, 24/37, 24/36, 24/35, 24/34, 24/33.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł269,60 m² 6 268,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 534 m²

Luksus i spokój 2 km od Elbląga. Karczowiska Górne - przestronny dom z dużą działką, stawem i fotowoltaiką. Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość - przestronny, energooszczędny dom.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł151 m² 4 900,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Tylko u nas! Oferta sprzedaży lokalu usługowo-mieszkalnego w Chojnie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego z możliwością zamieszkania, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje + ogród 1 piętro niskie opłaty pomorzany Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,22 m , zlokalizowane na 1 piętrze kameralnego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł35,60 m² 15 589,89 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na ostatnim piętrze - gotowe do odbioru. 0% prowizji. Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, prywatność i widok,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł72,40 m² 8 564 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal położony w Centrum Świdnicy! Istnieje mozliwość przekształcenia na lokal mieszkalny! Na powierzchnie lokalu składają się 3 pomieszczenia, 2 toalety, magazyn. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł90,86 m² 6 053,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom w cenie mieszkania, 5 min od jeziora, lokalizacja w sercu Boszkowa to idealna okazja zarówno dla osób szukających wygodnego miejsca do życia, jak i dla inwestorów. Dzięki bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

35 600 zł476 m² 74,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:754 m²

Willa położona w Warszawie na Saskiej Kępie w otoczeniu obiektów mieszkalnych. Budynek trzykondygnacyjny, o powierzchni 475,87 m . Bezpośredni dostęp zapewniony jest od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł29,70 m² 2 188,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie raciborskim przy ul. Jesionowej 11. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²430 m² 16 770 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Wiejska 55, hel Powierzchnia uż.: 430 m2 Grunt: dz. ewid. nr 302/1, 302/3 o pow. 1 000 m2 Cena: 39 zł/m2 Poczta Polska S.A. w ramach projektu specjalnego prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł8 500 m² 111,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Koszalin i okolice zapraszają do inwestowania! Inwestycja blisko morza! Nieruchomość znajduje się przy drodze szybkiego ruchu, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 6 oraz blisko węzła trasy S6.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł250 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o pow. ok. 250 m2, z dwoma bramami wjazdowymi, biurem oraz sanitariatami. Dodatkowo trzecie wejście wraz z bramą rozładunkową. Dostęp do obiektu przez całą dobę. Wymagana kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł1 200 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania ładna działka w Komorowie o powierzchni 1200 m2 w kształcie trapezu. Działka objęta mpzp, wg zapisów planu teren określony jako mnu - teren usług i zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²20 m² 840 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 20 m. Oferujemy funkcjonalną przestrzeń w biurowcu, zlokalizowaną na II piętrze. Co oferujemy? - Lokal o powierzchni 20 m, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł57 m² 2 807,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i ogrodem blisko natury! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 57 m położone w spokojnej miejscowości Podkomorki, zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe - 46 m , ul. Wiosenna osiedle Sady Oferuję do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 620 zł34,20 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska Brak podatku pcc Szczegóły mieszkania w kolekcji zdjęć Wieloetapowa inwestycja obejmuje sześć kameralnych apartamentowców wkomponowanych w otoczenie zieleni, drzew.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł26,50 m² 17 698,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w spokojnej i zielonej części Targówka. Dzielnica, która rozwinęła się również dzięki II linii metra, powstających nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Barcikowo

Barcikowo,kujawsko-pomorskie

59 900 zł3 020 m² 19,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Promocyjna cena! Oferujemy do sprzedaży działkę pod budownictwo lub działalność gospodarczą, w miejscowości Barcikowo. - klasoużytek rv oraz rvi, powierzchnia 3020m 2 , województwo kujawsko -.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł5 173 m² 473,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 51,73 ara w miejscowości Brzoskwinia gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta, o wym.: 65m/73m/73m/75m. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł131 m² 3 282,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:440 m²

Unikalna Inwestycja Deweloperska w Kamieniu Pomorskim: realizuj Swoje Pasje i Misje! Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 zł51 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem duże, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią (51m2) na 1 piętrze nowego, czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście (centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dziwiszów,dolnośląskie

1 079 000 zł291,90 m² 3 696,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania dom w stanie deweloperskim z garażem dwustanowiskowym i piwnicą w Dziwiszowie. Dziwiszów to malownicza miejscowość położona kilka.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²61 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy z wejściem bezpośrednio z ulicy w centrum Skawiny, ul. 29 Listopada. Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 61 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 572 m² 120,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1572 mkw położona w miejscowości Ustroń, dz. Hermanice, wokół tereny zielone i luźna zabudowa. Z działki rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł39,92 m² 1 578,16 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie bytomskim przy ul. Kopalnianej 6/5.

Szczegóły ogłoszenia

1 018 000 zł113,86 m² 8 943 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal do kupienia tylko i wyłącznie z basenem, który znajduje się w Naszej ofercie. Na sprzedaż duży i przestronny lokal użytkowy o powierzchni prawie 114 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł123 m² 12 601,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 873 m²

Działka inwestycyjna 1873 m Dom + garaże Ełk 3uh Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym działka o powierzchni 1873 m zabudowana domem ok. 120 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

839 000 zł74 m² 11 337,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny segment bliźniaka w super lokalizacji w Mierzynie! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone pomieszczenia (duże witryny okienne) - Brak problemów.