Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 000 zł6 800 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka rolna w miejscowości Karwin (gm. Koniusza). Działka o powierzchni 68 a, w całości rolna, oznaczona symbolami R1 (ok. 58 a) i R3 (ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Brodnica,kujawsko-pomorskie

850 zł29 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Brodnicy do wynajęcia. Prezentujemy kawalerkę do wynajęcia. Nieruchomość znajduje się na parterze bloku przy ul. Sienkiewicza 2 (okna wychodzą na podwórko). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł68,57 m² 7 714,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskich Glinkach o powierzchni 68m2. Lokalizacja Glinki to jedna z tych części Bydgoszczy, w których codzienność naprawdę zwalnia tempo.

Szczegóły ogłoszenia

434 400 zł62,90 m² 6 906 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Chropaczów, w Świętochłowicach, przy ul. Świętokrzyskiej 24. Nieruchomość charakteryzuje się następującymi atutami: wysoki standard wykończenia -.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, wysoko położona działka w miejscowości Siepraw. Ma powierzchnię 8 arów, jest w kształcie prostokąta o długości około 36 metrów i szerokości od 24 do 18.

Szczegóły ogłoszenia

35,99 zł/m²69,90 m² 2 516 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Centrum Biznesowe opolska 22 stanowi zespół obiektów biurowych znajdujących się u zbiegu ulic Opolskiej 22.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł38 m² 24 974 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży dobrze urządzony apartament z balkonem na Mokotowie. Budynek z 2018 roku. Balkon 5 m2, ekspozycja wschodnia. Nowa klimatyzacja zamontowana w lipcu 2024. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 378 000 zł469 m² 2 938,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Opis Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 469 m.kw. w wyjątkowej lokalizacji Gdynia Orłowo u zbiegu ulic Wielkopolskiej i Akacjowej, niedaleko Al. Zwycięstwa z koncepcją.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 850 m² 185,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż oferujemy działkę składającą się z dwóch numerów ewidencyjnych, położoną w urokliwej miejscowości Kałęczyn, w gminie Grodzisk Mazowiecki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł204,52 m² 1 657,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowa okazja! Dom z rozpoczętą budową na pięknej działce. Szukasz miejsca, w którym stworzysz swój wymarzony dom? Mamy coś idealnego! Na sprzedaż oferujemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 100 m² 1 636,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 736 m²

Żagań, dworek, sprzedam, 25 pomieszczeń, 1100 m2, cena 1 800 000 zł. Cena do negocjacji! Na sprzedaż oferuje Dworek z bardzo dużym potencjałem, położony w bliskim sąsiedztwie centrum.

Szczegóły ogłoszenia

68,18 zł/m²72,60 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 72,6m2 na parterze w , nowym porcie'' w nowoczesnym apartamentowcu. Stan lokalu deweloperski! lokal wolny od zaraz Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł801 m² 79,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuję dwie działki budowlane położone w pobliżu jeziora w miejscowości Dołgie w gminie Biały Bór. Działki są niemal o identycznych parametrach, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:571 m²

Sprzedam parterowy budynek w cenie mieszkania w centrum Sompolna. Odrębna własność nieruchomości lokalowej o pow. użytkowej około 35 m2 oraz udział w prawie użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł109,29 m² 8 408,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mamy dla Państwa w ofercie bezczynszowe, dwupoziomowe 5 pokojowe mieszkanie, z dużym tarasem i balkonem o powierzchni 109,29 m2 w Rumi przy ulicy Rajskiej! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł128,72 m² 7 761,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

! do sprzedania nowoczesny wolnostojący dom jednorodzinny nr 3 zlokalizowany w miejscowości Narama, gm. Iwanowice. Dom o pow. użytkowej 115,98m2, pow. podłóg 128,72m usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł5 453 m² 8,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Do sprzedania działka leśna o powierzchni 5453 m2 o wymiarach 23m/238 m. w Brzózem. Z wypisu z rejestru gruntów wynika , iż jest to las na ziemi III kl. Do najbliższych.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł115 m² 46,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 115 mkw, położony w nowoczesnym budynku na warszawskich Zawadach, w spokojnej okolicy przy ul. Bruzdowej. Lokal usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 072 968 zł68,78 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł78 m² 18 961,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Gdynia | Śródmieście | 78 m | 3 pokoje | winda | balkon | parking | 7 minut do plaży. Największe atuty: kamienica z 1936 roku - ponadczasowa architektura i klimat przedwojennej Gdynia,.

Szczegóły ogłoszenia

149 100 zł1 065 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Odkryj doskonałą harmonię życia wiejskiego i miejskiego, inwestując w działkę na wsi idealnie skomunikowaną z miastem! Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł68,10 m² 7 914,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż mieszkanie o pow. 68,10m2 zlokalizowane na piętrze w nowo powstającej kameralnej inwestycji na os. Bukówka. W skład mieszkania wchodzą: wiatrołap o pow. 3,86m2,.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł28,07 m² 13 680,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Gotowe, w pełni wyposażone mieszkanie z balkonem w jednej z najbardziej charakterystycznych kamienic w centrum Łodzi. Klimatyczny lokal o powierzchni 28,07 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze mieści się w budynku na ul Bohaterów Getta. Mieszkanie jest czyste i zadbane. Po odświeżeniu nadaje się do zamieszkania. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł450 000 m² 2,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka siedliskowa Goduszyn | widok na Karkonosze Na sprzedaż wyjątkowa działka siedliskowa o powierzchni 45 000 m , położona w Goduszynie w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł5 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę leśną w Kosorowicach, z bardzo dobrym dojazdem. Na działce znajduje się las w wieku około 40 lat, głównie sosnowy. Oferta wysłana z systemu bck.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

479 000 zł61,20 m² 7 826,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To nie jest okazja roku od handlarza. To mieszkanie dla kogoś, kto docenia, że najbrudniejsza robota jest już zrobiona - kuchnia, łazienka i przedpokój. Wchodzisz, odświeżasz tylko salon.

Szczegóły ogłoszenia

7 770 €2 100 m² 3,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny magazyn w Katowicach. Dogodne usytuowanie magazynu przy jednej z ważniejszych dróg Śląska - drodze krajowej dk86 - czyni tę lokalizację niezwykle atrakcyjną dla.

Szczegóły ogłoszenia

25,13 zł/m²192 m² 4 824 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku dworca w Tarnowie. Status prawny działki nr: 25/138.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 786 m² 190,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas, przepięknie położona działka budowlana na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: miejscowość Sady, około 15 km do Świdnicy, 35 km do Wrocławia. Dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł139 m² 7 913,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Osiedle nova przylaszczkova Nowe osiedle w Falenicy - 138,85 m z ogrodem | Kameralna zabudowa W zielonej części dzielnicy Wawer, przy ul. Przylaszczkowej w Falenicy, powstaje kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł4 684 m² 1 814,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w Warszawie, w Dzielnicy Ursus, przy ulicy Rakuszanki. Nieruchomość o kształcie nieregularnym, zbliżonym do prostokąta, jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 909 m² 131 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość składająca się z działki o powierzchni ok. 1909 mkw, położonej w Szczyrku. Działka bezpośrednio dolega do drogi gminnej, asfaltowej. Jednostka zi ok. 1190 powierzchni,.

Szczegóły ogłoszenia

123,08 zł/m²13 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy do wynajęcia, bolesławiec. Wgn Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 13 m2 w ścisłym centrum miasta. Lokal doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł1 011 m² 224,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie sprzedaży 4 działkek nad morzem w miejscowości Słajszewo, powiat Wejherowski gmina Choczewo. Do sprzedania działki o powierzchni 1011 do 1057 m2 w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²9,10 m² 410 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Oświęcimska 40, libiąż Powierzchnia najmu: 9,10 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: dz. ewid. nr 62,/2, 638/5, 638/6, 4884/1 o pow. 996 m2. Cena: 45 zł/ m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł82,44 m² 5 640,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:930 m²

! dom parterowy z ogrodem! Na sprzedaż oferujemy dom położony w spokojnej miejscowości Niedomice, z dogodnym i szybkim dojazdem do Tarnowa. Nieruchomość stanowi interesującą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Wisełka,zachodniopomorskie

429 000 zł858 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 858 m , położone w wyjątkowej lokalizacji w Wisełce z widokiem na Jezioro Wisełka i w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 100 zł43,32 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny nadmorski apartament zlokalizowany 400 m od plaży, w zielonym, zacisznym otoczeniu. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony. Apartament o statusie lokalu usług.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł64 m² 1 953,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sklep na Dom w Jeziorkach gm. Lniano | 64m2 Tylko u nas. ***** Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - wybierz, jak chcesz ją wykorzystać! Szukasz miejsca, które może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

828 500 zł3 314 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 3314 m2 położona w gminie Siechnice, obręb Siechnice. Dojazd do działki drogą gminną. Nieruchomość ma duży potencjał inwestycyjny.