Nieruchomości

238 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 zł/m²260 m² 11 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność prezentować Państwu lokal użytkowy z wieloma możliwościami o powierzchni 260 m 2 , usytuowany na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł52 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie, na strzeżonym osiedlu przy ulicy Górczewskiej (między Wola Park a ulicą Olbrachta). Mieszkanie 2 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł53 m² 2 639,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1. W ogłoszeniu są załączone.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł188,50 m² 12 196,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuje na sprzedaż przestronny i nowoczesny dom o powierzchni 188,5 m , położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Budy Głogowskie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64,60 m² 8 498,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty nieruchomości: -ustawne pokoje, -pełna infrastruktura handlowo-usługowa, -bardzo dobra lokalizacja, -cicha i spokojna okolica, -niski czynsz,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 192 m² 83,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Na sprzedaż działka 1192 m usługowo - budowlana w miejscowości Rychnowy. Lokalizacja Wieś Rychnowy znajduje się w północno-zachodniej części województwa.

Szczegóły ogłoszenia

29,50 zł/m²23 m² 679 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal 23m2 położony w budynku na pierwszym piętrze Jedno pomieszczenie, na korytarzu toaleta i kuchnia. Lokal położony na osiedlu domów jednorodzinnych. W cenie najmu prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł40,60 m² 17 487,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sopot - 2-pokojowe mieszkanie 700 m od plaży! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,6 m , położone na 1. piętrze w spokojnej części Sopotu. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

213 213 zł1 491 m² 143 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana z Warunkami Zabudowy - Bratkowice, gm. Świlcza - 14,91 ar Jeśli marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do Rzeszowa -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł59,05 m² 44,03 zł/m²

 

Piętro:12/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Paderewskiego na Słocinie. Nieruchomość o powierzchni 59,05 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł170,70 m² 5 506,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku- egiertowo Powierzchnia użytkowa: 170,7 m | Garaż: 33 m | Działka: 808 m Na sprzedaż przestronny, dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²122 m² 8 418 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 122 m , zlokalizowany przy ul. Miodowej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł118 m² 3 805,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bytów, ul. Drzymały - przestronne mieszkanie w kamienicy z dużym potencjałem aranżacyjnym Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 118 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł4 000 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki o numerze 3685 , położonej w miejscowości Chmielnik , gmina Chmielnik, województwo podkarpackie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie na poddaszu kamienicy niemal w samym sercu miasta. Mieszkanie jest wyremontowane, urządzone w ciepłym, nieco artystycznym stylu. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 300 m² 56,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest widokowa działka budowlana o powierzchni 23,28 ary w miejscowości Wola Łużańska (13km od Gorlic) Media: prąd na działce, gaz przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł197,62 m² 2 778,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym - Sikorzyno, ul. Sportowa 0% prowizji dla kupującego! Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących ciszy, natury oraz przestrzeni do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Letnickiej 12 w inwestycji porto, dostępne od czerwca. Mieszkanie zostało wykończone w bardzo wysokim standardzie i jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł63 m² 9 682,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 3 pokojowe bardzo ładne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63m2 na osiedlu Bolesława Chrobrego w Poznaniu, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł5 429 m² 71,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z potencjałem w Jamnie k. Bytowa - 5429 m , warunki zabudowy w trakcie wydawania, media na działce. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5429 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł190 m² 5 784,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażony dwukondygnacyjny dom o powierzchni 190 m 2 położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 9000 m 2 zaledwie 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł8 821 m² 24,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 8821 m , położonej w miejscowości Babki Oleckie, zaledwie 4 km od Olecka.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem o powierzchni 39,2m2 położone na 3-piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł62,24 m² 15 263,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m , usytuowane na 1. piętrze budynku z windą, w samym sercu Gdyni - ul. Władysława IV. Dla mieszkańców do dyspozycji parking wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł56 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, kameralnej dzielnicy Ustronia Poniwiec. Parametry nieruchomości: powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł910 m² 120,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działki położonej w malowniczej miejscowości Unieszyno - urokliwej osadzie kaszubskiej w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

833 430 zł4 274 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wz na 8 domów, 42,7 ara na sprzedaż - Bzianka, ul Św Jakuba Cena: 833 430zł Idealna pod budowę domu lub inwestycję deweloperską Szukasz działki w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46,11 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Styl, komfort i gotowe do zamieszkania - idealne mieszkanie na wynajem. Szukasz miejsca, w którym poczujesz się jak u siebie od pierwszego dnia? Ten nowoczesny, elegancki apartament.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 776 m² 557,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1776 m , położona przy ul. Gościnnej. Lokalizacja zapewnia zarówno dobry dojazd, jak i bliskość miejskiej infrastruktury idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 59.00 m2. Lokalizacja:Szpitalna. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:551 m²

Na sprzedaż - nieruchomość nad morzem w miejscowości Sasino Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości położonej w miejscowości Sasino,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 500 zł65 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji - Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Na sprzedaż ostatnie dostępne 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku wielolokalowym w Lęborku. Lokal o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 564 m² 643,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wiecej informacji:   Do sprzedania pięknie położona działka budowlana o powierzchni 2564 m2 i wymiarach 25,96 x 98,77m, umiejscowiona przy cichej lokalnej ulicy, znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 400 zł2 313 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2313 m2 w Podkowie Leśnej. Działka ogrodzona przy drodze asfaltowej. W drodze przy działce prąd, woda, kanalizacja i gaz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł63,33 m² 5 289,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum miasta, wspaniały widok na panoramę Świdnicy(w tym wieżę ciśnień i katedrę). Stylowa kamienica, przy budynku parking dla lokatorów, oraz ogólnodostępny- dla wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł262,92 m² 6 656,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:894 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej o powierzchni użytkowej 236,31 mkw., z garażem, położony na działce o powierzchni ok. 894 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

116 800 zł994 m² 117,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 994 m , położona w spokojnej, malowniczej wsi Kalisz, w gminie Dziemiany, powiat kościerski, województwo pomorskie. Prowizja 0% dla.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Rzeszów,podkarpackie

90 zł/m²20 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

DO wynajęcia - lokal usługowy 20 m | centrum rzeszowa ul. Ks. Jałowego | Doskonała lokalizacja | Pełne zaplecze sanitarne Szukasz lokalu w ścisłym centrum Rzeszowa , idealnego do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł700 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Plac z biurem do wynajęcia - os. Białostoczek, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego. Do wynajęcia ogrodzony, utwardzony plac o powierzchni ok. 700 m z budynkiem biurowym o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł52,50 m² 8 742,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Oferuję dwupokojowe mieszkanie o pow. 52.5 m2 usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu na Felinie. Blok z 1994 roku. Blok jest wyposażony w monitoring. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem przy ulicy Lubelskiej. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 , usytuowane jest na dwunastym.