Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

367 000 zł40 m² 9 175 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Makler poleca Oferta sprzedaży mieszkania - Osiedle Osowa Góra Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na osiedlu Osowa Góra. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 430 500 zł4 287 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną u zbiegu trzech osiedli Błonie, górzyskowo, szwederowo. Działka ma nieregularny ale przyjazny dla inwestycji kształt. Media (prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 040 zł89,62 m² 6 461,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni domu jednorodzinnego? Prezentujemy wyjątkowy, dwupoziomowy apartament na piętrze, który łączy nowoczesny design z niespotykaną.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł43,90 m² 12 232,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 43,9 m2 składające się z dwóch pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki z toaletą. Dodatkowo przynależy piwnica o powierzchni 5,5.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 585 m² 314,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

* luksusowy zakątek w Supraślu działka budowlana 1585 m * Wyjątkowa oferta dla osób, które szukają niebanalnego miejsca na budowę domu w otoczeniu natury, spokoju i prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 280 zł28,58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie! Z przyjemnością mam zaszczyt zaproponować Państwu bardzo ciekawą inwestycję położoną na Wyspie Sobieszewskiej w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 409 m² 98,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1400 m , położona w miejscowości Kopaszyn na Dolnym Śląsku, w gminie Prusice, w powiecie trzebnickim. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Olecko,warmińsko-mazurskie

590 700 zł53,70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Olecko, ulica Gołdapska, kompaktowy 3-pokojowy apartament nr 28 W inwestycji klonova park na Mazurach Garbatych nad jeziorem Olecko Wielkie. Oferujemy na sprzedaż gotowe do odbioru, wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 430 254 zł115,81 m² 12 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:56 m²

Szukasz wygodnego, jasnego segmentu w spokojnej okolicy, ale blisko centrum lub Gocławia? Ta oferta jest dla Ciebie funkcjonalny układ, słoneczny ogródek, balkon, poddasze i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²195,99 m² 17 639 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia lokalu 0.012 o powierzchni 195,99 m2 mieszczącego się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł174,41 m² 7 734,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament, który zastępuje dom To propozycja dla osób, które świadomie wybierają przestrzeń, prywatność i możliwość stworzenia wnętrza idealnie dopasowanego do własnego stylu życia.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł60,39 m² 15 151,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość znajduje się na parterze i składa się z: dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 952 zł54,56 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2% pcc do Urzędu Skarbowego. Brak prowizji. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstającą inwestycję w dzielnicy - Czechów Górny. W bliskim sąsiedztwie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubajny,warmińsko-mazurskie

639 000 zł69,76 m² 9 159,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dostępne od ręki | Bez prowizji | Nowe 2-poziomowe z ogrodem 75 m Lubajny k. Ostródy Na sprzedaż nowoczesne, narożne mieszkanie 2-poziomowe o powierzchni 69,76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60,19 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia nowoczesny apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 459 m² 67,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Chichy, gmina Małomice, działka budowlana, powierzchnia 1459 m2, sprzedam, 99 000 zł. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Chichy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 862 zł53,69 m² 8 323 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Decydując się na zakup mieszkania w tej inwestycji nie płacisz prowizji do biura. Przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu całkowicie za darmo, zapewniając pomoc na każdym etapie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

1 200 000 zł386 m² 3 108,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:688 m²

Obiekt usługowy / hala 386m2 w Gryfinie Oferta sprzedaży obiektu usługowego zlokalizowany w centrum Gryfina! Nieruchomość o powierzchnii 386m2 pierwotnie używana jako.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł32,34 m² 26 252,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Agencja westate Gdańsk z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie typu studio na sprzedaż, położone w prestiżowej inwestycji Browar Gdański przy ul. Lelewela w dzielnicy Wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł446 m² 737,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na Wyłączność - Tylko w Simple działka budowlana na sprzedaż osiedle jary, bydgoszcz Powierzchnia: 446 m Lokalizacja: , osiedle Jary, bydgoszcz Działka narożna więcej możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł52,83 m² 6 814,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie położone na parterze niskiego bloku, zlokalizowane na kameralnym osiedlu Czaplinieckim w Bełchatowie. Wnętrze zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 200 zł58,18 m² 15 953 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²100 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem duży klimatyzowany lokal handlowo-usługowy z witrynami i miejscami parkingowymi. Lokal ma 100 m2 i znajduje się w Gdyni Orłowie, na parterze dwukondygnacyjnego budynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł10 200 m² 4,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Grunt rolny Bieniowice , gm. Kunice Możliwe wykorzystanie pod farmę fotowoltaiczną. Do sprzedaży grunt orny o powierzchni 1,02 ha W skład działki wchodzą następujące użytki: grunt orny.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 700 m² 48,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania pięknie położona, widokowa działka w Jerzmanowicach. Działka o powierzchni 37 a i szerokości od ok. 11,5 m w najwęższym miejscu do ok 19 m w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

669 999 zł63,10 m² 10 618,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Świetne mieszkanie pod inwestycje , na sprzedaż Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, znajdujące się w bocznej uliczce Mikołaja Sępa Szarzyńskiego / Wrocław plac grunwaldzki , 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł1 081 m² 633,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne W myśl postanowień Uchwały Rady Miasta Torzymia nr XXIII/97/01 z dnia 30.06.2001, w sprawie uchwalenia Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 345 m² 29,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w kształcie prostokąta o numerze ewidencyjnym 18/7 o powierzchni 3345 m2 w miejscowości Białojany, w gminie Ełk. Nieruchomość położona jest około.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51,41 m² 7 586,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone w kamienicy w Centrum Gorzowa Wielkopolskiego o powierzchni 51,41 m . Lokal jest po kapitalnym remoncie, w mieszkaniu nikt dotychczas nie mieszkał,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł46 m² 12 152,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe 2 pokoje W sercu pruszkowa wysokie I jasne! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum Pruszkowa! Idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł52,10 m² 7 274,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal na osiedlu Książąt Pomorskich o pow. 52,10 m2. W skład wchodzi parter o pow. około 26 m2, pokoje o powierzchni 9 i 8,60 m2 korytarz 7,40 m2- wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²300 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Na wynajem 300 m powierzchni biurowej zlokalizowanej w nowoczesnym budynku klasy A. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem oraz możliwością aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł40 m² 3 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Urokliwy dom na wsi idealne miejsce na odpoczynek lub agroturystykę Na sprzedaż klimatyczny dom o powierzchni ok. 40 m , położony w spokojnej, podlaskiej wiosce, zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł4 792 m² 500,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferujemy na sprzedaż kompleks magazynowy zlokalizowany przy ul. Chrobrego w Wałbrzychu. Jest to strategicznie położony obiekt, który dzięki doskonałej komunikacji i dużej działce stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł39,46 m² 19 994,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 39,46 m2, mieszcząca się na parterze. Budynek z 1955 roku, czteropiętrowy, zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 110 m, usytuowana na działce o powierzchni ok. 500 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 800 m² 39,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej, zlokalizowanej w miejscowości Liszna Nowa niższa cena! działka: p owierzchnia 38a.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł37,35 m² 4 819,28 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość lokalową położoną w Skarżysku - Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł49,16 m² 9 540,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem 63 m2 i systemem Smart Home - ul. Pogwizdowska Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego na parterze w inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł350 m² 24 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 404 m²

Luksus w otoczeniu zieleni Mam przyjemność zaprezentować nowoczesną willę pod Warszawą, idealne miejsce dla osób ceniących wysoki standard życia, funkcjonalność, ponadczasowy design.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł52,73 m² 7 490,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Lubinie. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 52,73 m2 położone na czwartym.