Nieruchomości

239 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

540 000 zł58,70 m² 9 199,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do współpracy przy sprzedaży inne biura, oferta dla inwestora lub dla rodziny -cztery niezależne pokoje-mieszkanie doskonałe do wynajmu jak i do zamieszkania przez rodzinę. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44,25 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu Mieszkania - Centrum Zabrza Oferuję do wynajęcia komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44,25 m2, położone na 2. piętrze w zadbanej, pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł360 m² 8 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży bardzo atrakcyjna nieruchomość w Krynicy Morskiej. Obiekt komercyjny oferujący 16 pokoi z łazienkami. Budynek czterokondygnacyjny z poddaszem użytkowym o powierzchni 360.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł14 287 m² 50,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlano - leśną w miejscowości Kubice pow. płoński,gm. Nowe Miasto. Idealną dla miłośników natury. Grunt zlokalizowany w cichej, zielonej okolicy stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 000 zł84 m² 9 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe, z ogrodem I garażem marki / struga Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o całkowitej powierzchni ok. 84 m (wraz z garażem),.

Szczegóły ogłoszenia

633 950 zł43,98 m² 14 415 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie z tarasem 10 m2 od południa i oknem w aneksie kuchennym. Mieszkanie z wykończeniem pod klucz z zabudowami stałymi w cenie, istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

142 500 zł1 188 m² 119,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w odległości 3 km do morza! Nowe osiedle domów jednorodzinnych przy ul. Rumiankowej, tuż obok ul. Centralnej, drogi wojewódzkiej prowadzącej do Mielna. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przytulnego, świeżo odmalowanego mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Chańcza,świętokrzyskie

465 000 zł110 m² 4 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, całorocznego domu w stanie surowym zamkniętym w malowniczej miejscowości Chańcza, gmina Raków, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Markusy,warmińsko-mazurskie

409 000 zł61 m² 6 704,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

dom w zabudowie bliźniaczej z dużą działką - Markusy, 12 km od Elbląga Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 61 m2 (według oświadczenie właściciela), położony.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Magiczna Działka obok Grójca! Witaj w magicznym świecie, gdzie natura i czary splatają się w jedno! Zachęcamy Cię do odkrycia wyjątkowej działki, która skrywa w sobie niezwykły.

Szczegóły ogłoszenia

114,07 zł/m²52,60 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł4 285 m² 299,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4285 m, położona w Myślenicach. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 4mnu. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

7 799 000 zł22 726 m² 343,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

N o W A - N I Ż S Z A - C E N A! działka inwestycyjna W sercu rozwijającej się dzielnicy - 2,2726 ha Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50,55 m² 9 089,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na tereny zielone Fordon, ul. Galla Anonima Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,55 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł31,08 m² 12 870,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

457 600 zł2 860 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| działka mysłowice wesoła ul. Wiosny ludów! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy do sprzedaży piękną działkę położoną w Mysłowicach przy ul. Wiosny Ludów. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł82,99 m² 4 759,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, z niskimi kosztami utrzymania i spokojną okolicą? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 82,99.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł73,20 m² 6 147,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 przerobionego na M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 73,20 m2 położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie mieści się w bardzo ładnie zaprojektowanej inwestycji Echo Investments "dom pod Słowikiem" przy ul. Ignacego Krasickiego na krakowskim Starym Podgórzu. Trudno wyobrazić sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 776 zł42,19 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Ostatnie mieszkanie z takim układem Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na osiedlu Wilkowyja o powierzchni 42,19 m2 usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł62,70 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - Leszno, ul. Szybowników | Bezczynszowe Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

185 600 zł53,38 m² 3 476,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

"Nieruchomości Apartament" Mikołaj Krzyżosiak   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze w bloku o pow. 50,38 m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł120,45 m² 5 645,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

0 % prowizji od kupującego! Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość, położona ok 2km od Świdnicy w kierunku na Strzegom. Nieruchomość z pięknym widokiem na góry. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,22 m² 11 694,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Opiekun oferty Monika Jaworska Licencja nr 22988 tel.   Oferta wyłącznie w sdp! Ładne 3-pokojowe mieszkanie przy Placu Legionów róg ul. Piłsudskiego. Pierwotnie były 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

36,52 zł/m²115 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu usługowo-biurowego w budynku przy ul. Wrońskiej w Lublinie. Lokal składa się z otwartej powierzchni sprzedażowej,pomieszczenia socjalnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²380 m² 5 320 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokalizacja: w kompleksie biurowym w dzielnicy Dębniki, doskonałe połączenie z centrum miasta transportem miejskim i samochodowym, ścieżka rowerowa, lokal: lokal z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł140 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

Twój dom poza miastem nowoczesny, przytulny i gotowy do zamieszkania Ciecierzyce | 139,60 m | działka 859 m | cena: 900 000 zł Marzysz o domu, w którym każdy dzień zaczyna się.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł81,90 m² 6 349,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Przestronne, klimatyczne mieszkanie w kamienicy - Piła, zamość 81,9 m 3 pokoje 1 piętro 2 balkony Jeśli marzysz o mieszkaniu z duszą takim, które od progu otula atmosferą starej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²19 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal biurowy po generalnym remoncie w samym centrum Gdyni. W sąsiedztwie apartamentowca portova, św. Piotra - Górski, hotel Hotton, plac Kaszubski. Wejście do budynku bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł160 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 160 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Nadwiślańskiej na Podgórzu w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 000 zł178 m² 3 803,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom parterowy wolnostojący - stan surowy zamknięty z elewacją - Zwierki, gm. Zabłudów Szukasz komfortu domu parterowego w otoczeniu natury, ale z błyskawicznym dostępem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł29,07 m² 11 523,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Do sprzedaży kawalerka z balkonem, położona w wieżowcu przy ul. Barnima. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. Pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

84 990 zł1 216 m² 69,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 128/8 w miejscowości Obkas Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 128/8, położona w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł280 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż doinwestowany ogródek działkowy! Cicha, spokojna okolica w pobliżu ul. Wrzesińskiej. W ofercie znajdują się dwie działki sąsiednie. Oby dwie w podobnym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Aleksandrowie Łódzkim Dom w Aleksandrowie Łódzkim idealny dla rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł69 m² 94,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka nowoczesny luksus. Wyobraź sobie poranki w miejscu, które łączy industrialną duszę przedwojennej Warszawy z najwyższym standardem współczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe mieszkanie w bloku przy ul. Fiołkowej w Polkowicach. Mieszkanie świeżo po wykończeniu- pierwszy najem. Mieszkanie ma powierzchnię 44 m2 i składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Osówiec,kujawsko-pomorskie

1 600 000 zł193 m² 8 290,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 015 m²

Dom, który oczarowuje swoją prostotą. G dzie elegancja i klasa łączy się z naturą, a codzienność staje się przyjemnością. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł2 465,80 m² 2 028 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:60

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż biurowiec z możliwością rozbudowy! Nieruchomość w chwili obecnej jest wynajmowana i pełni funkcję obiektu biurowego. Obiekt składa się z trzech kondygnacji.