Nieruchomości

238 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 360 zł5 565 m² 25,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzenie o domu wśród zieleni jest na wyciągnięcie ręki! Przedstawiam na sprzedaż wyjątkową działkę zlokalizowaną w Sromutce, gmina Zelów, woj. łódzkie. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²42 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjna cena! Lokal o powierzchni 42 m 2 usytuowany na parterze w Białobrzegach. Znajduje się w ścisłym centrum miasta, przy głównym ciągu komunikacyjno- handlowym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł28 705 m² 73,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow. 2,8705 ha (28705 m2) w miejscowości Kruszyn Krajeński przy ul. Lipowej w przepięknej okolicy otoczonej zielenią. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 339 000 zł4 678 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana pod mini osiedle 4680 m2 w Wolicy koło Janek Media: prąd, woda, kanalizacja bezpośrednio na działce, gaz w drodze Dojazd drogą asfaltową gminną.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²160 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 160 m , zlokalizowanego przy ul. Pańskiej w Rzeszowie. Lokal usytuowany jest na parterze niezależnego.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł732 m² 532,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 600 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5600 m2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy położona we wsi Waplewo gmina Olsztynek. Działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

93,75 zł/m²96 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Doskonały lokal z dużymi witrynami w Miasteczku Wilanów, w pełni wykończony, klimatyzowany, podłogi odporne płytki, rozprowadzone oświetlenie, sufity podwieszane. Witryny.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł900 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900m2 zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy, przy asfaltowej drodze gminnej około 2 km od Liskowa powiat kaliski. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

9 100 000 zł62 500 m² 145,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny 6,2 ha dk94 | mpzp | Media | Idealny pod Retail Park, stację paliw, hale, sbu Bezpośrednio przy nowo powstającym szpitalu. Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

243 500 zł980 m² 248,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Znakomita działka w znakomitym miejscu! Do sprzedaży Bardzo ładna działka w znakomitej lokalizacji w centrum Łochowie -o powierzchni ok 990m2! Działka położona w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego do wprowadzenia się mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Tylko u Nas:) Lokal użytkowy w Centrum Żarowa Lokalizacja: lokal przy głównej drodze, duży ciąg pieszych i aut, ładna widoczność witryny wystawowej. Rozkład: sala.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł14 200 m² 56,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W chrostniku 1,42 ha przy zjeździe Z drogi S3 istnieje możliwość podziału na mniejsze powierzchnie lokalizacja : Chróstnik, nieruchomość położona przy węźle.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł114 m² 9 649,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:780 m²

**** oferta W biurze DML-ds-3044 **** Oferuje do sprzedaży wybudowany w 2010r. dom wolnostojący znajdujący się we Włocławku na os. Michelin. Budynek parterowy, z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł188,56 m² 5 298,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:454 m²

Małgorzata Biskup   Na sprzedaż - tylko w naszym biurze nietuzinkowa propozycja dla inwestora lub rodziny wielopokoleniowej. Budynek wielorodzinny częściowo podpiwniczony z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²4 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnię 4 ,00 m2 w przy elewacji na zewnątrz budynku budynku dworca pkp w Szczecin Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł57 m² 20 877,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul. Żurawiej, w samym centrum Warszawy. Lokal znajduje się na 4. piętrze 7 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł438,69 m² 3 407,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal mieszkalno usługowy - gotowy do prowadzenia trzech niezależnych działaności. W pełni wyposażony dla gastronomi - sala bankietowa/biesiadna na imprezy okolicznościowe - zakład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł118,78 m² 10 102,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartamenty w północnej części Wrocławia - komfort, prywatność i wyjście na balkon, taras lub ogród z każdego pokoju! Brak podatku pcc | 0 % prowizji Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

112 zł/m²50 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone biuro, idealne dla firm poszukujących funkcjonalnej i reprezentacyjnej przestrzeni do pracy w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł18 266 m² 106,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 18 266 m2 (1,83 ha) o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym usytuowana w gminie Gorzyce obręb Bluszczów przy ulicy Raciborskiej. Teren oznaczony w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 572 zł45,06 m² 8 734,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O mieszkaniu nr 20: przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe dwustronne mieszkanie, położone na 1 piętrze w inwestycji Osiedle Jagiełły Etap I. Mieszkanie o powierzchni [45,06] m to.

Szczegóły ogłoszenia

489 999 zł49,10 m² 9 979,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: zielona Góra, ul. Morelowa Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 49 m , położone na 1. piętrze niskiego, zadbanego bloku po pełnej termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 819 m² 209,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w centrum Baczyny przy drodze głównej ul. Gorzowskiej. Nieruchomość posiada także dojazd od ul. Ogrodowej. Dojazdy drogami asfaltowymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 129 000 zł189 m² 9 721 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż zadbany, w pełni gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny z 2011 roku o powierzchni całkowitej 219 m (189 m powierzchni użytkowej), położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,50 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż: nowoczesne 2 Pokoje po Remoncie - ul. Planty 33, włocławek Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w którym techniczna strona wykończenia stoi na najwyższym poziomie? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł970 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość stanowi działkę gruntu o numerze 2180/157 o pow. 0,0970 ha, zapisanej w księdze wieczystej ka1t/00015854/9. Nieruchomość jest zlokalizowana w Lędzinach w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 775 zł44,75 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł1 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert .nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania działka budowlana zlokalizowana we Wrocławskich Bielanach na wynajem długoterminowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 899 m² 342,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1899 m , położona w dzielnicy Ślepsk w Augustowie w sąsiedztwie Jeziora Necko, zaledwie kilka minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł1 374 m² 65,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks atrakcyjnych działek budowlanych, część z nich z mediami w drodze - Dąbrowa Nowogardzka, prezentowana nr 79/12 - 1374 m2, 89 000 zł (dostęp do drogi) informacje podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Grzybowo,zachodniopomorskie

2 100 000 zł334 m² 6 287,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Na sprzedaż funkcjonujący dom gościnny w nadmorskiej miejscowości Grzybowo. Lokalizacja Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, około 550 metrów od plaży. W pobliżu pensjonaty,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł100 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż komfortowe i przestronne dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł7 213 m² 131,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do kupna działka gruntu położona w doskaonałej lokalizacji, bezpośrednio przy Drodze Krajowej dk92. Działka w regularnym kształcie trapezu, o bardzo szerokim froncie od strony drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł14 470 m² 82,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę inwestycyjną w Kłobucku. Nieruchomość o łącznej wielkości ok 14 500 m składa się z 16 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 720 zł37,17 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.