Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

410 000 zł1 000 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000 m2, która wyróżnia się dogodną lokalizacją, tworząc doskonałą przestrzeń do spełnienia marzeń o własnym domu w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł909 m² 768,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia piękna działka w Owczarni. Działka o wymiarach: 32m x 29m Wszystkie media w drodze. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 900 zł139,20 m² 6 644 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok.140 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł946 m² 95,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod budowę domu jednorodzinnego - w otulinie lasu, blisko natury! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w wyjątkowo spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 188 zł43,22 m² 16 778,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł26,30 m² 18 250,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 1-pokojowe mieszkanie 26,3 m | ul. Anielewicza | Muranów | 495 000 zł Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży kompaktowego mieszkania o powierzchni 26,3 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 835 zł61,16 m² 10 363,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z doskonałym dostępem do infrastruktury i natury? Poznaj Siechnice nowoczesną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł1 220 m² 602,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie usytuowana działka o pow. 1220 m2. Powiat : Lublin. Gmina : Lublin. Miasto : Lublin. Dzielnica : Czechów. Media : prąd, gaz, woda, kanalizacja! Wymiary działki : szerokość 21.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł3 120 m² 608,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomości Merkury oferuje do sprzedaży budynek o konstrukcji szkieletowej, żelbetowej, po byłym biurowcu, na działce o pow. 3184 m 2 w centrum Ostrowca Św. przy ul. Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł80 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Dom na sprzedaż - Kobierzyn, 80 m , 70 arów działki, zabudowania gospodarcze Nowa niższa cena! Na sprzedaż oferujemy dom murowany o powierzchni ok. 80 m położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone na kameralnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Płosa na Nowym Targówku. To idealna propozycja dla osób, które cenią wygodę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł44,70 m² 6 935,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2 pokoje z balkonem | Os. Piastowskie | duży potencjał Na sprzedaż mieszkanie położone na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach, na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²45 m² 1 080 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 45m. Idealne miejsce na działalność usługową lub handlowo - usługową. Lokal znajduje się na 1 piętrze budynku usytułowanego w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł117,90 m² 21 204,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament Z garażem W miasteczku wilanów. 4 pokoje/118 mkw położony na 2 piętrze budynku. Wejście przez przestronny hall 15,2 mkw z dużą szafą wnękową z przesuwnymi drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł133,35 m² 14 623,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Mint Property ma przyjemność zaprezentować czteropokojowe mieszkanie usytuowane obok Krakowskich Plant przy ul. Krowoderskiej. Na powierzchnię 133,35 m2 nieruchomości zlokalizowanej na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł151,40 m² 16 182,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Sprzedam Lokal - z najemcą we Wrocławiu. Roi 7% Lokal o powierzchni 151,40m2. Czynsz netto z umowy najmu: 15 203zł/ netto Cena 2 450 000 zł netto. Nowa umowa najmu zawarta w 2024r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 070 zł37,41 m² 20 744,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

297 440 zł1 144 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Północ przy ul. Makuszyńskiego, o powierzchni 1144 m2. Działka : o pow. 1144 m2.

Szczegóły ogłoszenia

54 733 zł2 560 m² 21,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Czechowice-dziedzice teren przemysłowy zadaszony wjazd Proponuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 2560m 2 położoną na terenie zamkniętego kompleksu usługowo-produkcyjnego. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 120 m² 1 964,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Obiekt hotelowo-bankietowy pow. 950m 2 w centrum Lubina z własn ą działka 23,5 ara. Parterowy budynek z dużym prywatnym parkingiem dla klientów , nadający się na przychodnię lekarską,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł70,48 m² 14 883,65 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup wymarzone M i zamieszkaj Na przepięknych Jeżycach w najnowszej inwestycji! Inwestycja Wieża Jeżyce to ambitny projekt określany mianem miasta w mieście! Jest ona kierowana zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł54,34 m² 3 220,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko U nas wyłączność lokalizacja Na sprzedaż oferuję Państwu mieszkanie położone w Boguszowie Gorcach (kużnice Świdnickie) ul. Żeromskiego. Nieruchomość sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł221,30 m² 3 520,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Link do filmu: Twoje miejsce ciszy, przestrzeni i bezpieczeństwa. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego zgiełku i własny.

Szczegóły ogłoszenia

163 800 zł910 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu cztery działki o powierzchni 910 m i 915 m Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Błeszno przy ul. Załogi Wymiary: 16x56 (ostatnia działka.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł28,31 m² 16 072,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Arcangela Corellego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2019/2020 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

512 826 zł40,38 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

19 zł/m²160,55 m² 3 050 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 160,55 m2 usytuowany na parterze budynku dworca w Trzemesznie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 000 m² 124,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| do sprzedania pięknie położona, widokowa działka w Cianowicach (gmina Skała). Działka o powierzchni około 40 a, wydzielana z większej powierzchni. Druga linia zabudowy, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł156,20 m² 2 112,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Dom wolnostojący 156,2 m2 położony w miejscowości Upadły. Jedyne 5 km do miejscowości Golczewa. Budynek w stanie surowym otwartym usytuowany na działce o powierzchni 1370m2. Niebanalny.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł42 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Zimowej w Toruniu, na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Zimowe Zacisze. To ceniona inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 294 000 zł67,09 m² 19 287,52 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja, oddana do użytku w marcu 2024 na Zabłociu. Czteropokojowe mieszkanie na 5 piętrze budynku składa się z : salonu z aneksem kuchennym - 19 m2 sypialnia 9,79 m2, 9,68 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

1 999 000 zł310 m² 6 448,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 017 m²

Oferta class którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Polecam przestronny dom na dużej działce z licznymi nasadzeniami w Cielu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł4 919 m² 99,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję Państwu działkę o powierzchni 4919 m2, położona w Wałbrzychu (dzielnica Szczawienko). Możliwe sposoby zagospodarowania: produkcja, usługi, powierzchnie magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł914 m² 297,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 551 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości handlowo-usługowej położonej w Praszce, przy ul. Kaliskiej. Cechy nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 900 m² 115,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 19 arów , położona w urokliwej miejscowości Stróża (gmina Pcim, powiat myślenicki), zaledwie kilka minut od Myślenic i 30 min od Krakowa. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł55,18 m² 2 519,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tylko u nas! Na sprzedaż przytulne, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie położone w Stanowie (gmina Dzierzgoń). Do mieszkania przynależy duża piwnica, ogródek z garażem blaszanym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pachnące nowością 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 45 m2 położone na II piętrze przy ul. Zaczarowanej na granicy Pruszcza Gdańskiego i Rotmanki. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²58 m² 3 596 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem biuro składające z trzech pokoi: 21 m2 + 18,5 m2 +18,5 m2. Biuro mieści się na V piętrze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 000 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz idealnego miejsca na wypoczynek, a może planujesz budowę swojego wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiamy oferta sprzedaży działki budowlanej znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36,06 m² 4 575,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 W Pszowie Oferujemy na sprzedaż mieszkanie doskonałe pod wynajem lub dla osób szukających mieszkania z niskimi kosztami utrzymania. Nieruchomość o powierzchni 36,06 m2 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł1 016 m² 62,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek budowlanych, położonych nad pięknym jeziorem dołgie. Przy działkach uzbrojenie: prąd I woda. Blisko działek: urządzona prywatna plaża. Oferujemy na sprzedaż kompleks działek.