Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

580 000 zł99 800 m² 5,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Gospodarstwo rolne - Zaścianki Gospodarstwo rolne w miejscowości Zaścianki, 25 km od Elbląga. Gospodarstwo rolne to działka o powierzchni: 9,98 ha, dom bliźniak, 2 stodoły. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł71 m² 5 901,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa oferta - mieszkanie bezczynszowe z dostępem do ogródka na bydgoskich Jachcicach. Na sprzedaż mieszkanie 71 m - funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń, idealna dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł73 m² 4 794,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy 73 m ul. Morska, nowy Dwór Gdański Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 73 m , położony przy ul. Morskiej w centrum Nowego Dworu Gdańskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 980 m² 98,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1980 m , położona na obrzeżach Konstantynowa Łódzkiego. To propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni oraz wygodnego dostępu do miasta. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 1000m2 w Rudce Kozłowieckiej gmina Niemce! Pierwsza linia zabudowy, dojazd drogą asfaltową. Działka płaska, w kształcie prostokąta. Łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł92,20 m² 8 675,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronna 4-pokojowa nieruchomość z efektowną antresolą. Mieszkanie częściowo wyposażone. Opis nieruchomości: - pow. użytkowa mieszkania: 92,2m2 - 4 pokoje (w tym duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł93,52 m² 7 805,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do sprzedaży oferujemy komfortowy dom o powierzchni 93,52 mkw., położony na Osiedlu Wrzosowa w Góraszce (powiat otwocki) to nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł29,53 m² 14 392,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kontakt Agnieszka Paprocka   Szanowni Państwo, zapraszam serdecznie do zapoznania się z naszą nową ofertą mieszkania do sprzedaży. Osiedle Zacisze przy ul. Leśnych Skrzatów - piękne.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł320 m² 15 609,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Nieruchomość na sprzedaż to nowoczesny, przestronny dom położony w prestiżowej części Gdyni, na Wzgórzu Św. Maksymiliana. Oferuje wysoki standard po generalnym remoncie, dwa duże salony.

Szczegóły ogłoszenia

154 050 zł3 081 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy 4 działki o powierzchni ok. 3080 m2 każda. Zjazd na działki z drogi asfaltowej powiatowej. Wydane warunki zabudowy pod zabudowę zagrodową. Powierzchnia zabudowy - 160 m2 budynek.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł1 088 m² 79,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w miejscowości Tuliłów w gminie Międzyrzec Podlaski w powiecie bialskim województwie lubelskim. Działka z wydanymi warunkami zabudowy przy ul. Przeciętka.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł120 m² 12 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 911 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m , położony na dużej, ogrodzonej działce 1911 m w Poznaniu, przy ul. Rzecznej. Budynek z lat 60., z płaskim dachem (tzw.

Szczegóły ogłoszenia

3 115 000 zł4 261 m² 731,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:46 293 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną o łącznej powierzchni 46 293 m (4,63 ha), położoną 8 km od centrum Stargardu. Nieruchomość stanowi dawny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 790 m² 139,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż Działka budowlana - Przezmark, gmina Elbląg Powierzchnia: 1790 m2 Działka budowlana w miejscowości Przezmark, gmina Elbląg, 5 km od Elbląga o powierzchni: 1790 m2. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 233 m² 161,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W naszej ofercie działka o powierzchni 1235m2 w Kozach o numerze ewidencyjnym 425/21, położona przy ul. Listonoszy. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł44,87 m² 9 338,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania gotowego do zamieszkania W stanisławiu koło tczewa Lokalizacja: stanisławie, gmina Tczew Powierzchnia mieszkania: 44,87 m Liczba pokoi: 2 (1 pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 967 m²

Nowa niższa cena! Łazów - wieś w Polsce położona w województwie łódzkim , w powiecie łaskim , w gminie Widawa. Siedlisko jest idealnym miejscem dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 300 zł87 m² 14 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży nowoczesnej przestrzeni biurowej o łącznej powierzchni 87 m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze prestiżowej inwestycji Wieniawska 11. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55 m² 6 527,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości prezentuje: dwupoziomowe mieszkanie po remoncie | 3 pokoje | Świebodzice | 55 m Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 150 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 371/2 w miejscowości Hermanówka o powierzchni 1150 m , położona w spokojnym, zielonym otoczeniu lasów - idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 396 m² 608,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka budowlana! józefów! duży potencjał inwestycyjny! Na sprzedaż urokliwa działka przy ul. Nadwiślańskiej o powierzchni prawie 1400 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł175 m² 37 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować unikalną ofertę sprzedaży apartamentu w Krakowie o pow. 175 m z widokiem na Wawel! lokalizacja Apartament zlokalizowany jest przy Placu na Groblach.

Szczegóły ogłoszenia

157,71 zł/m²35 m² 5 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro dostępne od zaraz, przygotowane dla 8 stanowisk pracy, mieści się na 3. piętrze budynku klasy A w jednym z najdynamiczniej rozwijających się obszarów biznesowych Warszawy. Czynsz: 5 520.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 938 m² 34,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Radzieje przy ulicy Węgorzewskiej. Działka w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 3938 m2. Sąsiadująca działka zabudowana. Media takie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 100m2 na drugim piętrze w przedwojennej kamienicy. Winda. Wysokość pomieszczeń 3,80m. Kamienica zamknięta, miejsce postojowe na wewnętrznym dziedzińcu. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 432 m² 131,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z warunkami zabudowy, projektem i pozwoleniem na budowę, sypniewo, gmina Margonin. Tytułem oferty jest płaska działka o powierzchni 1432 m z wydaną decyzją o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 495 zł81,79 m² 12 599,28 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w sercu Czyżyn - ul. Galicyjska Oferujemy mieszkanie w jednej z najbardziej przemyślanych i konsekwentnie realizowanych inwestycji mieszkaniowych w Czyżynach.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł625 m² 2 448 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowa Cena! Brak Prowizji ze strony Kupujących! Analiza chłonności - możliwość wybudowania: - 4 mieszkań o powierzchni użytkowej 476,72m2 lub - 4 mieszkań -o powierzchni użytkowej 512,6m2 lub.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł60 m² 12 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Ferdynanda Magellana budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł520 m² 8 557,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:17 200 m²

Rezydencja w Bydlinie, to nietuzinkowa nieruchomość położona w odległości 9 km od uzdrowiska Ustka - `z piękną, szeroką plażą nad Bałtykiem i 9 km od Słupska - miasta na prawach.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł92,98 m² 25 812 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nowoczesne 3 pokoje | Panorama Oliwa | cisza Na sprzedaż oferujemy przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 92,98 m , położone w prestiżowej inwestycji Panorama w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 250 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę w Skrzyszowie w powiecie Wodzisławskim w gminie Godów o powierzchni 1250 m2 zlokalizowaną przy ul. Partyzantów w zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47 m² 13 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Agencja westate oferuje Państwu na sprzedaż przytulne i w pełni funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie. Nieruchomość jest bardzo dobrze utrzymana, po remoncie i położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 045 zł43,57 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36,50 m² 79,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne studio w kompleksie Sobieski Residence [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Prezentujemy przytulne mieszkanie typu studio, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł800 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w otoczonej lasami miejscowość Kamińsko, gm. Przystajń, powiat kłobucki. Parametry działki: kształt: prostokąt, wymiary: 22m.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł37,29 m² 11 933,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w zacisznej lokalizacji na osiedlu "fale Bałtyku". W skład mieszkania o powierzchni 37,29m2 wchodzą; - salon + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

37,33 zł/m²375 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompleks pomieszczeń produkcyjnych (zwarta zabudowa) Budynki 1-kondygnacyjne o łącznej powierzchni 375m2 i wysokości 3,50m + użytkowanie placu manewrowego o powierzchni 200m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł98 m² 10 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 525 m²

Na sprzedaż: działka z dwoma domami w Łebczu - tylko 5 km od Władysławowa Sprzedam wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut od morza. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł74 m² 4 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi w gminie Pokój - działka około 41 arów. Oferta obejmuje działkę w trakcie wydzielenia o obszarze około 41 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Osiek,dolnośląskie

429 000 zł190 m² 2 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w południowo-zachodniej części Gminy Kostomłoty, zaledwie 5 km od węzła autostrady A4 i 6 km od centrum gminy, z bezpośrednim dostępem.