Nieruchomości

239 040 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

**komfortowe kawalerki do wynajęcia - Wrocław, ul. Koszarowa** Oferujemy do wynajęcia przytulne kawalerki w jednym budynku zlokalizowanym przy ul. Koszarowej, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł6 338 m² 473,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka dla dewelopera przy ul. Pomorskiej Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową działkę budowlaną o powierzchni 6.338 m2 położoną przy ulicy Pomorskiej w Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 497 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Starych Bielicach w miejscowości położonej zaledwie kilka kilometrów od Koszalina. Działka o powierzchni 1497 m z wydaną.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł41 m² 6 463,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:157 m²

W domu znajdują się dwa mieszkania, z oddzielnymi wejściami. Oferta dotyczy jednej części budynku typu, bliźniak , Nieruchomość posiada jedną kondygnację oraz strych nieużytkowy. Dach płaski.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł3 440,47 m² 8,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 38,45 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie prostokąta. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 444 m² 186,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kup bez prowizji - prowizję płaci tylko sprzedający! Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlano-mieszkaniowa o powierzchni 1444 m , położona w miejscowości Szydłówek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 338 zł41,71 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkania w stanie deweloperskim sprzedawane w ramach nowej inwestycji mieszkaniowej w centrum Nekli! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

2 498 zł32,01 m² 78,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Księcia Witolda w inwestycji Księcia Witolda 48. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Szczecin,zachodniopomorskie

37,62 zł/m²210 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem pomieszczeń biurowych z możliwością magazynowania lub prowadzenia działalności usługowej o łącznej powierzchni ok. 210 m2. Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenia biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł36 m² 83,06 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m , w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjonalność w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

146 960 zł668 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 600 m , położoną na pograniczu dzielnic Stradom i Brzeziny w Częstochowie. Lokalizacja idealnie łączy spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł57 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Tymienieckiego 16 ab. Posiada powierzchnię 57m2 i położone jest na trzecim piętrze w apartamentowcu. Całość wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rzeszotary,dolnośląskie

199 000 zł5 600 m² 35,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: działka budowlana Lokalizacja: rzeszotary gm. Miłkowice Powierzchnia: 5600 m2 największe zalety! atrakcyjna lokalizacja i powierzchnia media w drodze mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 000 zł41,18 m² 72,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal użytkowy idealny pod działalność handlowo-usługową, biurową zlokalizowany przy ul. 11 Listopada 7. Lokal na parterze z witrynami okiennymi. Lokalizacja: ulica 11 Listopada biegnie od Placu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł230 m² 1 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prezentuję na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Starokrzepice (gmina Kłobuck). Dom usytuowany jest na prostokątnej działce o powierzchni około 1500m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł49,60 m² 7 459,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na jezioro - Kartuzy, os. Wybickiego Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 49,6 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł520 m² 4 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:203 m²

Gotowiec inwestycyjny! dochodowa kamienica W samym centrum. Oferujemy do sprzedaży przedwojenną kamienicę , dochodową, w bardzo dobrym stanie zlokalizowaną w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

9 700 000 zł800 m² 12 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Wyjątkowa posiadłość o powierzchni 35000 m2 położona tuż za Strzelcami Dolnymi (słynącymi z organizowanego Święta Śliwki). Na działce znajduje się: - duży dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 800 zł54 m² 7 662,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 54m2 Kępno Osiedle Lawendowe! kwadrat prezentuje na sprzedaż mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Kępnie przy ul. Przemysłowej. Osiedle Lawendowe to dwa budynki wielorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

789 000 zł165,42 m² 4 769,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Dom po termomodernizacji z ogromną działką! Lipno, ul. Sportowa | 2 x Niezależne wejścia | Podlicznik | Działka 4700 m Cena: 790 000 zł (do negocjacji) Prezentujemy na sprzedaż solidny,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł57,16 m² 62,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu: komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 57 m , dostępne od zaraz, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł148,68 m² 8 407,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:547 m²

Dom z widokiem na jezioro w wyjątkowej lokalizacji w Szczecinku! Nieruchomość położona jest zaledwie 50 metrów od linii brzegowej jeziora Trzesiecko, w spokojnej części Szczecinka.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł38,20 m² 3 010,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie położone w miejscowości Starogard, gmina Resko. W miejscowości znajduje się sklep, przedszkole, szkoła, przystanek bus/pks. Wokół dużo terenów leśnych oraz jezioro. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł64,72 m² 16 996,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowoczesny apartament W górach! miejsce parkingowe W garażu podziemnym W cenie!szklarska poręba! Idealna oferta dla inwestora! Oferuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²563 m² 9 571 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia komercyjna na wynajem Przedmiotem oferty jest wynajem modułu biurowego o powierzchni 563 m2 na 25 piętrze, w budynku klasy A w Gdańsku Oliwie. Istnieje możliwość dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł43 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe - Gdańsk Przymorze, blisko morza Oferujemy na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Unin

Unin,zachodniopomorskie

334 000 zł75 m² 4 453,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:820 m²

Wyjątkowy dom letniskowy całoroczny na działce rolnej - Unin Marzą Państwo o własnym domu w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,43 m² 9 702,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja bez prowizji! Dwu pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Bronowicach przy ul. Krętej, cicha bezpieczna okolica blisko dworca głównego! Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł45,10 m² 7 716,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Biuro Kosyl-Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2-gim piętrze w budynku przy ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. - pokoje rozkładowe, (pow. 18,5 m2, 11 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

28,50 €/m²428 m² 12 198 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A+, oferujący blisko 34 000 m powierzchni biurowej rozmieszczonej na 7 kondygnacjach. Obiekt składa się z trzech niezależnych, połączonych ze sobą części, co.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 097 m² 134,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek przy ulicy Kościuszki w Nowogardzie, teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojąca lub bliźniaczą, w trakcie uzbrajania w wodę.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł10 400 m² 38,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Poczesnej, w bliskiej odległości od Auchana przy ul. Rolnej, o powierzchni 10400 m2. Oferta! 0% kup bez.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł67,37 m² 12 290,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

? mieszkanie, w którym po prostu chce się zamieszkać ? Zdjęcia są wizualizacja pokazują przykładową aranżację. Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i świetnie zaprojektowane mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł38,63 m² 12 943 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Oddanie VI 2025 Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 083 m² 137,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej, położonej w bardzo fajnej lokalizacji - ul. Topolowa. Blisko do centrum, świetnie skomunikowana z autostradą A1, a w najbliższym sąsiedztwie tereny.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł48,20 m² 8 921,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48.20 m2 znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Kalinowej na osiedlu Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

831 792 zł53,32 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup zwolniony Z podatku pcc do biura Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 2. piętrze w kameralnej, nowej inwestycji (planowane zakończenie - IV kwartał 2026). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 137 m² 102,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 2137 m2 w Orłowie nieopodal Nowego Dworu Gdańskiego w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i niezabudowanych działek. Idealna opcja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł172 m² 104,65 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestronny apartament w Opera Residence Wyjątkowy, przestronny apartament położony w Opera Residence jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45,50 m² 9 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 45,50m2, położonego, przy ulicy Ogińskiego w Gorzów Wielkopolski (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł800 m² 81,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych, położony przy granicy administracyjnej z miastem powiatowym Siemiatycze. Unikatowa lokalizacja - działki otoczone z czterech stron pachnącym lasem.