Nieruchomości

238 372 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

475 893 zł43,70 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów północny! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! idealne dla inwestorów pod wynajem! Zadzwoń i zapisz się na prezentacje! Na sprzedaż nowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł67 m² 10 701,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie na sprzedaż, gdynia Działki Leśne, warszawska Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży aktualnie 2-pokojowego mieszkania o pow. 67 m2 położonego przy samym Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

54,90 zł/m²216 m² 11 858 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Lokalizacja: lokalizacja w samym centrum Krakowa w odległości 7 minut do Rynku Krakowskiego. Doskonałe połączenie z resztą Krakowa zarówno komunikacją miejską Lokal: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł424 m² 8 488,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny położony w widokowej części Myślenic, na zagospodarowanej działce o powierzchni 20 arów. Nieruchomość oferuje wysoki standard wykończenia, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł140 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom w Sadkach piękna okolica, beskid Niski Cena: 330 000 pln Powierzchnia domu: 140 m Powierzchnia działki: 800 m Liczba pokoi: 6 Wybudowany w latach 80. XX wieku, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 041 m² 307,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną z rozpoczętą budową Wierzyce, os. Akacjowe Lokalizacja: wierzyce, osiedle Akacjowe Powierzchnia działki: 1041 m Numer geodezyjny: 207/13 Projekt domu:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

W ofercie naszego biura posiadamy ładny domek jednorodzinny w miejscowości Piskorowice gmina Leżajsk. Dom gotowy do zamieszkania, usytuowany na ładnej, równej działce o powierzchni 16,98 ara.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł43,15 m² 8 551,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiam Państwu lokal użytkowy położony na I piętrze w dzielnicy lsm przy ul. Jana Sawy Powierzchnia nieruchomości to 43,15m2. Składa się z - Holu ( 10 m2 ); - i Gabinet (19.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 068 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1068 m2. Książ śląski! gminia kożuchów. Działka posiada regularny kształt. Prąd przy granicy działki. Woda w odległości ok. 110m Gaz w odległości ok. 200m Działka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 916 m² 156,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1916 m - ogrodzona - gotowe media na działce - basen - zebrzydowice Idealna propozycja pod budowę domu z dużym ogrodem w świetnej lokalizacji. Gotowy, zadbany teren.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł4 100 m² 8,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Chcesz mieć swoją własną przestrzeń za niewielkie pieniądze? Mam coś idealnego działka leśna, gdzie cisza i spokój to mogłaby być gwarancja. Gdyby nie ok 220 metrów od działki, nie było.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 442 zł45,72 m² 7 315 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowej inwestycj w Wągrowcu - Osiedle Grunwald. Wysoki standard! - w cenie ogrzewanie podłogowe - rolety elektryczne i okna rehau 3-szybowe - wysoki standard części.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 655 m² 543,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana trzema drewnianymi domkami położona nad Jeziorem Koprowo w pobliżu Pola Golfowego i z dogodnym dojazdem do Międzyzdrojów. Oglądanie umawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł182,21 m² 6 860,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ten parterowy, wolnostojący dom o powierzchni 144 m został zaprojektowany z myślą o komforcie i estetyce. Prosta, nowoczesna bryła oraz przemyślany układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego budynku przy ul. Marcinkowskiego na osiedlu Staszica w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 55 m2, składająca.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,92 m² 22 865,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania klimatyczne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45,92 m2 na Żoliborzu. 1 piętro w budynku 2 piętrowym z 1930 roku.Spółdzielcze własnościowe prawo z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł318,06 m² 1 289,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Przestronny dom W budowie Z dużą działką I stawem na sprzedaż, czeszewo, gm. Gołańcz dom Z ogromnym potencjałem do indywidualnej aranżacji, piękna duża działka ze stawem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

761 000 zł63,44 m² 11 995,59 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na prezentację! Lokalizacji nie muszę Państwu przedstawiać, wyjątkowy apartamentowiec w Centrum miasta. Piękne i eleganckie klatki schodowe. Wyjątkowe miejsce. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 775 125 zł222,01 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nowy lokal usługowy o powierzchni 222 m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze w dziesięciokondygnacyjnym budynku w inwestycji Grzegórzki Park przy ulicy Płk. Francesco Nullo.

Szczegóły ogłoszenia

35 200 €8 800 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 8800 m2, marysin Al. Krakowska. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj posadzka bezpyłowa 7,5 T/m2 wysokość 12 m bramy poziom 0 doki oświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 300 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana - 13 arów - Młodziejowice, gm. Michałowice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 13 arów, położona w miejscowości Młodziejowice (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł55 m² 4 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 421 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Lubaczowa. Lokalizacja zapewnia ciszę, prywatność oraz komfort codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł332 m² 9 006,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 332.00 m2, z 7 pokojami. Lokalizacja:Sezamkowa. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 1550 m2.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł133 548 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna z potencjałem przy samej trasie S8. 35km od centrum Warszawy. 30km - Okęcie. Miejscowość - Nowa Bukówka Gmina - Żabia Wola Powiat - Grodziski Powierzchnia łączna.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko teraz - nowa niższa cena! nowa działka szczyrk ul. Salmopolska "pod golgotą" w pierwszej linii zabudowy! idealne miejsce do stworzenia miejsca dla koneserów narciarstwa jak I rowerów.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe 52,70m, położone na parterze, w bloku czteropiętrowym. Dogodny, ceniony rozkład pomieszczeń, z dużym potencjałem, posiada wiele ciekawych możliwości aranżacji. Trzy ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

866 000 zł303,83 m² 2 850,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:828 m²

Dom wolnostojący wraz z lokalem na wynajem Biuro Nieruchomości Apartament oferuje Państwu: budynek mieszkalny wraz z lokalem na wynajem z osobnym wejściem. Zlokalizowany jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 343 960 zł130,22 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:29/36

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż Apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Polsce - Olszynki Park Apartament w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 800 m² 60,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni 2800 m2 (ok 1100m2 budowlana), położoną w idealnej lokalizacji w Świerklanach. Działka jest prostokątna, pochyła, bez.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,98 m² 6 292,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   Mieszkanie dwupokojowe/od zaraz Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,98 m2 położone w Lubinie, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

37,51 zł/m²93,30 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Okrzei Powierzchnia: 93,30 m.kw. Piętro: 1 z 1 Przeznaczenie: biurowe Media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie wspólne Czynsz: 3 500 zł netto Opis: do.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł49 m² 8 469,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe i po kapitalnym remoncie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m znajdujące się w świetnej lokalizacji, bo na Alei Niepodległości, os. G. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

21,88 zł/m²160 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia budynek usługowy o powierzchni użytkowej 110m2 z przeznaczeniem komercyjnym (biura, usługi), zlokalizowany na skrzyżowaniu ul. Dekabrystów oraz Kilińskiego , na.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł180 m² 8 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Proponuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok 130 m3 ,posadowiony na działce ok.600 m2 Nieruchomość znajduje się w otoczeniu nowych domów o nowoczesnej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł194,60 m² 8 324,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 795 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł72,91 m² 2 688,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w Ludwikowicach Kłodzkich przy ul. Nadrzecznej! Jeśli szukasz wyremontowanego, fajnie urządzonego mieszkania o dużej powierzchni.