Nieruchomości

238 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

920 000 zł144 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom 5 pokoi, 120 m bliźniak z garażem działka 500 m Żabia Wola Lewa połowa bliżniaka w budynku dwulokalowym, zaprojektowany funkcjonalnie z garażem w bryle domu. Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²110 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro 96 m + 14 m części wspólnych | open space + gabinet | recepcja | klimatyzacja | windy | centrum Powierzchnia 96 m powierzchni biura + 14 m części wspólnych Standard.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł238,33 m² 19 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:946 m²

Dom, który wyróżnia się w każdym detalu. Dom wolnostojący na granicy Woli Justowskiej, 5-pokojowy, przestronny z dużą działką w bardzo wysokim standardzie, kompletnie wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł8 585 m² 139,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kompleks Działek w Nadbieli (gmina Poświętne) dosłownie na granicy z miejscowością Nowe Grabie - 5 km do Wołomina. Dla dewelopera, z Warunkami Zabudowy: teren z przeznaczeniem do.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł46,40 m² 14 633,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Wielkiej Wyspie osobna kuchnia, balkon Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m . Lokal znajduje się przy ul. Bacciarellego 71,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł96,80 m² 39,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: do wynajęcia na warunkach najmu okazjonalnego niespełna 97 m.kw., piękne, widokowe, mieszkanie 4- pokojowe w Dzielnicy Prądnik Biały, ul. Feliksa Konecznego 4. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 900 zł148,40 m² 8 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Parterowy Dom w spokojnej, zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący Parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody, wśród zieleni. Przedsprzedaż Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł5 031 m² 55,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia dużą działkę budowlaną na sprzedaż, znajdującą się w miejscowości Bieżeń przy ulicy Zielonej 29 (gmina Wręczyca Wielka). Nr działki: 951 obręb.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł92,38 m² 4 817,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Poznańska, słupsk Przestronne mieszkanie z piwnicą o powierzchni 92,38 m , położone na parterze kameralnego budynku dwurodzinnego. To oferta, która świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł11 735 m² 14,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę budowlano-zagrodową w Siedlcu Janowskim na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu urokliwą działkę budowlano-zagrodową.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43 m² 13 930,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe, 42,5m , usytuowane na 4 piętrze bez windy, po remoncie, do wprowadzenia. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont, jest w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł49 m² 43,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.06.2026 r. przestronne dwupokojowe, 49m mieszkanie z balkonem z widokiem na tereny zielone. Ulica: wybickiego obok ul Wrocławska / al. Kijowska/ Poznańska, 3 min do pkp Łobzów.

Szczegóły ogłoszenia

32,50 zł/m²200 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością oferujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy w postaci biura, oraz 2 sal konferencyjnych, zlokalizowany w Opolu, w dzielnicy Bierkowice. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł41,80 m² 7 607,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Tylko u nas! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,8 m , położone w samym centrum miasta , na terenie zamkniętego i spokojnego osiedla. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:459 m²

Dom z potencjałem i historią w sercu miasta idealny dla rodziny, inwestora lub pod działalność. Ta nieruchomość to świetna propozycja dla osób, które szukają domu z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł8 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji! Działki do wynajęcia w Gdańsku Osowej bezpośrednio przy Obwodnicy, castoramie, black Red White. Możliwość najmu powierzchni od 1000m2. Działka może zostać utwardzona na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

288 306 zł25,29 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc M32 Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc razem : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon i ogródek Szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł33 500 m² 22,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność, dostępna tylko W biurze onyx home! Mierzyno, gmina Gniewino, powiat Wejherowo, województwo pomorskie - działka o całkowitej powierzchni 3,35 ha. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł111 m² 2 072,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z potencjałem - Złoczew, blisko S8 Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 111 m , położony w miejscowości Złoczew, na działce 400 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 774 035 zł115,95 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkanie z tarasem 30m2 w nowej inwestycji na Prądniku Białym. Zakup bez prowizji I podatku pcc! Nowoczesne osiedle w północno-zachodniej części Prądnika Białego.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 075 m² 274,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bez prowizji dla biura od kupującego. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-rekreacyjną o powierzchni 1075 m 2 w bardzo dobrej lokalizacji w Ostrowcu Św., przy ul. Rzeczki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł650 m² 2,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie wynajem terenu Z budynkiem - Tarnów, fabryczna Do wynajęcia teren o powierzchni 650 m wraz z budynkiem o powierzchni 15 m, idealny pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł266,55 m² 4 123,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:442 m²

bliźniak na sprzedaż o powierzchni 266.55 m2, z 6 pokojami. Lokalizacja:Jaśminowa. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 442 m2.

Szczegóły ogłoszenia

637 200 zł1 080 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1080 m2 położoną w Gdańsku Klukowie przy ulicy Internetowej. Przeznaczenie terenu wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - teren.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł22 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży kawalerka z kw przy stacji metra Wierzbno. Budynek posiada dwie windy. Z mieszkania roztacza się piękny widok na centrum miasta. W odległości 200 m (3 min. na piechotę).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł111,20 m² 7 544,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Bez prowizji! Bez zezwolenia mswia. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 112 do 150 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł63,50 m² 5 433,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 3 pokojowe Z działką rekreacyjną brzoza lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Brzoza niedaleko Strzelec Krajeńskich 20 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Zieleniewo,zachodniopomorskie

779 000 zł101,64 m² 7 467,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w urokliwej miejscowości Zieleniewo. Zieleniewo położone jest nad jeziorem Miedwie do plaży około 500m. Doskonały dojazd do Stargardu (ok. 6km) do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46,50 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w centrum, ale jednocześnie z bliskością terenów zielonych? Marzy Ci się ciche mieszkanie z pięknym tarasem na którym możesz wypić poranną kawę? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł5 520 m² 84,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5520 m , położona w spokojnej i zielonej części Piławy Górnej. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł255 m² 17 254,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 966 m²

Wyjątkowe siedlisko z willą i rozległą działką - Koleczkowo, blisko Trójmiasta. To oferta dla osób, które szukają unikalnejnieruchomości z charakterem, łączącej komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł581,71 m² 3 953,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:689 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna dom + lokal handlowy + stały dochód pasywny (maszt telekomunikacyjny- 3.100zł/mięs dochodu) Na sprzedaż unikalna nieruchomość o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,09 m² 10 376,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48.09m2. Nieruchomość zlokalizowana na północy Rzeszowa os. Staromieście, przy ulicy Lubelskiej na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

627 660 zł8 726 m² 71,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt o powierzchni 8726 m2 znajdujący się w miejscowości Tomaszew gm. Wiskitki powiat Żyrardowski. Właścicielka podjęła kroki w celu uzyskania warunków zabudowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53 m2 zlokalizowane w Dębicy przy ulicy Rzeszowskiej 83. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł190,60 m² 4 979,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam dom wolnostojący na sprzedaż w miejscowości Fabianki, zaledwie 8 km od Włocławka. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 900 m , w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kwiejce,wielkopolskie

685 000 zł153,47 m² 4 463,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Puszczy Noteckiej - dom o powierzchni ok. 153,47m w Kwiejcach czeka na nowych właścicieli. Jeśli marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 024 zł63,08 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Azaliowe - Nowoczesne Mieszkania w Piasku koło Pszczyny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Piasek koło.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł44 m² 10 795,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokoje po generalnym remoncie | Widok na góry | Klimatyzacja | Bielsko-Biała Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4 piętrze z pięknym widokiem na góry ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 895 zł64,65 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu nowe, oddane do użytku czteropokojowe mieszkanie o metrażu 64,65m2 z dużym balkonem mieszczące się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 224 zł68,46 m² 9 790,01 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od dewelopera, z rynku pierwotnego, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w północnej części osiedla Kapuściska (bartodzieje Małe), w bezpośrednim sąsiedztwie terenów.