Nieruchomości

238 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

115 zł/m²235 m² 27 029 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronny i doskonale zlokalizowany lokal usługowy o łącznej powierzchni 235 m , położony przy ul. Woronicza 31. To doskonała propozycja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²73 m² 3 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal: - lokal w układzie 3 pokojowym - dostępne różne metraże: ok 13, 30, 40, 50 i 70 m2. (1, 2, 3 pokojowe) na różnych piętrach- w zależności od dostępności. - czynsz podstawowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł200 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej ok 200mkw położony w miejscowości Wojcieszyn w trzeciej linii zabudowy od ulicy Warszawskiej. Dom wybudowany w latach 90-tych, metodą.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł29,53 m² 18 963,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę wyjątkowego mieszkania o powierzchni 29,53 m , położone na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Jasnej 7 w Lublinie. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 552 zł40,06 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową na mapie Tarnowa. Znajduje się ona na rogu ul. Sportowej i Warsztatowej. Jest to kompleks trzech budynków w którym będzie się znajdować.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²150 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuje wynajem lokalu w Tarnowskich Górach, powierzchnia użytkowa - 150m2, wysokość pomieszczeń - 3,15m; podział powierzchni: poczekalnia wraz z toaletą dla klientów, sala obsługi ,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł2 729 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Opis nieruchomości. Powierzchnie biurowe na dużej działce w centrum miasta. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o łącznej powierzchni 3055 m oraz prawo.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł88 m² 85,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stylowa Rezydencja "na Mariensztacie" jest zlokalizowana przy ul. Bednarskiej w pobliżu Krakowskiego Przedmieścia. Urokliwe miejsce z bardzo dobrą komunikacją oraz prestiżowym sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

29,95 zł/m²21,70 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje ofertę najmu lokalu biurowego w budynku położonym Dębicy przy ul. Rzeszowskiej. Atrakcyjna lokalizacja - w sąsiedztwie obiekty handlowo usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

385 252 zł32,68 m² 11 788,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości! Przedstawiam komfortowy, w pełni umeblowany i wyposażony apartament, który znajduje się w nowoczesnym, kilkuletnim budynku apartamentowym,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy ścisłe centrum Katowic, tuż przy Dworcu Głównym. Lokal do generalnego remontu idealny pod inwestycję lub aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

409 900 zł56,23 m² 7 289,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie - Bydgoszcz, górzyskowo Na sprzedaż komfortowe i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,23 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł61,35 m² 3 178,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do odświeżenia lub małego remontu, 2 pokojowe mieszkanie z możliwością stworzenia 3 pokoi, o powierzchni 61,35m , położone w spokojnej okolicy blisko parku, w Rudzie Śląskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal użytkowy o pow. 50 mkw położony na parterze w ciągu lokali handlowo-usługowych na Górczynie. Składa się z sali głównej 6,40m x 5,60m; biura, wnęki kuchennej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł63,70 m² 50,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Okolica: zamknięte, chronione osiedle dwupiętrowych budynków położone u zbiegu Julianowskiej i Wenus. Duże przestrzenie między budynkami, tereny spacerowe, miejsce dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł35 900 m² 7,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania teren o powierzchni 3,59ha w miejscowości Ignaców. Działki nr 51/1, 51/3, 51/5. Klasy ziemi: - rvi - 1,47ha, - rv - 0,64ha - psv - 0,61ha, - lsv - 0,29ha, - lsvi - 0,29ha - psvi -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 346 zł59,55 m² 13 675 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Od Dewelopera | Nowe Mieszkanie | Sprzedaż Mieszkań | Warszawa Ursus | Mieszkanie Trzypokojowe | Mieszkanie Na Ursusie | Promocyjne Ceny Podatek pcc 0% Prowizja 0% Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36,80 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| rezerwacja mieszkanie na osiedlu C! Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 36,8m 2 składająca się z jednego dużego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

84 300 zł2 927 m² 28,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje niezabudowaną działkę gruntu o nr 1433/253, o powierzchni 2927 m2, zlokalizowaną w Mysłowicach w rejonie ul. Górnośląskiej, obręb Kosztowy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł128,42 m² 8 487,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

-kupujący nie płaci podatku pcc- przedstawiamy ofertę segmentów idealnych dla rodziny z dziećmi, zlokalizowanych w cichym położeniu, zaledwie kilka set metrów od szkoły podstawowej oraz 200.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł198 015 m² 18,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotowa nieruchomość ma nieregularny kształt, jest nieogrodzona. Na jej terenie znajduje się fragment ogrodzenia nieruchomości sąsiedniej oraz inne składniki budowlane - pozostałości po.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł5 700 m² 101,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Siepraw | Prywatna enklawa pod lasem | 57 arów spokoju zaledwie 20 min od Krakowa Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej w towarzystwie szumu liści, a nie szumu autostrady? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł5 700 m² 50,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, które dają coś więcej niż tylko metry kwadratowe. Dają oddech, ciszę i poczucie przestrzeni. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni ok. 5 700 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 448 m² 656,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana zlokalizowana w świetnie skomunikowanej miejscowości Opacz Kolonia przy ul. Grabowej. Kluczowe informacje: działka objęte jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł125 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w Charzynie, w stanie deweloperskim. Inwestycja zlokalizowana jest w odległości około 12 km od prężnie rozwijającego się Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł6 490 m² 130,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka w miejscowości Jastrzębia gm. Lanckorona. Teren lekko nachylony, w kształcie prostokąta. Cicha i bardzo spokojna okolica. Prąd, gaz i woda na działce. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł94,22 m² 8 798,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowość na rynku nowosolskim! Dom mieszkalny (segment) o powierzchni użytkowej ok 94 m z dodatkowym poddaszem, na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł62 m² 12 242 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Kordiana. Lokal dostępny od 1 kwietnia 2026 r. Piętro: 3/4. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł17,52 m² 17 066 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości: - bardzo dobrze skomunikowana dzielnica, - pełne zaplecze handlowo - usługowe, - bliskość lasów i terenów rekreacyjnych, - nowoczesne wykończenie mieszkania - przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 585 zł40,72 m² 27 642,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty - Prywatne miejsce do cumowania łodzi główny atut nieruchomości, idealny dla miłośników żeglarstwa i sportów wodnych - Powierzchnia: 40,72 m - Funkcjonalny układ 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 700 zł142,20 m² 6 516,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 687 m²

Nowoczesne osiedle wolnostojących domów położonych w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Serock urokliwie położonym nad zalewem Zegrzyńskim. Nasza inwestycja to idealne połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł45,56 m² 9 657,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje | 45,56 m | 1 piętro | balkon | klimatyzacja | blisko jeziora | Człuchów Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie położone w Człuchów przy al. Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 154 zł40,05 m² 15 958,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe na 4 piętrze (powierzchnia 40,05 m2), położone w bardzo dobrej lokalizacji na Prądniku Białym w Krakowie. To ciekawa opcja pierwszego własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Szczecin,zachodniopomorskie

336 500 zł1 082 m² 311 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Zamieszkaj na Prawobrzeżu Szczecina- świetnie skomunikowana, otoczona lasami dzielnica Sławociesze : Działka o powierzchni 1082m2 z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł900 m² 766,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:58 560 m²

Tak, zgadzam się! Dworek z 1800 roku to prawdziwa perełka nie tylko ze względu na swoją wartość historyczną, ale również ze względu na wyjątkowy klimat, jaki oferuje. To nie tylko budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

127 440 zł1 593 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana W szamocinie. - oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1593 m 2 w Szamocinie, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

7 700 zł2 880 m² 2,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu oferuje do najmu teren w sąsiedztwie przy budynku dworca Bielany Wrocławskie, stanowiący część działki nr 163/1 , Obręb Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

2 289 000 zł282 m² 8 081,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Oferujemy Państwu piękny dom na sprzedaż z ogrodem. Właściciele włożyli w niego sporo wysiłku i serca żeby doprowadzić go do idealnego stanu. Dom udoskonalany był najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł116 m² 7 663,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Bliźniak narożny z ogrodem i garażem | 116 m | Rybnik Ochojec Na sprzedaż wyremontowany, w pełni umeblowany budynek narożny z garażem, wybudowany w 1997 roku, położony.