Nieruchomości

239 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 460 000 zł7 353 m² 198,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Woli przy ul. Kopalnianej, o łącznej powierzchni 7353 m2 , w skład której wchodzą: działki gruntu nr 1739/37, 1705/37, zapisane w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

264 999 zł1 055 m² 251,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż ogrodzona działka z notarialnym dostępem do jeziora Raduńskiego (400m). Lokalizacja: borucino -.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

DO wynajęcia, nowoczesny dom wolnostojący Z antresolą, tarasem I garażem, łaziska-kruszyn,gmina bolesławiec. Wgn Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szymonowo

Szymonowo,warmińsko-mazurskie

350 000 zł110 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 231 m²

Rezerwacja oferty /oferta na wyłączność/ Szanowni Państwo Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży siedliska, położonego w miejscowości Szymonowo, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

781 476 zł46,98 m² 16 634,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 836 zł65,75 m² 7 860,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dzień otwarty W centrum zabrza - 25 kwietnia! Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji? To idealny moment! Zapraszamy na Dzień Otwarty już w najbliższą sobotę (25.04).

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł85,56 m² 11 103,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku pcc Oferujemy Państwu domy położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Stąd wszędzie jest blisko;.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł130 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:590 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem | Dom | Lokal usługowy | Budynki gospodarcze | Gorzów Wlkp. Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości położonej przy ul. Sulęcińskiej w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł17 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 17 m2. Usytuowane na parterze kamienicy , przy ul. Bogedaina 27: - 300 m od rynku w Chorzowie oraz 1,5 km od Parku Śląskiego - Dojazd do centrum Katowic:.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł38 m² 3 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream Homes poleca na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,62 m2 w kamienicy w centrum Inowrocławia. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł685 m² 2 627,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 129 m²

Na sprzedaż zorganizowane przedsiębiorstwo posiadające działki częściowo własnościowe, częściowo w użytkowaniu wieczystym. Na jednej z działek hala - hangar o konstrukcji stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

713 000 zł39,99 m² 17 829,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta na Wyłączność dostępna u Phinance i Partnerów Biuro Phinance oferuje dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku mieszkalnym. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58,54 m² 10 232,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Wieliczka ul. Magnoliowa Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na kameralnym zamkniętym osiedlu zabudowy jednorodzinnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 925 m²

Oferta sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym w lokalizacji Nowa Gadka, gm.Ksawerów. Dom z cegły czerwonej jednopiętrowy, na podłogach pierwsza wylewka, okna Urzędowski drewniane, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł259 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:907 m²

Oferujemy na sprzedaż rodzinny dom wykończony W wysokim standardzie I W doskonałej lokalizacji Na sprzedaż atrakcyjny dom w cichej i spokojnej okolicy ok 15 km od Bydgoszczy Solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł164 m² 2 439 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:587 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w postaci działki zabudowanej budynkiem w stanie surowym otwartym, w zabudowie bliźniaczej, położona w malowniczej miejscowości Wola Batorska,.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł35,28 m² 15 589,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun Nieruchomości Robert Kordowski telefon   Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Podwalu. Gotowiec inwestycyjny - idealne pod najem! Mieszkanie było wcześniej biurem kancelarii adwokackiej.

Szczegóły ogłoszenia

540 zł300 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w woj.Podkarpackim w miejscowości Przysieki. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 011 zł38,09 m² 14 702,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł3 855 m² 67,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż działkę znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 075 zł84,25 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania w stanie deweloperskim. Opis Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83,74 m2, położone na 1. piętrze z dużym tarasem 23,42 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł59 m² 8 135,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkania W zabudowie bliźniczej - Studzienice 4 km od Pszczyny Budynek 4 lokale. Każdy - odrębne wejście, bez części wspólnej. Duża działka: 1100 m2 z wydzielonymi ogródkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł45,44 m² 12 433,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy niezmierną przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,44m2, wykończone pod "klucz" w nowej inwestycji w Świnoujściu - Warszów, obecnie w najmie.

Szczegóły ogłoszenia

3 258 720 zł217 248 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 21,7 ha w sercu natury Brzoza, gmina Nowa Wieś Wielka, zaledwie 15km od Bydgoszczy! Szybki dojazd w różne regiony Polski zapewni nowo budowana droga S10. Szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł42,45 m² 14 840,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem 65 metrów w nowej, kameralnej inwestycji, znajdującej się na krakowskim Ruczaju. Mieszkanie: metraż: 42,45 m2 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł15 400 m² 14,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Zimnowoda- nr. 62/1 obręb Zimnowoda (województwo śląskie). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł46 m² 13 673,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal z witrynami od strony głównej ulicy i chodnika, położony na wysokim parterze budynku mieszkano-usługowego w Gdyni -redłowo, przy ul. Legionów. Duże przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 750 000 zł256,63 m² 6 819,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:862 m²

Zamieszkaj w cichej, zielonej części Szczecina - wyjątkowy dom na Osowie! Jeśli marzysz o życiu w spokojnej części miasta, z dala od zgiełku, ale z łatwym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

35,62 zł/m²146 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Komfortowy lokal biurowy w reprezentacyjnym budynku z 2007 roku. Lokal znajduje się na piętrze budynku, składa się z: - 4 pomieszczeń biurowych, łazienki, kuchni; - ogrzewanie: pompa ciepła (.

Szczegóły ogłoszenia

70 500 zł1 175 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania 9 działek budowlanych w Stajenczynkach w gminie Obrowo powiat Toruński, województwo kujawsko- pomorskie. Działki znajdują się w pięknym miejscu w otoczeniu lasów Jest.

Szczegóły ogłoszenia

289 900 zł173 m² 1 675,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 173m 2 (użytkowej 140m 2 ) z garażem wolnostojącym w Trzebini osiedle Wodna (cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł155,92 m² 5 451,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim - Kłaj, blisko Puszczy Niepołomickiej Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w miejscowości Kłaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Oleszno

Oleszno,kujawsko-pomorskie

769 000 zł100 m² 7 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w malowniczej miejscowości Oleszno k.Wielgiego. To miejsce to doskonała lokalizacja, 10 minut do Lipna a 18min do Włocławka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł680 m² 161,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Koszyce Wielkie koło Tarnowa. Działka o powierzchni ok. 7 arów. Znajdują się na niej samosiejki drzew liściastych. Dojazd od.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł46,88 m² 3 410,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Maszewo Lęborskie, ul. Szkolna Lider Nieruchomości i Finanse prezentuje mieszkanie na sprzedaż w Maszewie Lęborskim przy ulicy Szkolnej. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł88 m² 2 829,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 221 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom w wolnostojący w miejscowości Jaroszów gm. Żarki. Dom ma powierzchnię ok. 88m i położony jest na działce o pow. 1221m .Dom do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 213 m² 103,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona jest przy ścianie lasu we wsi Janczewo przy ulicy Leszczynowej w gminie Santok. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 8 km od Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura posiadamy na wynajem mieszkanie 3 pokojowe w Rzeszowie przy ul. Strażackiej. Nieruchomość wykończona z dbałością o każdy szczegół. Dostępna od zaraz! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł7 783 m² 205,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa 7783m2 w Dąbrowie Górniczej ul.Koksownicza W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzi działka ewidencyjna nr 2328/10 z obrębu 0012.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 084 m² 645,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu działkę o powierzchni 1084 m położona w miejscowości Gdynia ul. Kolonia, w dzielnicy Dąbrowa. Lokalizacja: działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Pisz,warmińsko-mazurskie

770 000 zł171,13 m² 4 499,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość położony w Piszu przy ul. Chopina 4/1. Nieruchomość znajduje się w budynku jednorodzinnym dwulokalowym i stanowi interesującą.