Nieruchomości

238 517 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 800 000 zł186 m² 9 677,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dzień dobry, mam do zaoferowania w pełni funkcjonująca, renomowana pizzeria działająca nieprzerwanie od 19 lat. Lokal z ugruntowaną pozycją na rynku, stałą bazą klientów i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 704 m² 87,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1704 m , położona w północnej części Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 112 m² 71,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 11,12 ar - kamień, podkarpackie Spokojna okolica | Warunki zabudowy | Media w pobliżu Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

50,46 zł/m²33,69 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy na parterze w Barcinie 33,69 m2 Oferujemy do wynajęcia parterowy lokal usługowy o powierzchni użytkowej 33,69 m2, znajdujący się w największej galerii.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł90,64 m² 17 641,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Kraków, stare Miasto - Unikatowe lokale z widokiem na Bazylikę Mariacką! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej lokalizacji Krakowa. Lokale znajdują się w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 577 000 zł10 017 m² 357,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przystań portowa w Urazie znajdująca się na 275 km biegu Odry pomiędzy Wrocławiem a Brzegiem dolnym. Wyposażona w 55 stanowisk do cumowania łodzi oraz jachtów. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł70 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż komfortowy domek letniskowy (nr.1) zlokalizowany w miejscowości Żarnowska przy ul.Spokojnej w atrakcyjnym rejonie turystycznym, w bezpośrednim sąsiedztwie Łeby oraz jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 001 m² 374,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1001 m , położona w malowniczym Rajszewie (gmina Jabłonna). Działka zlokalizowana jest tuż przy granicy z Rezerwatem Przyrody Jabłonna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł280 m² 7 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 280m wraz z dwustanowiskowym garażem , zlokalizowany w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł48,31 m² 15 090,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: jednopoziomowy apartament numer 5 z oddzielną sypialnią, salonem i aneksem kuchennym Willa urnes, biała, resort Norweska Dolina, szklarska Poręba Marzysz o luksusowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 383 450 zł9 223 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę inwestycyjną przy nowobudowanej drodze doskonała lokalizacja! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 9223m , położona w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł42,97 m² 6 190,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

M-2 z dwoma balkonami, do własnej aranżacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42,97.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł500 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:21

 

Rok budowy:2011

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: dom wolnostojący w Gdańsku o funkcji mieszkalno-usługowej Gotowy biznes noclegowy (pensjonat / najem krótkoterminowy / pracowniczy).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

510 899 zł52,68 m² 9 698,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować proindustrialną inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim bocianowie. zakończenie III kwartał 2026 Prezentowana inwestycja to osiedle Industria w Bydgoszczy, która.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł1 305 m² 438,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 087 m²

Drezdenko, budynek usługowo - mieszkalny, 1305 m2, sprzedam, 572 000 pln, netto. Budynek biurowy w centrum miasta. Nieruchomość stanowi grunt zabudowany, złożony z kilku działek.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 000 m² 47,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - uroczej dużej działki z przeznaczeniem do zabudowy mieszkaniowej, znajdującej się w spokojnej okolicy, z łatwym dojazdem dzięki drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł226 m² 7 522,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:233 m²

Kamienica z początku XX wieku - centrum Grodziska Mazowieckiego, ul. Sienkiewicza Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa kamienica z początku XX wieku, położona w samym sercu Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

36,37 zł/m²115 m² 4 182 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal pow. 115 m2 zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Sienkiewicza, w ścisłym centrum Kielc. Lokal może być przeznaczony na dowolną działalność - handlowo - usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

8 487 325 zł22 045 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o dużym potencjale inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł58,11 m² 20 306,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy | zachodnia strona świata | częściowy widok na morze Lokal o powierzchni 58,11 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł143 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej 143 m - działka 340 m Stan surowy zamknięty Doskonała lokalizacja Duży potencjał aranżacyjny Lokalizacja: cicha, spokojna okolica z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł75,10 m² 10 918,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dwupoziomowy dom z ogrodem l Cisza l Zieleń l Szybki dojazd do centrum Krakowa Sprzedam dom w zabudowie szeregowej 4-pokoje z ogródkiem w Krakowie - Opatkowicach.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł61 m² 5 491,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61 m2 , położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ. Blok po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł47,80 m² 4 497,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone w Świeradowie-Zdroju przy ul. Bronka Czecha. Lokal mieści się na II piętrze kamienicy. Na posesji przy.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 059 m² 127,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją nieruchomości zlokalizowanych w miejscowości gminnej - Krotoszyce powiat legnicki zaledwie 10 km od Legnicy. Są to 2 działki budowlane położone na.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaoferować atrakcyjną działkę w Świebodzicach, w dzielnicy Ciernie. Działka o powierzchni 9 arów, położona w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48,99 m² 7 144,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przemyśl, ul. Słowackiego - Wyjątkowe, ciepłe Mieszkanie z Dużą Piwnicą Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja! Nie przegap tej wyjątkowej oferty mieszkania na spokojnym osiedlu, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

28 000 zł761 m² 36,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala na wynajem na Glinkach, blisko drogi nr. 25 w bardzo dobrym stanie. Budynek składa się z dwóch pięter na terenie znajduje się parking samochodowy, wyłożony kostką betonową.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł132 m² 3 371,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:967 m²

Sprzedam dom uroczym zakątku Jury Krakowsko-Częstochowskiej w Pińczycach. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 132 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rymanów - działki mieszkaniowo-usługowe teraz W obniżonej cenie! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach od 10 ar do 14,69ar położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 055 000 zł123,51 m² 8 541,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:547 m²

Na sprzedaż dom 1b w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 546,62 m2 Powierzchnia 123,57 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł51 m² 13 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,72 m , położone przy ul. Myśliwskiej w bardzo atrakcyjnej i pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²20 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy - Ruda Śląska, ul. Niedurnego 65 Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 20 m , zlokalizowany na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Niedurnego 65.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

170 850 zł25,50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bytom Odrzański, mieszkanie w stanie deweloperskim, 25,50 m2, 1 pokój, II piętro, balkon, cena 170 850 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w stanie deweloperskim na prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł73 m² 8 205,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

apraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją mieszkaniową w Koszycach Wielkich, która łączy w sobie nowoczesność, komfort oraz troskę o środowisko! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55,39 m² 5 037,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkaniez 3-ma osobnymi pokojami, z wymionionymi instalacjami, połozony w spokojnej okolicy, przy ul. Waryńskiego 3. w Gorzowie Wlkp. idealne dla rodziny lub na inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł226 m² 3 008,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:471 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości na sprzedaż dom nad jeziorem! twoja oaza spokoju W cenie mieszkania. Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość, położoną w Lubiatowie.

Szczegóły ogłoszenia

92,59 zł/m²27 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do najmu lokal użytkowy o powierzchni 27m2 przy ulicy Obornickiej. Lokal posiada łazienkę z wc, umywalką oraz bojlerem. Jest wyposażony w klimatyzator z funkcją grzania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł206 m² 6 747,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 146,0 m2, usadowiony na działce 1000 m2. Domy stanowią część inwestycji Osiedla. Termin zakończenia budowy: jesień 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 150 zł63,50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim dla osób lubiących duże powierzchnie. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowe mieszkanie z poddaszem, dużym tarasem i widokiem na las! lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najmłodszych dzielnic Gdyni, położona jest w jej zachodniej.