Nieruchomości

238 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

259 000 zł15,76 m² 16 434,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Lokal położony w Jastrzębiej Górze przy ul. Sanatoryjnej, o powierzchni 15,76 metra kwadratowego. Nieruchomość o charakterze niemieszkalnym, idealna jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł764,30 m² 14 392,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:581 m²

Łeba pod inwestycję! Oferujemy do sprzedaży funkcjonujący, dochodowy pensjonat z ośmioma lokalami użytkowymi o powierzchni całkowitej 764,3m 2. Budynek czterokondygnacyjny wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

418 750 zł1 250 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wiem, jak ważne jest znalezienie idealnego miejsca do życia - takiego, które łączy ciszę, kontakt z naturą, piękny widok oraz łatwy dojazd do miasta. Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 440 zł68,28 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 69,28 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek C. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 120 zł62,98 m² 7 956,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł3 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania atrakcyjna działka na ulicy Igołomskiej w Krakowie , 30 arów , przy drodze z wjazdem z drogi serwisowej , działka w Planie zagospodarowania mu - mieszkaniowo - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Z przyjemnością prezentuję przestronne 3-pokojowe, jasne i bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m , zlokalizowane w krakowskich Bronowicach przy ul. Podkowińskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 854 600 zł101,95 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym położonym w sercu Krakowa. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

67,50 zł/m²40 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 40m2 - Lublin Centrum, wejście od ulicy, witryna wystawowa, lokal obecnie składa się z: - przedsionek / poczekalnia o pow. około 9,1m2 - sala sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu mieszkanie jednopokojowe położone w budynku z 2011 roku w ścisłym centrum miasta. Szczegóły oferty: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

469 500 zł3 178 m² 147,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam dużą uzbrojoną ,działkę o powierzchni 3178 m2 w miejscowości Czapielsk ul. Stokrotki za Kolbudami. Działka ładnie położona na lekkim wzniesieniu ,jest pięknie nasłoneczniona ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 983 000 zł46 317 m² 42,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek położony w Miłocicach, gmina Jelcz-Laskowice, powiat oławski, województwo dolnośląskie. Przedmiotem oferty jest teren o łącznej powierzchni 46 317 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł11 026 m² 299,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki inwestycyjne w Łebie! Bezpośredni dostęp do głównej drogi prowadzącej do centrum Łeby i w stronę plaży! Łeba to znane i cenione miejsce turystyczne, odwiedzane przez setki.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł662 m² 5 287,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 810 m²

Rezydencja Z basenem W cenrum serocka! Nieruchomość położona w sąsiedztwie parku, zaledwie 400m od Rausza, 300m do brzegu Narwi, w promieniu kilkuset metrów szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 683 zł39,63 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.39,63 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwa pokoje Z anaksem kuchennym wolne od zaraz Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym w bardzo dobrej lokalizacji w samym centrum Grójca. Duży pokój z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

316 880 zł46,60 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: nowoczesny blok pasywny z pompą ciepła, panelami fotowoltaicznymi i magazynem energii to realne oszczędności nawet do 40% na ogrzewaniu i ciepłej wodzie! Lokalizacja: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł180 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

NA sprzedaż Dom bliźniak w Zduńskiej Woli - 180 m , działka 1054 m , stan surowy zamknięty. Lokalizacja: zduńska Wola, ul. Niemcewicza 13 Typ nieruchomości : dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

878 999 zł72 m² 12 208,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe Sępolno 71,46 m + duża piwnica Ogródek 2 łazienki - Lokalizacja: wrocław Sępolno - Powierzchnia użytkowa: 71,46 m - Liczba pokoi: 3 - Kuchnia: otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł75 m² 1 933,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Luksus expert posiada w sprzedaży obiekt handlowo - usługowy, po sklepie spożywczym. Powierzchnia budynku to 75 m2. Posadowiony jest na działce o powierzchni 0,588 ha. Nieruchomość ta znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł260 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 260 M2 położony w dzielnicy Jastrzębia- zdroju Bzie Zameckie. Dom został wybudowany w 2005 r; składa się z piwnicy parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł31,74 m² 10 081,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu w ścisłym Centrum Szczecina, ale położone w cichej oficynie. Idealna propozycja dla osób poszukujących pierwszego mieszkania lub dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

4 940 000 zł2 670 m² 1 850,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Do sprzedaży obiekt magazynowy z 2008r. z możliwością prowadzenia funkcji produkcyjnej o łącznej powierzchni ok 2670m2 usytuowany w miejscowości Kosewo (obok Nasielska). Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Złotów,wielkopolskie

1 700 000 zł400 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:932 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, 400 m2, 7 pokoi, ogród, staw - Złotów Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł46 m² 15 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Kraków, os. Krowodrza Górka - ul. Rusznikarska - trzypokojowe z jasną kuchnia, duża loggia, 1 piętro opis mieszkania Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 143 m² 111,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową Jeziora Wysokie Brodno. Cena do negocjacji. Zapraszamy do zakupu działki z linią brzegową Jeziora Wysokie Brodno. Nieruchomość ma powierzchnię 3143 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34,55 m² 66,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! lokalizacja Mieszkanie położne przy ul. Dworcowej tuż przy ul. Wielickiej na wysokości przystanku tramwajowego, mcdonald's i Lidla. Doskonale skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł45,13 m² 7 976,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Numer oferty W biurze: sm/el28/2025 Oferta wyłącznie u nas w biurze. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie spółdzielcze -własnościowe w dobrym stanie technicznym zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

478 500 zł210 m² 2 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

0% prowizji od Kupującego! = Zapraszamy na prezentację komfortowego domu jednorodzinnego, idealnego dla rodziny poszukującej funkcjonalnej i gotowej do zamieszkania przestrzeni. Na poziomie parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 673 zł41,39 m² 17 750,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (gocławek), ul. Jordanowska 18 Metraż: 41,39 m + balkon 4,50 m Piętro: 2/3 Rok budowy: 2025 Standard wykończenia: stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

13 900 000 zł860 m² 16 162,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Duży dom składający się z trzech kondygnacji. Kryty dachówką ceramiczną. Piwnica składa się z bardzo wysokich pomieszczeń: barek z niewielką kuchnią, sala telewizyjna, siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 499 m² 169,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług przeznaczonych pod utrzymanie istniejących oraz realizację nowych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł4 811 m² 135,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-mieszkaniowa w Rzuchowie - gmina Kornowac Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4811 m w Rzuchowie, położona przy drodze asfaltowej. Teren jest płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł20 600 m² 240,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży teren stanowiący część terenu po fabryce wkładów odzieżowych "camela" przy ulicy Cichej 5. Na terenie kompleksu znajdują się 3 budynki: - ceglany, 3 kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 305 m² 99,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka budowlana w malowniczym Kobielniku Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1305 m , położona w urokliwej miejscowości Kobielnik, w gminie Wiśniowa.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 300 m² 99,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł923 m² 498,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**tylko U nas** Zamieszkaj zaledwie 15 km od centrum Gdańska! *istnieje możliwość zakupu wraz z działką nr 138/38, która widoczna jest na zdjęciu numer 3* lokalizacja: leźno to.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,90 m² 15 032,68 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m z dużym balkonem, położone przy ul. Romualda Millera 16 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł30,03 m² 10 989,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka 30,03 m | Oficyna kamienicy | ul. Marcelego Mottego | Gotowa do wprowadzenia Opis nieruchomości: -powierzchnia: 30,03 m -położenie: poddasze w oficynie kamienicy -bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł800 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację działki. Doskonałe położenie nieruchomości zapewnia świetny dojazd do pobliskich miast.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł86,20 m² 19 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Osiedle Jelitkowski Dwór na Gdańskim Prymorzu to miejsce, które.