Nieruchomości

239 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

729 999 zł38,21 m² 19 104,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Posag 7 Panien budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 074 m² 91,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka W jaśle Na sprzedaż działka z możliwością uzyskania decyzji o warunkach zabudowy o powierzchni 0,2074 ha. Działka objęta jest studium uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie składające się kuchni, przedpokoju, łazienki z wc oraz pokoju zlokalizowane w Zabrzu. Kamienica ocieplona, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie umeblowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Przesieka

Przesieka,dolnośląskie

3 999 000 zł1 200 m² 3 332,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu fantastyczny pensjonat położony na szczycie Przesieki. Przesieka znana i lubiana miejscowość górska - wodospad Podgórnej (kultowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł35,75 m² 13 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 717 m²

Do sprzedaży komfortowy dom rekreacyjny położony na peryferiach Piotrkowa Trybunalskiego. Świetna nieruchomość pod rekreację, letnisko bądź po pewnych przeróbkach nawet do całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 100 m² 1 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam serdecznie! Na sprzedaż działka budowlana w Warszawa Okęcie Włochy, na której w chwili obecnej jest położony dom jednorodzinny wolnostojący. Dojazd ulica asfaltową. Dom do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł102 m² 6 813,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Do sprzedania jako gotowy biznes lub np. rodzinna nieruchomość wypoczynkowa - działka z trzema domkami letniskowymi blisko Jeziora w Sitnie (gm. Kartuzy) na Kaszubach. Lokalizacja: sitno - wieś.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł7 795 m² 20,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 26/3, obręb ewidencyjny 0005 w Kaliszu Pomorskim, woj. zachodniopomorskie. Nieruchomość ma powierzchnię 7795 m2 i kształt zbliżony do rombu/prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny 4-pokojowy apartament | Widok na Wawel | 120 m | Po remoncie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł18 m² 161,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Masz wrażenie, że wynajęcie mieszkania w tych czasach przypomina załatwianie kredytu w banku? Masz dość tej całej dokumentacji? Udowadniania zarobków? Najmu okazjonalnego u Notariusza?.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł473 m² 2 854,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w centrum Milanówka! Zabudowa pierzejowa , media miejskie, ścisłe centrum. Dla działki wydano prawomocną decyzję pozwolenia na budowę. Budynek 3 kondygnacje ,4 mieszkania ,.

Szczegóły ogłoszenia

676 445 zł69,40 m² 9 747,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż | 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami | 69,40 m | Złotno Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,40 m , położone na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł77 m² 14 220,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Przestronne mieszkanie w centrum Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 950 m² 847,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny (3 spójne działki|) położony w centrum Zgierza, w sąsiedztwie targowiska miejskiego. Lokalizacja gwarantuje doskonałą widoczność, stały ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kielce,świętokrzyskie

199 000 zł575 m² 346,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 575 m2 zlokalizowana na os. Biesak w Kielcach. Działka w kształcie litery L, płaska. Działka w drugiej linii względem drogi, do działki bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł181,53 m² 14 322,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:33 300 m²

Na sprzedaż kompleks nieruchomości o powierzchni 3,33 ha, położony w miejscowości Moczkowo w strefie podmiejskiej Barlinka, zaledwie kilka minut od centrum miasta oraz Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²440 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Luksusowy lokal biurowy 440 m , III piętro Do wynajęcia absolutnie unikatowy, luksusowy lokal biurowy o powierzchni ok. 440 m (wysokość do 4,20 m) , zlokalizowany na III piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł28 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow 28 800 m2 położona pośród zabudowy jednorodzinnej w studium pod zabudowę siedliskowo-zagrodową Zapraszam -don- waldemar Zołoteńki kom   Treść niniejszego ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł94,54 m² 12 682,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowy lokal mieszkalny zlokalizowany w Dolnym Sopocie, w jednej z najbardziej cenionych części Trójmiasta. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 907 m² 89,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Masz dość chaosu potrzebujesz ciszy i spokoju pod swój wymarzony dom. Znajdę dla Ciebie rozwiązanie ,moja oferta to wspaniała okolica dużo zieleni i miejsce w którym w końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 9 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

67 905 zł1 509 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, w których czas płynie wolniej. Gdzie poranki zaczynają się mgłą unoszącą się nad jeziorem, a wieczory pachną żywicą i rozgrzanym drewnem. To właśnie jedno.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł30 602 m² 81,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Malowniczy teren pod usługi sportu I rekreacji W gdyni-dąbrowie. Parametry: na nieruchomość składają się dwie działki o łącznej powierzchni ponad 3 ha Ukształtowanie: zróżnicowane.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł1 069 m² 58,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w urokliwej miejscowości Gardeja. Każda z działek ma powierzchnię w przedziale od 1059 do 1069 m2, co daje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł4 600 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży działkę znajdującą się w Krościenku Wyżnym. Działka ma powierzchnię ok 46 ar. Według planu zagospodarowania przestrzennego znajduje się na terenach.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł12 631 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunty rolne, działki w miejscowości Kłocko- numery działek 476 oraz 478 Cechy nieruchomości: -klasa gleby: riva/riiib/w -kłocko- tuż obok Sieradza - foremne działki z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł300 m² 12 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący, 11-pokojowy (53 miejsca noclegowe) hostel w centrum Gdańska (dzielnica Śródmieście, a już niebawem Młode Miasto) o powierzchni ok. 300,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł4 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mamy na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę przemysłowo-komercyjną (3p/u) z niewielką częścią mieszkaniową (74 mnu1). Działka w części 27% - przeznaczenie mieszkalno-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka z balkonem, położona w dzielnicy Gumieńce. Pokój z wyjściem na balkon, kuchnia z meblami w zabudowie i sprzętem agd, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 728 zł65,46 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

9 950 000 zł12 666 m² 785,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym, zlokalizowana w strategicznym punkcie komunikacyjnym i w niewielkiej odległości od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

38,50 zł/m²165,95 m² 6 389 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokale biurowy 165,9 m.kw. na Mokotowie! S T A N D A R D W Y K O Ń C Z E N I A Windy Klimatyzacja Ochrona 24h Monitoring System kontroli dostępu Czujki dymu.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 320 m² 159,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| jelcz Laskowice, minkowice Oławskie, działka sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Polecam Państwu działkę/ działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł130 m² 9 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

| na sprzedaż parterowy dom w zabudowie wolnostojącej zlokalizowany w miejscowości Gąsawy w bliskim sąsiedztwie Szamotuł. Powierzchnia całkowita domu ok. 130m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Szczecin,zachodniopomorskie

940 000 zł110,30 m² 8 522,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 110.3 m2 w dzielnicy Płonia. Garaż znajduje się w bryle budynku, działka o powierzchni 280 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 360 m² 211,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 2360 m2 Z historycznym obiektem fort ostrołęcki - element twierdzy modlin - unikatowa nieruchomość zabytkowa (gez nr 150) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 2360 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł49,46 m² 12 717,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie o pow. 49,5 m z imponującym tarasem o pow. 70 m zlokalizowane przy ul. Solińskiej na osiedlu Kotuli w zachodniej części Rzeszowa. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł43,43 m² 17 936,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy - ul. Mitery Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w pięknie odnowionej kamienicy położonej w prestiżowej lokalizacji przy ul. Mitery. To.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł67 m² 14 910,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Hot oferta tylko w Pepper House! Elegancki apartament położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu Morenowe Wzgórze - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 61 m2. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze budynku z 1981 roku. Lokalizacja - Kluczbork - ul. Morcinka.