Nieruchomości

238 517 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

430 000 zł1 500 m² 286,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka w Książenicach o powierzchni 1500m. Wymiary działki: 48 m x 22 m Media: prąd przy działce, wodociąg, kanalizacja w drodze głównej Piękna ,równa działka.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł5 494 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana na Mazurach Harsz | 5494 m | 700 m od jeziora Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 271/1 położona w miejscowości Harsz, gmina Pozezdrze w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł330 m² 9 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:664 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom na warszawskiej Woli przy ul. Białowiejskiej 22. Doskonała lokalizacja zaledwie ok. 2 minuty spacerem do stacji metra Ulrychów, co zapewnia szybki i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł64 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość: oferujemy na wynajem, przestronne 3 pokojowe mieszkanie, urządzone ze smakiem oraz dbałością o detale. Stan mieszkania idealny, gotowy do wprowadzenia. Budynek: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł69,10 m² 1 881,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 69,10 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Stanisława Witczaka 100 wraz z udziałem wynoszącym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł215 m² 5 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 629 m²

Gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Dom o pow całkowitej 215,02 mkw (użytkowej 174,41 mkw) Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł118 m² 7 584,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie wirtualny spacer - przenieś się tam już teraz! Film pokaże ci w skrócie całe mieszkanie! Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 118,5 m w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł315 m² 2 984,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Sędziszowie, przy ulicy o rosnącym potencjale inwestycyjnym bezpośrednio w sąsiedztwie rozwijającej się strefy przemysłowej. Taka lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł67,29 m² 10 328,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Podwyższony standard wykończenia! wyjątkowa inwestycja W niezwykle widokowym miejscu! do tego znakomita komunikacja I bardzo spokojna okolica! znajdziesz tu wszystko, czego szukasz Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal użytkowy zlokalizowany jest w Gorzowie Wielkopolskim w Centrum Miasta. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i intensywnie uczęszczanych części miasta, oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

129 500 zł31,52 m² 4 108,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

*** Mały lokal, wielkie możliwości *** To niewielki, ale znakomicie położony lokal użytkowy, który wyróżnia się doskonałą ekspozycją tuż przy ruchliwej ulicy, w otoczeniu bloków.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł91,18 m² 3 937,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Budynek po termomodernizacji a w nim mieszkanie pow użytkowej 72,05m2 na parterze! Składa się z 3 pokoi, umeblowanej kuchni, łazienki, garderoby, korytarza, łazienki z toaletą, 2 piwnic.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł44 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie w stanie do własnej aranżacji położone w bloku przy ul. Młyńskiej. Budynek położony w doskonałej lokalizacji w pobliżu ul. Pilotów, pilot.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 920 zł56,72 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal na parterze. Pod różne działalności: sklep, biuro, usługi. Standard: - ściany: międzylokalowe murowane z pustaków ceramicznych typu pcm , osłonowe murowane z pustaków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Moniuszki

Wolin,zachodniopomorskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wolin, ul. Moniuszki, w pobliżu Mariny. Opis nieruchomości: powierzchnia: 1000 m Kształt: prostokąt. Opis lokalizacji: działka położona jest w malowniczej części Wolina,.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł79,27 m² 8 161,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż Lublin, ul. Ułanów, czuby. Duże mieszkanie z tarasem i możliwością dokupienia garażu. Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Ułanów.

Szczegóły ogłoszenia

29,94 zł/m²33,40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia sympatyczny lokal biurowy zlokalizowany na 1. piętrze klimatycznej kamienicy, w ścisłym centrum miasta - przy ul. Dąbrowskiego, tuż przy Placu Biegańskiego. Opis lokalu: lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł36,60 m² 5 601,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na miasto, położone na 10 piętrze w wieżowcu po termomodernizacji. Świetna lokalizacja dzielnica Ostatni Grosz. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,75 m² 9 871 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Ciekawa alternatywa na sprzedaż komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 65,75 m , położone na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł197 m² 16 243,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Wysokie sufity | Dwupoziomowe | Panoramiczny widok | Doskonała lokalizacja | Funkcjonalny rozkład | Naturalne światło Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie zajmujące.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową prywatnego jeziora w Małopolsce! Zapraszam do zakupu działek z linią brzegową i częścią prywatnego jeziora w okolicach Wojnicza w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 468 m² 60,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Wikłowie w Gminie Kruszyna o powierzchni 1468 m2. Działka : o pow. 1468 m2 wymiary : 25,21 m na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł55,37 m² 5 418,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 55,37 m | I Piętro | Łaziska Średnie, ul. Św. Barbary Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,37 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

119 360 zł1 350 m² 88,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomości gruntowe we wsi Rojków, gmina Zapolice, powiat zduńskowolski. Do każdej działki oddzielnie zostały wydane warunki zabudowy. Spośród 12 nowo wydzielonych działek. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł5 887 m² 594,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona przy ul. Kołobrzeskiej. W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - minimalna działka budowlana 1600 m, czyli można.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł57 m² 29 807,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę w Pobierowie, zabudowaną dwoma domkami rekreacyjnymi, położoną w odległości 470 od plaży. Działka o powierzchni 1047 m2. Prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 000 zł836 m² 8 492,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Dzień dobry, zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości agroturystycznej w Sułominie, zaledwie kilka kroków od urokliwego Zalewu Szczecińskiego. Ta niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 099 zł40,95 m² 12 114,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,95m2 znajdujące się na 2. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 700 m² 66,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną w miejscowości Bęczyn. Powierzchnia działki - 37 arów. Działka jest położona w bardzo ładnym miejscu: na skraju terenu budowlanego, pod lasem (w lesie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 019 m² 98,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w Gołaszycach. Działki o powierzchni : 1) 1018m2 cena 100 tys zl 2) 1019m2 cena 100 tys zl 3) 967m2 cena 100 tys zl W pobliżu działek.

Szczegóły ogłoszenia

100 884 zł1 201 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Janczewo działka budowlana niedaleko lasu i jeziora, 84 zł za m.kw. Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 1201 do 1769 m , położone przy końcu ul. Długiej w Janczewie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł113,10 m² 6 100,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament zlokalizowany na ostatniej kondygnacji 3 piętrowego budynku wielorodzinnego z 2008 roku na granicy Śródmieścia oraz os. Górczyn. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 200 m² 90,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka budowlana o powierzchni 3200 m2 położona w Więckowicach gm. Zabierzów. Jest usytuowana przy bocznej, utwardzonej drodze gminnej. Ma kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł600 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:552 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalnego wielomieszkaniowego, położonego w Wągrowcu, przy ul. Kolejowej 20 , w skład którego wchodzą 3 lokale użytkowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

42,69 zł/m²154,60 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem przestronny, dwupoziomowy lokal użytkowy o powierzchni całkowitej ok. 154 m , położony w samym centrum Legionowa, przy ul. Władysława Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł42,80 m² 14 929,91 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wrzeszcz to jedna z najstarszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska. Położony w centralnej części miasta, stanowi ważne centrum handlowe, kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł675 m² 6 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:669 m²

Mam przyjemność zaprezentować przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z 2016 roku, położony przy ul. Truszkowskiego w Krakowie, w dzielnicy Bronowice. Każda z części.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł380 m² 6 839,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Wyjątkowy i komfortowy dom z uroczym ogródkiem, w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Białołęce (tarchomin). Jeśli szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu z pięknym.