Nieruchomości

239 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 000 zł84 m² 60 zł/m²

 

Piętro:13/35

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Zapraszamy do wynajęcia przestronnego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 83,2 m , położonego na 13.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł964 m² 349,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka w Bęble Oferujemy na sprzedaż niezabudowaną działkę usytuowaną w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, terenów zielonych, niezabudowanych, w bliskiej odległości od terenów.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł30 m² 11 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja - I etap już oddany do użytkowania nowoczesne osiedle Z widokiem na góry I panoramę miasta apartament na 1 piętrze super lokalizacja blisko centrum Apartament 1-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 055 m² 142,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuje do sprzedaży działkę wśród nielicznej zabudowy , w ślepej uliczce na uboczu, w mpzp oznaczona mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Działka posiada niebanalne widoki , pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²102 m² 1 377 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek to czterokondygnacyjny biurowiec, który znajduje się w Warszawie w granicach dzielnicy Mokotów przy ul. Wołoskiej 16. Powierzchnia całkowita tego budynku biurowego sięga 16 tys. m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

City Invest oferuje na sprzedaż budynek mieszkalny typu bliźniak w stanie deweloperskim w Łężycy. Budynek jest obiektem nowo wznoszonym, pod lasem, który zapewnia spokój i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Irysów

Lubczyna,zachodniopomorskie

258 570 zł3 978 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o pow.3978 m2 położonej około 1200 m od Jeziora Dąbie w miejscowości Lubczyna. Dojazd do działki bezpośredni drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł72 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz dużego mieszkania z pełnym wyposażeniem? Cenisz sobie ciszę i spokojną zieloną okolicę? bingo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł123,60 m² 2 904,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym Lipinki Królewskie Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Lipinki.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł4 870 m² 65,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na prezentację działki w miejscowości Karakule. Nieruchomość o powierzchni 4870m2 o wymiarach około: 34,5m szerokości na 145m długości. Dojazd drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39 m² 16 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: daniel Matoszyn   pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia | Idealne na biuro lub mieszkanie inwestycyjne | Okolice Placu Legionów Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł32,99 m² 9 548,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja stworzona z myślą o komforcie życia w centrum miasta, ale w spokojnym, kameralnym otoczeniu. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 970 zł95,33 m² 9 041,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| z adzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta bezpośrednia brak opłat za pośrednictwo -0% 4- pokojowy apartament Z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

2 160 000 zł80 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjny dwupoziomowy apartament zlokalizowany w Śródmieściu Gdańska, w inwestycji Granaria, znajdującej się w samym sercu Gdańska. Apartament do własnej aranżacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

131 500 zł1 016 m² 129,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje na sprzedaż działkę nr 1/8 w Zduńskiej Woli, przy ul. Kolejowej. Teren działki jest nieogrodzony. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł32 500 m² 12,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży duży, ogrodzony teren o powierzchni 3 hektarów położony w na granicy gmin Sulejów i Mniszków w miejscowości Owczary. Teren w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

30 zł/m²240 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Niezależny lokal biurowy, budynek biurowy, centrum, miejsca parkingowe. Składa się z 9 pokoi, IV piętro. Bardzo jasny i słoneczny, blisko Brama Portowa. O powierzchni 240m2. Trzy toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 448 zł38,37 m² 16 952 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działki z wydanymi Warunkami Zabudowy w miejscowości Mistów gmina Jakubów o powierzchni 1000 m2. WZ obejmują: - budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. -.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł24 269 m² 98,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest działka budowlano-przemysłowa w Nowej Szarlejce, ul. Wręczycka - obok Częstochowy i autostrady. Łączna powierzchnia to 24269m 2 możliwość podzielenia na 2 działki!.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł183,91 m² 4 132,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Tylko w naszym biurze! Przedstawimy przestronny czteropokojowy dom piętrowy, o powierzchni całkowitej 184 m2, wybudowany na działce o powierzchni 550 m2. Działka Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł10 006 m² 28,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam, na sprzedaż nieruchomość gruntową o charakterze rolno-budowlanym zlokalizowaną w miejscowości Łęki w gminie Kotuń. Całą nieruchomość tworzą trzy działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 200,06 m² 54,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie biura działka położona w malowniczej miejscowości Dylaki, gmina Ozimek. Działka przepięknie zlokalizowana, idealna dla osób pragnących spełnić swoje marzenia o życiu na wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

35 880 zł138 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:138 m²

Witam serdecznie. Do sprzedania działka budowlana ok. 138 m na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, istnieje możliwość posadowienia garażu. Blisko miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 053 m² 237,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka niezabudowana o powierzchni 1053 m2 położona w Zamku Bierzgłowskim, w gminie Łubianka, w wojewodztwie.

Szczegóły ogłoszenia

416 400 zł13 880 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Ładna działka w 2/3 części zalesiona/las/, odalona o 5 km. od Mszczonowa , położona w bliskiej odległości oddrogi Mszczonów - Skuły, dojazd drogą asaltową. Przy działce jest woda.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł158,11 m² 5 995,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do sprzedaży lokal o powierzchni 158,11 m2 zlokalizowany w Piasecznie. Na terenie osiedla budynki mieszkalne oraz punkty usługowe. W promieniu 800 m Urząd Miasta i Gminy, sąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł160 m² 11 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 986 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 160 m , z dodatkową przestrzenią na strychu o powierzchni ok. 80 m . Sercem domu jest imponujący.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł57,20 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji dla pośrednika! bez czynszu administracyjnego! Prezentuję ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem o pow. 57,2 m zlokalizowanego na zielonym Sołaczu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł10 m² 150 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest komfortowy, cichy 10 mkw. pokój w 75 mkw. mieszkaniu po remoncie. Części wspólne mieszkania w pełni wyposażone. Wynajem mieszkania na pokoje. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł3 235 m² 138,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Super oferta! Oferujemy do sprzedaży przestronną działkę budowlaną o pow. 3235 m2 urokliwie zlokalizowaną w Międzyrzeczu Górnym przy ul. Rzemieślniczej. Działka o południowo-.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem przy ul. Żabiniec 89 na nowoczesnym osiedlu Casa Feliz. Mieszkanie ulokowane na 1. piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł40 m² 86,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie kilka lat temu, na Nowym Mieście. Dwa niezależne pokoje, przyjemnie urządzone. Oddzielna kuchnia - w pełni umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł354,20 m² 6 747,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Mam przyjemność zaprezentować duży, wolnostojący dom o całkowitej powierzchni 354,20 m , położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 1700 m , w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chorzów Chorzów II ul. Katowicka - 53 m2 / 3 pokoje + balkon we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą interesującej nieruchomości zlokalizowanej w dzielnicy Chorzów II przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,87 m² 6 872,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Forma własności - możliwość zakupu przez obcokrajowców Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej - możliwość zakupu przez obywateli Ukrainy. 3 pokoje | 47,87 m | 4.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł81,47 m² 5 057,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość! *** 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży lokali.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł51,20 m² 9 941,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe, wykończone mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Sendlerowej 11 w Kutnie. Osiedle "zielone zacisze". Powierzchnia mieszkania 51,2 mkw. II piętro, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł365 m² 298,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, w ofercie Jagła Nieruchomości działka rekreacyjna na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych na Miedzyniu. Działka o powierzchni 365 m2 mieści się w środkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł388 m² 770,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 286 m²

Budynek z czerwonej cegły - Łowicz Wałecki Na sprzedaż budynek z czerwonej cegły w Łowiczu Wałeckim (gm. Mirosławiec) Atuty: budynek z czerwonej cegły z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł3 450 m² 197,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Łężyce to miejscowość położona w samym środku lasu, na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dogodny dojazd do Rumi oraz Gdyni. 10 minut do centrum Rumi 25 minut samochodem do centrum.