Nieruchomości

238 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

850 000 zł132,25 m² 6 427,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Dom z potencjałem i dużym ogrodem - Jęczniki Wielkie, ul. Makowa 6 Szukasz miejsca, które łączy spokój wsi z wygodą nowoczesnego domu? Ta nieruchomość w Jęcznikach Wielkich to.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Kozerki

Kozerki,mazowieckie

2 600 000 zł680 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 450 m²

Położona w okolicy Grodziska Maz. hala przemysłowa murowana o pow. 400m. oraz blaszana o powierzchni 280m. Położone w terenie przemysłowym na działce 3450m częściowo utwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł35 m² 22 771,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom letniskowy nad morzem z możliwością zamieszkania cały rok! Dom 35 m2 z działką 1000m2 znajduje się w miejscowości Ostrowo k. Pucka między Karwią, a Jastrzębią Górą.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dobre Nieruchomości prezentują: 2-pokojowe mieszkanie w pięknym funkcjonalnym układzie na 2 piętrze w bloku, do własnej aranżacji Osowa Góra. Na sprzedaż, mieszkanie o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja I krótkie info: - lokalizacja - Bemowo , ul Wolfkego - Dobrze skomunikowane - przystanek autobusowy, tramwaj - W pobliżu znajduje się sklep spożywczy, park, szkoła podstawowa itp. -.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł92,60 m² 6 144,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

A może mieszkanie 5 pokojowe ( 123 m2)z ogrodem 300 mkw ? 5 pokojowy, 2-poziomowy apartament, puszcza zielonka, plaża tropikana, czerwonak, owińska, 5 pokojowy dwupoziomowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 160 zł56,12 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem w ścisłym centrum Wrocławia (ul. Prusa 8). Lokal o powierzchni 56 m znajduje się w nowoczesnym budynku z 2019 roku (z windą.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł1 718,65 m² 6 982,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 943 m²

Na sprzedaż hala z częścią biurowo o łącznej powierzchni użytkowej 1718,65m2 - Lublin, zadębie. Budynek produkcyjno-biurowy z częścią magazynową, budynek wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 203 zł46,98 m² 15 329,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł2 001 m² 619,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość g runtowa pod inwestycję doskonała lokalizacja przy drodze wyjazdowej z miasta i w bliskim sąsiedztwie Zalewu Koszyckiego Piła Zielona Dolina To atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł43,30 m² 8 290,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje komfortowe, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia. Układ pomieszczeń: - przestronny salon - przytulna sypialnia - osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł806 m² 35,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 806 m w Korbielowie w otoczeniu lasu Szukasz wyjątkowego miejsca, które może stać się Twoją oazą spokoju lub doskonałą lokatą kapitału? Ta działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł38,63 m² 4 789,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz swojego pierwszego mieszkania lub bezpiecznej przystani dla bliskiej osoby? Mam dla Ciebie idealną propozycję przy ul. Plebiscytowej w Rydułtowach! To jasne i ciepłe wnętrze czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

798 000 zł133,88 m² 5 960,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z dużą działką w spokojnej i zielonej części Klinisk Wielkich. Na powierzchnię 134m składa się: parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 300 m² 283,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedania działkę położoną w Kraków Podgórze obręb 0099. Działka o powierzchni 53 a w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, hanza Tower, apartament, 3 pokoje, klimatyzacja, basen, strefa spa, taras widokowy. Nowy w pełni umeblowany i wyposażony apartament z widokiem na panoramę miasta w Hanza Tower.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²36 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała, komorowice śląskie winda osobowa lokal wyremontowany Oferuję Państwu do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 36,0m 2 położony na drugim piętrze w biurowcu. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

115 380 zł1 282 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do zakupu dwie bardzo ładne działki w Drogomyślu o pow. 1282m2 i 1217m2. Świetna lokalizacja, ładny, regularny kształt, cisza, spokój. Jedna z działek położona.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł44,40 m² 10 112,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Marzysz o komfortowym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko dużego miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji, a dodatkowo oferujemy bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 000 zł40,71 m² 12 625,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% pcc | 0% prowizji | Krzeptów k. Wrocławia Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,81 m , położone w spokojnej, zielonej części miejscowości Krzeptów, tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł55,80 m² 11 792,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, prywatność i świetną lokalizację? Ta oferta w samym sercu Ząbek przy ul. Mazowieckiej 2 może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł350 m² 1 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:1920

Kcynia | mieszkanie | mieszkania | inwestycja | restauracja | usługi |działka 900m2 Oferta tylko w naszym biurze! Idealna propozycja dla inwestora z uwagi na duże zainteresowania mieszkaniami na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł108 m² 21 296,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

homfi ma przyjemność zaprezentować lokal usługowy w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji handlowych w Gdyni - na ulicy Świętojańskiej. Ze względu na charakter sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł70,50 m² 12 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam do sprzedaży przestronne, rodzinne mieszkanie położone przy ul. Stróża Rybna w Krakowie. Lokal idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi lub do wynajmu na pokoje. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł250 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia obiekt restauracyjny z pubem położony w miejscowości Mechnice. Część restauracyjna + pub obejmuje powierzchnię około 250m2 + ogródek letni o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

84 958 zł14 m² 6 068,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż Garaż! Koszalin ul. Morelowa Blisko szkoła nr 3, osiedle Jabłoniowa, morelowa. Garaż znajduje się na poziomie -1, w hali garażowej. Bardzo dobry wjazd, garaż zamykany na bramę.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37,80 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. 2 pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Muranowie, przy ulicy Niskiej, na 5 piętrze. Lokal składa się z osobnej kuchni, dwóch odrębnych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł867 m² 1 211,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 867m2 położona blisko centrum , po wschodniej stronie Józefowa. Na działce znajduje się budynek wolnostojący o powierzchni 120 m2 usytuowany w ostrej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł54,25 m² 6 894,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

BT - oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznejtransakcji Polecam do kupna lokal użytkowy nadający się na biuro, salonik kosmetyczny, fryzjera, lokal handlowy lub podobne branże,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i cenionej części Nowej Soli, usytuowana na działce o powierzchni 500 m . Na posesji znajdują się dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 930 m² 98,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka budowlana zlokalizowana na obrzeżach wsi Pobiedna, tuż przy granicy polsko-czeskiej, w pięknym otoczeniu przyrody i nielicznych domostw. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 000 zł53,01 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eng below Na sprzedaż niezwykle atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Mennica Residence przy ulicy Waliców 11. To propozycja dla osób ceniących wysokie poczucie estetyki, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł100 m² 3 790 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie -bezczynszowe , położone na 1 piętrze w kameralnym budynku 3 - rodzinnym przy bocznej i spokojnej ulicy w atrakcyjnej części Śródmieścia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

3 690 000 zł800 m² 4 612,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania budynek z magazynami z biurami niedaleko centrum w Świdnicy! Rozkład : budynek 2- kondygnacyjny o powierzchnia 600m2 + 120m2 biur i pomieszczeń socjalnych. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł164 m² 4 682,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego na osiedlu Poziomkowa Park w Blachowni przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł260,01 m² 69,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:620 m²

* asw * osiedle konstancja * duży ogród * [english and spanish below] Duży dom z pięknym ogrodem na prestiżowym osiedlu "konstancja" przy szkole American School of Warsaw, w Bielawie - na.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł32,60 m² 4 141,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokal mieszkalny do własnej aranżacji położony na ul. Mokotowskiej. Nieruchomość z metrażem 32,60 m2 znajdująca się na II piętrze bloku. W skład nieruchomości wchodzą : - Salon - ok.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł9 001 m² 15,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pięknej okolicy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 9001 m2 położonej w malowniczej miejscowości Taurów, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 059 m² 184,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż jedna z 8 dostępnych w naszym biurze działek, położonych w miejscowości Rębiska (3km do Kielna, 2 km do Warzna, 7km do Chwaszczyna, 18km do Gdyni). Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

14 300 zł60 m² 238,33 zł/m²

 

Piętro:11/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Złota 44 jest najwyższym budynkiem mieszkalnym w Unii Europejskiej. W prawie 200-metrowym wieżowcu znajdują się ekskluzywne apartamenty. Wyłącznie dla mieszkańców jest dedykowane całe 8.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł8 600 m² 290,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Na sprzedaż obiekt produkcyjno - magazynowy zlokalizowany w miejscowości Pawłów (niedaleko Brzegu), gmina Skarbimierz, powiat brzeski, województwo Opolskie. Działka o powierzchni 8600 mkw.