Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

499 000 zł17 455 m² 28,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestrzeń, w której możesz zniknąć W spokojnej miejscowości Walentów, gmina Dobre, znajduje się siedlisko dla tych, którzy nie szukają kompromisów tylko prawdziwej ciszy, ogromnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł2 079 m² 567,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Atrakcyjna nieruchomość w zabytkowej części miasta. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2006m 2 oraz prawo własności posadowionych na tym gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Kcynia

Kcynia,kujawsko-pomorskie

330 000 zł125 m² 2 640 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż Kamienica w centrum Kcyni, przy ulicy Poznańskiej z lokalem usługowym oraz mieszkaniem. W kamienicy znajduje się mieszkanie, które jest już wynajęte i generuje stały.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł70 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania niesamowicie urokliwą działkę o pow.1800mkw zabudowaną domem drewnianym wolnostojącym o pow.70mkw.Nieruchomość zagospodarowana ,ogrodzona i utrzymywana.

Szczegóły ogłoszenia

2 945 000 zł120 m² 24 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Atuty cicha, malownicza lokalizacjamożliwość rozbudowyciekawa aranżacja wnętrzaukład domu 1. Parter salon z kuchniąłazienkagarderobasypialnia z drugą łazienką2. Poddasze gabinet2.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł126 100 m² 21,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

12,61 ha nieograniczonych możliwości zaledwie 20 km od Rzeszowa! Takie okazje nie trafiają się codziennie. Jeśli marzysz o wyjątkowej przestrzeni, gdzie możesz zrealizować swoje pasje,.

Szczegóły ogłoszenia

212 535 zł4 723 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Stara Wieś Druga w gminie Kołbiel. Działka o wymiarach: 24,5x197x24x197. Teren na którym położona jest oferowana nieruchomość objęty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 898 zł70,34 m² 7 050,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opis Jeśli nie możesz się zdecydować, gdzie zamieszkać i ciągle rozważasz między niedużym domkiem a wygodnym apartamentem z ogródkiem, to mamy coś pomiędzy właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł9 026 m² 77,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Zagórzu, przy drodze głównej w Bieszczady droga krajowa dk 84 Działka o powierzchni 0,9026ha w kształcie trapezu o średnich wymiarach 66m x 120m.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł10 079 m² 33,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Rewelacyjna cena 33 zł za.

Szczegóły ogłoszenia

141,03 zł/m²39 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal w zrewitalizowanej kamiennicy, położony na warszawskiej Pradze-Północ. Powierzchnia 39 m2, parter zrewitalizowanej kamienicy, duże witryny ekspozycyjne. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł73 m² 16 164,38 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament Soft loft&japandi z 15-metrowym tarasem ul. Światowida 28, tarchomin zrealizowany przez Dewelopera Kompania Domowa o nazwie inwestycji Biały Dom. Na sprzedaż wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 395 zł52,70 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł110,88 m² 7 169,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne dwulokalowe w świetnej lokalizacji Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwóch nowoczesnych domów jednorodzinnych dwulokalowych w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,50 m² 6 384 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje do remontu + balkon + kuchnia | 1 piętro! | Miejskie media | Rozkładowe | top Lokalizacja! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, do remontu. Zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 000 zł57,96 m² 12 129,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

489 300 zł1 398 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy na sprzedaż działki budowlane z przeznaczeniem pod budowę osiedla domów w Zielonej Górze - Przylep. Oferta dotyczy działki O pow. 0,1398 ha dojazd do działek od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł34,25 m² 15 766,42 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Agencja nieruchomości Lamato ma przyjemność zaprezentować nowy apartament z balkonem o powierzchni 34,25 m2, znajdujący się przy ul. Podedworze w Krakowie w dzielnicy Bieżanów -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58,69 m² 5 946 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie Strachowice, ul. Leśna Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 4 piętrze w spokojnej, zielonej okolicy. Cena: 349 000 zł Układ: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 205 240 zł95,88 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament Z imponującym tarasem Taras 66,22 m | Ostatnie piętro | Słoneczna ekspozycja | Kameralny charakter | Idealny jako second home nad morzem To wyjątkowa propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł153,46 m² 11 722,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przestronny, czteropokojowy apartament (153,5m2) położony na pierwszym piętrze budynku z 2018 r. Mieszkanie imponuje spójną konwencją wykończenia, jakością użytych materiałów, przemyślanymi.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł19 m² 21 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament przy plaży Mielno Apartament znajduje się w ścisłym centrum Mielna, usytuowany jest zaledwie 100 m od promenady i głównej plaży oraz 500 metrów od jeziora Jamno,. Na miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł71,40 m² 4 327,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 71,4 m znajdujące się w dogodnej lokalizacji blisko szkoły, przedszkola, poczty i sklepów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 000 zł63 m² 5 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch segmentów Premium w zabudowie czworaczej, każdy o powierzchni 53 m oraz 63 m , w stanie deweloperskim. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²85 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecam do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo- usługowy w nowo powstającej galerii handlowej na Glinkach : Powierzchnia: 85 m Czynsz: 100 zł/m netto + vat Opłaty dodatkowe: media wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł140 m² 10 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom Z ogromnym potencjałem W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni użytkowej ok. 140 m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 554 700 zł255,47 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biuro property Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż lokal handlowo - usługowy o powierzchni użytkowej 255,47 m2: inwestycja Green Park to dwuklatkowy, pięciopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł1 643 m² 614,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek do adaptacji na cele mieszkaniowe, 6 km od centrum Katowic. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 1734 m2 z zabudowaniami: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł27 m² 13 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka blisko morza - Stogi | idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta kawalerka to doskonała okazja dla inwestora lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł4 367 m² 198,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** duża działka ** fasty ** warunki zabudowy *** Zapraszam na prezentacje działki zlokalizowanej w Fastach przy ul. Dzikowskiej, miejscowości położonej w gminie Dobrzyniewo Duże. Na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,16 m² 12 122,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu na sprzedaż trzypokojowe, komfortowe, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie, znajdujące się na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu przy ul. Gagarina 56. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Szczecin,zachodniopomorskie

3 100 zł150 m² 20,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na wynajem hala o powierzchni łącznej 150m2 istnieje możliwość wynajęcia również pomieszczenia biurowego. Nieruchomość położona jest w powiecie Polickim, usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł44 m² 6 522,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, 44 m Jelenia Góra, zabobrze do remontu Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 44 m , położone na III piętrze w zadbanym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł2 292 m² 55,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna - ul. Porajska, koziegłowy (rosochacz), powiat myszkowski Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim dostępem do głównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł94,56 m² 9 507,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kraków, rybitwy / Przewóz Bez podatku pcc, bez prowizji, 5-lat gwarancji! Szukasz przestronnego domu dla rodziny, w zielonej i spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł66,60 m² 7 462,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na Mokotowie, świetna lokalizacja Budynek: galeria Panorama powstała we wczesnych latach dziewięćdziesiątych jako pierwsze w Polsce centrum handlowe. Pod koniec lat 90-tych była.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł55 m² 28 070 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Victoria Estate prezentuje apartament w stylu górskim w Zakopanem. Apartament położny w najbardziej malowniczej części Kościeliska, zaledwie kilka minut do centrum Zakopanego.

Szczegóły ogłoszenia

167 200 zł900 m² 185,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, brzezinki, działki, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7, polecam Państwu działkę o powierzchni 900m2, z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

452 864 zł37,12 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł969 m² 113,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna w samym sercu Golczewa! Zachwycająca nieruchomość czeka na Ciebie! Działka o imponującej powierzchni 2994 m2, położona przy ulicy Witosa, to idealna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł236 m² 8 686,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 536 m²

Oferta sprzedaży domu idealna inwestycja (dom wynajmowany) Na sprzedaż dom jednorodzinny z przeznaczeniem inwestycyjnym nieruchomość obecnie wynajęta z umową najmu obowiązującą jeszcze.