Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

102 000 zł1 020 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę działek budowlanych w Uboczu, zaledwie kilometr od Gryfowa Śląskiego. Działki są w wielkościach od 881m2 do 1734m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52,73 m² 66,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa lokalizacja, komfortowa przestrzeń i miejski styl życia na wyciągnięcie ręki. Jeśli poszukują Państwo mieszkania, które łączy prestiżowe położenie z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł146,78 m² 2 316,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do sprzedaży budynek użytkowy o powierzchni użytkowej 146,78 m2. Parter nieruchomości zawiera: garaż o kubaturze 453 m3, biuro, zaplecze socjalne i komunikację wewnętrzną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł208,60 m² 4 314,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Na sprzedaż zadbany, przestronny dom o powierzchni 208m 2. Nieruchomość zlokalizowana w Białej Piskiej - ul. Konopnickiej. Budynek położony jest na osiedlu podobnych zabudowań. Układ domu.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł46 m² 3 891 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Radlinie przy ul. Solskiego Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,97 m, które idealnie nadaje się dla singli, par lub małych rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

415 800 zł924 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą w Łuczanowicach. Dostępne powierzchnie działek: -9,24ar -9,24ar -10,60ar -10ar (cena w gołoszeniu dotyczy działek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

899 600 zł4 498 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4498 mkw położona w miejscowości Żmigród ( powiat trzebnicki). Nieruchomość sprzedawana jest wraz z udziałem wynoszącym 1/5.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wysokie, słoneczne, charakteryzujące się bardzo dobrym rozkładem mieszkanie w kamienicy położonej na Bielanach, kilka minut pieszo od stacji metra Słodowiec. Kamienica, niski budynek, czysta.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł26,86 m² 17 460,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy nowo powstałe apartamenty położone w spokojnej, nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu otoczonej lasami, ścieżkami rowerowymi oraz szerokimi plażami. Lokalizacja łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 190 m² 100,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z projektem i pozwoleniem na budowę Popielów Nr działki: 1225/173 Oferta na wyłączność! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł58,18 m² 6 617,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Funkcjonalne i przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 58,18 m , położone w miejscowości Nowinka, usytuowanej między Augustowem (15 km) a Suwałkami (20 km). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł35 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o pow. 35,04 mkw położone na 1 piętrze w bloku z 2024r. na os. Sadu przy ul. Marii Juchacz. Stan deweloperski do samodzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł190 m² 3 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

| lgota - do sprzedaży dom wolnostojący o pow. całkowitej 160m2, posadowiony na działce o powierzchni 1156m2, przy drodze gminnej. Budynek do sprzedaży w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

26 730 zł990 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem funkcjonalną halę produkcyjną o powierzchni 990 m , którą można elastycznie powiększyć aż do 4000 m w zależności od potrzeb. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł88 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 88 m2 położonego w przy ulicy Leśnej w Dębicy.Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,55 m² 11 548,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w centrum Szczecina. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, przy ulicy Wyzwolenia, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 795 m² 111,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości stępień przedstawia Państwu na sprzedaż działki budowlane/inwestycyjne w interesującej lokalizacji - Mysłakowice - przy trasie z Jeleniej Góry do Karpacza. Ostatnia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48,96 m² 7 148,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania o pow. użytkowej 48,96 m2, wraz z przynależnym ogródkiem działkowym, 2 piwnicami o pow. ok. 14 m2, 6,50.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł68,76 m² 9 162,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3-pokojowe z dużym potencjałem, w doskonałej lokalizacji: rejon ul. Zana i Nadbystrzyckiej, blisko Politechniki i up. Wspaniałe miejsce do zamieszkania ale także pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł74,93 m² 20 819,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Apartament z Widokiem na Morze w Helu przestrzeń, światło i komfort nad samym Bałtykiem Wyjątkowy, słoneczny apartament o powierzchni 75 m położony na ostatnim, czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

31 700 zł1 600 m² 19,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia : powierzchnia hali magazynowo produkcyjnej 1585m2 specyfikacja techniczna: -wymiary hali 18m x 88m -posadzka betonowa niepylna -wysokość 6m do 6,7m, -wjazd z poziomu "0" (brama.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament Leszno

Leszno,wielkopolskie

285 180 zł27,16 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 27,16 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Nowe Młyny w ścisłym centrum miasta Leszna. Lokal znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł135 m² 3 992,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Grabowska Huta. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Grabowska.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 500 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży budynek o łącznej powierzchni około 1500m. Nieruchomość znajduje się w Częstochowie przy ulicy Bojemskiego. Usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

791 000 zł54,80 m² 14 434,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony południowej i wschodniej) o wielkości 54,80 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Gotowe do odbioru, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²83,86 m² 1 845 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy cu1 o powierzchni 83,86 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł49 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę siedliskową o dużej powierzchni 4,9500 ha, szerokość działki 100 m, położonej na terenie wiejskim, w miejscowości Świdno gm. Wierzbno powiat węgrowski.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł4 182 m² 430,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz gruntu z potencjałem, który gwarantuje szybki zwrot z inwestycji? Ta działka w krakowskiej Sidzinie to odpowiedź na potrzeby deweloperów, którzy pragną tworzyć przestrzenie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł112,20 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament 112 m w odrestaurowanej kamienicy z windą Deptak Bogusława, szczecin. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 112,2 m zlokalizowany przy prestiżowej ulicy Księcia Bogusława.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł115 m² 3 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy Ślesina, przy ul. Żwirki i Wigury 49. Nieruchomość położona jest na dużej działce o powierzchni 13.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku w Czeladzi przy ul. Skłodowskiej. Układ pomieszczeń: * 2 niezależne pokoje * Widna.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł800 m² 311,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks uzbrojonych działek! Świetna lokalizacja! lokalizacja: kompleks położony jest w Borkowie Kartuskim w gminie Żukowo. Niewątpliwą zaletą miejscowości jest rewelacyjna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 602 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2602 m2 położoną w Ławszowej, gmina Osiecznica. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł58,43 m² 4 107,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość usługowa o powierzchni 58,43 m , zlokalizowana w Łosicach, przy ulicy Siedleckiej. Cena tej atrakcyjnej oferty to 250 000 pln, co daje około 4 278 pln za.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł250 m² 2 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 600 m²

Na sprzedaż gospodarstwo zlokalizowane w miejscowości Kombornia, gmina Korczyna, powiat krośnieński na podkarpaciu. Nieruchomość składa się z czterech działek o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 500 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę w miejscowości Sieroniowice. Miejscowość znajduje się przy strefie ekonomicznej Olszowa w gminie Ujazd. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł19,97 m² 13 970,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament - lokal niemieszkalny z dużym balkonem, blisko morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 039 zł51,39 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Chełmno,kujawsko-pomorskie

129 000 zł30,50 m² 4 229,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w miejscowości Chełmno ul. Toruńska. Lokal o powierzchni użytkowej 30,50 m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł190 m² 1 836,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 727 m²

Okolice Kłodzka - Łączna. Na sprzedaż dom z dwoma budynkami gospodarczymi. Budynek przedwojenny, wolnostojący, podpiwniczony. Ogrzewanie co, piec na opał stały w piwnicy. W piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł2 883 m² 154,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Kopaninie Lokalizacja - Kopanino, ul. Wierzbowa; - bezpośrednio za Złotorią, z odległością 10 min.