Nieruchomości

238 371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** Lasem otulone * Piękne Karakule ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działek znajdujących się w miejscowości Karakule, gm. Supraśl. Okolica gwarantuje piękne widoki,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Apteczna

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

839 000 zł1 199 m² 699,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Posiadamy na sprzedaż pięć działek budowlanych nie zabudowanych w Pasłęku w samym centrum starego miasta przy ulicy Aptecznej. 198/4 powierzchnia 312 m2 198/5 powierzchnia 212 m2 198/6.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł185 m² 5 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tarnów - zawada - w przepięknych okolicznościach przyrody do sprzedania - nie duży dom o pow. 180 m2 / 5 tyś zł za mter! ( mieszkaj taniej jak W bloku!) - indywidulany projekt -.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł104 981 m² 71,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa w miejscowości Gościno, składająca się z dwóch przylegających do siebie działek o numerach ewidencyjnych 872/21 (pow. 39 800 m ).

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł120 m² 3 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz przestrzeni do życia dla rodziny, ten dom w Bogorii może być strzałem w dziesiątkę! W ofercie sprzedaży dom o powierzchni około 120 m2, położony na działce1200 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł54,85 m² 10 009 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem? Świeżo po remoncie? Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie o powierzchni 30 m na 4. piętrze Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

129 900 zł802 m² 161,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowy kompleks działek położony w malowniczej miejscowości Szczenurze, zaledwie 7km od plaży w Łebie. Zostały ostatnie 3 działki, a w tym miesiącu sprzedaliśmy 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł179,55 m² 5 229,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Atrakcyjny projekt domu w zabudowie bliźniaczej z dużą działką pod Lublinem. Odległość od ulicy Turystycznej ok 5km. Szybka komunikacja z sąsiednimi miejscowościami / blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł890 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 7155m2 - Piaski (powiat świdnicki) okolice ulicy Mickiewicza Działka z wydanym powleczeniem na podział działki na powierzchnie: 1157m2, 831m2, 1023m2, 890m2, 917m2, 992m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł125,75 m² 5 526,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej w Koszalinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł89,71 m² 8 906,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 89,71m plus antresola o powierzchni ok 13m2. Mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł41,79 m² 3 709,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe, położone przy ul. Gdańskiej. To atrakcyjna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Tarnów,małopolskie

679 000 zł178,07 m² 3 813,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:336 m²

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 178,07 mkw. położony w ścisłym centrum Tarnowa przy ul. Pułaskiego 23 na działce o powierzchni 336.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł158 m² 48,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Dom rodzinny z pięknym ogrodem english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować dom rodzinny z pięknym ogrodem w Zielonkach. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł4 802 m² 135,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjno-budowlanej położonej w Częstochowie przy ul. Wileńskiej. Nr działki 21/4, obręb 169 Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygodne, 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze w doskonałej lok alizacji Biłgoraj, ul. Nadstawna 10 pow. 59 mkw, 3 pokoje Lokalizacja: lokal mieszkalny w 3-piętrowym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 000 zł54,79 m² 14 116,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie w gotowym budynku. Prezentacja mieszkań:   Kameralna inwestycja w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł77,70 m² 9 639,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży 4-pokojowy apartament położony na 1 piętrze apartamentowca przy ul. Poezji w Gliwicach. Budynek budowany w nowej technologi z 2023r. z windą i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane przy ul. Sandora Petöfiego w Krakowie, w spokojnej i cichej okolicy. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 124/5 o powierzchni 4000 m2 o wymiarach ok. 48,7x82m położona w miejscowości Zawady w gminie Kowiesy. Zlokalizowana w cichej, spokojnej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.968444, 20.996861 Jaroszowa Wola, gm. Prażmów Numer Ewidencyjny 54/119 Media Brak w pobliżu Wymiary 25m.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł7 100 m² 131,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z potencjałem zabudowy - ul. Starozamojska, tomaszów Lubelski Na sprzedaż atrakcyjny teren o łącznej powierzchni 0,7140 ha, położony w Tomaszowie Lubelskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł825 m² 144,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwóch działek zlokalizowanych przy ul. Niedużej w dzielnicy Dźbów w Częstochowie. Działki o wymiarach: 1. 825 m2 (długość 50 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł132,80 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł1 523 m² 179,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

T woje marzenie o idealnym domu może zacząć się właśnie tutaj! Marzysz o własnym kawałku ziemi blisko natury, a jednocześnie niedaleko miasta? Mamy dla Ciebie idealną propozycję -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł2 707 m² 1 108,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka usługowa o powierzchni 27,07a położona w Modlniczce gmina Wielka Wieś. Nie sprzedajemy ziemi - sprzedajemy strategiczną lokalizację dla rozwoju biznesu. Ta działka to.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²160,64 m² 19 277 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu lokalu usługowego o powierzchni 160,64 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze centrum handlowo-usługowego Rezydent w kultowym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:402 m²

Do sprzedaży funkcjonalna hala/magazynowo - biurowa o powierzchni 220m2, położona na działce 402m2 przy ul. Senatorskiej w Legnicy. Doskonała lokalizacja, zapewniająca dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 152 zł94,76 m² 8 254,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy Państwu nową realizacje deweloperską Barona Residence. Inwestycja zlokalizowana jest w cichym i spokojnym miejscu w dzielnicy Opola - Wójtowa Wieś. Charakterystyka budowy to.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 001 m² 149,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w miejscowości miejscowości Cibory Oferujemy Państwu dwie atrakcyjne działki budowlane, idealne pod budowę domu lub inwestycję: działka nr 251/13 obręb Kajkowo - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł27,47 m² 15 835,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

27,8 M, balkon, winda, umeblowane, 2022, jagodno Do sprzedaży bardzo ładne, 1-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na drugim piętrze 3-piętrowego budynku w ok. ul. Komedy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 510 000 zł3 020 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowa położona bezpośrednio przy trasie S-7 o szerokości 27m i głębokości ok. 113m. o powierzchni 3020m2 w cenie 1 510 000zł brutto (cena zawiera 23%.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł44,26 m² 20 108,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Prezentowana nieruchomość to przestronne studio o powierzchni 44,26m2. Składa się z: - dużego pokoju 23,74m2, - oddzielnej kuchni 7,7m2, - łazienki 3m2, - przedpokoju/korytarza 9,82m2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

4 pokoje | 74 m | balkon | duży potencjał | nowy dwór mazowiecki - osiedle młodych Szukasz dużego mieszkania dla rodziny albo inwestycji, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł/m²45,58 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Więcej informacji, zdjęć, rzuty pomieszczeń oraz wirtualny spacer po nieruchomości znajdziesz na firmowej stronie agencji nieruchomości domprofit. Szukasz nowej siedziby dla swojej firmy? Zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona Działka pod Dom Jednorodzinny w spokojnym Gałowie pod Wrocławiem! Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego domu? Ta działka o powierzchni min. 900 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37,60 m² 55,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy 2-pokojowy apartament zlokalizowany w samym sercu Kielc przy głównym deptaku ul. Sienkiewicza. Lokalizacja: ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł66,68 m² 9 448,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3'pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 66.68m2. Lokal mieszkalny mieści się na parterze, w niskim budynku mieszkalnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł34,10 m² 6 891,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerkę na pierwszym piętrze w kamienicy przy ulicy Racławickiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie do zamieszkania. Do mieszkania przynależy piwnica oraz pomieszczenie gospodarcze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł45,73 m² 13 098,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Proletariackiej 19 w Białymstoku w ekskluzywnej inwestycji Perła Śródmieścia. Idealna propozycja zarówno do.